Renti

Renti AS
Adrese: Skanstes 50
Rīga
Latvia - LV-1013
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 25202222
Darba laiks: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Auto / Transports  •  Autoservisi
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

31%
Sūdzības
12
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
13
Apskatīt statistiku

Renti - Sūdzības un atsauksmes

Renti - Apkalpošanas krāpnieki

Apkalpošanas krāpnieki Mums tukls cilvēks Saka, ka tirgo mašīnas līzingā, toties viņi taisa nomas līgumus mašīnām un tos liek parakstīt sakot ka esot līzinga līgums. Nav pirmais gadījums kad cittautības cilvēkam pērkot mašīnu līzingā, tā nonāk nomā uz laiku pie cilvēka ar iespēju pēc gada nopirkt auto. Turklāt mašīnas ir sistas ar defektiem.

Renti - Krāpšana

Krāpšana Nekāda gadījumā neņemiet no Renti.lv mašīnu uz nomu.Paņēmu mašīnu.Izbraucu no plača,saplīsa jau pēc 2dienām.Esmu iegūldijusi jau 1200euro.Gribēju atgriest mašīnu vai izpirkt.Summa 3000 euro plus līguma laušana 300 euro.Par izpirkšanu.Nesen saplīsa mašīna.Atkal jāiegulda 1300 euro.Ja tagad gribētu viņiem mašīnu atdot,tad man jāiegulda 1300 euro+līguma laušana 300 euro.Un noteikti arī viņi paši izdomās kosmisku summu,jo atradīs visādus defektus utt.Nezinu ko,lai dara.Drausmīga kompānija.Varbūt kāds var kko ieteikt un ir ticis galā ar šādu situāciju?

Renti - Krāpnieki

Krāpnieki Uzmanību krāpnieki. Paņemam mašīnu uz nomu, maksājam gadu visu laiku laicīgi. Pagāja gads saveda mašīnu kārtībā izgājām tehnisko apskati. Zvanam viņiem ka varam nodot mašīnu. Viņi Saka ka pēc tehniskā apskate var nodot pašinu pēc mēneša. Labi pagaidām mēnesi. Atvedām mašīnu viņu serviss defektacijas laikā atrada daudz problēmas un sāka ka būs jāmaksā par remontu. Viņš vēl Saka ka nevar būt kā jūs izgāja apskati. No sākuma negribējām parakstīt tos papīrus kur rēķins par remontu viņi Saka draudēt ja neparakstīs tad rēķins būs trīs reizes lielāks.

Renti - Бездействие, обман

Бездействие, обман Настоятельно не советую пользоваться услугами этой комании. Также как прошу собраться всех пострадавших от афер и обманов этой компании, с целью коллективной жалобы в ptac, по хорошему и доброму эта компания не решает ситуации. Машины как правило предоставляют в технически не пригодном состоянии, после обнаружение дефектов и просьбы помочь они не реагируют или тянут время. У меня за границей сломалась машина, с момента покупки я жаловался на их бездействие, вкладывал свои деньги, в итоге 2...

Renti - Neatbild par savu rīcību

Neatbild par savu rīcību Izraksta nekorektus rēķinus, dubultā aprēķina nomas maksu, neviens pēc tam nevēlas risināt situāciju. Zvanot uz norādīto tālruņa numuru, atbild cilvēki, kas neko nezin. Nezin, kas izrakstījis rēķinu, nezin, kas par to atbild, kontaktus nedod, aizbildinoties, ka nevar neko izpaust. Vadītāja kontaktus arī nedod. Uzrēķinu veic, bet jau samaksātās summas, kas nomaksātas par auto par gadu, kad auto netiks lietots, neatmaksā. Citiem vārdiem sakot, īsts žurku kantoris, orientēts uz naudas izspiešanu visos iespējamos veidos.

Z Zina111 28.04.2021
Komentāri 0 Autoservisi

Renti - Krapšana

Krapšana Врут нагло людям! Якобы продают машину, а итог аренда! Угрожают! Не берите у них машины! Потом жалеть будете! Припишут того чего нет! Очень много пострадало людей! Люди собираються идти в без табу. Спрашиваешь у ренти обьяснений ни чего не обьясняют, орут, нагло говорят. Люди оплачивают аренду они заберают машину после конца срока и остаються еще должны!

Renti - Обман и вороство

Обман и вороство Я подаю в суд на эту фирму. Это обман и воровство, исчё за грубость колега. Взяла машину на 5 лет стоимость машины была 3.850. А мне счёт за ниё нада будит выплачивать 25000 это что такое и платила за ниё 204eur. Числа сами поставили так как им было выгодна так как у меня в 20числах денёк нет платила в 24 числа а они исчё мне проценты за каждой обоздавший день. И все чеки есть скидка я вложила в ниё.

Renti - Krāpšana

Krāpšana Nekādā gadījumā neiesaistīties ar šo kompāniju! Tiek stāstīts, ka dabūsiet mašīnu, tā būs jūsu īpašumā utt. , bet beigās samaksā nenormāli daudz naudas. Pa virsu uzliks sviestainas summas un tikai vienīgi zaudēsiet savu laiku un naudu. Lielākais krāpnieku uzņēmums Latvijā!

Renti - Krāpšana

Krāpšana Šis Rumbulas placis Tirgo mašīnas kas ir pilnīgi nojatas , renti ir krapnieciba , samaksasi par auto x4 summu un tā pat tev nepiederes tā mašīna , kā valsts var pieļaut tādu krapniecibu, tiek izdomāti neloģiski papildus maksājumi klāt , kur ļoti agresīvi ar draudiem tiek nauda piedzīta , turklāt ja izvēlēsies atdot auto atpakaļ , tam tiks konstatēti tādi defekti kad tāpat dabusi samaksāt vairāk nekā tā mašīna ir vērta bet tā mašīna paliks viņiem. Tas ir lielākais krapnieku kantoris valstī , neviens neuzkeraties

Renti - Slikts auto placis

Slikts auto placis Sazvanījos ar šo kantori par auto iegādi pirmdien, ja vis forši trešdien braukšu pakaļ, sarunāju Rīga servisu visu sakārtoju lai tiktu pakaļ, bet tas kroplu kantoris otrdien zvana ka mašīna pārdota citam klientam. Blin neiesaku nevienam cilvēkam neiet tur un neiegādāties auto, jo tur tās Rumbulas kantoris as renti ir meli..

AtrisinātaRenti Un Pērc Un Brauc - Slikts serviss, maldinoša informācija, iznomā automašīnu kura salūzt izbraucot no auto plača

Slikts serviss, maldinoša informācija, iznomā automašīnu kura salūzt izbraucot no auto plača 20.10.2020 tika noslēgts transportlīdzekļa ilgtermiņa nomas līgums. Līdz šai dienai 10.11.2020 ar mašīnu ir braukts tieši vienu dienu, jo mašīna salūza jau pirmajā dienā pēc izbraukšanas no auto plača. Uzņēmums kas izsniedza automašīnu sia mkr capital (mājaslapa - pērc un brauc) nākamajā dienā uzņēmās to salabot, kopā aizbraucot uz autoservisu. Pēc dienas automašīnai tika konstatētas tieši tās pašas problēmas un vēl papildus citas. Par šo laiku man neviens no uzņēmumiem ne Sia Mkr Capital, ne...

Renti - Naudas izspiešana par nezināmiem pakalpojumiem

Naudas izspiešana par nezināmiem pakalpojumiem Biju paņēmis mašīnu līzingā Renti/mogo. Līgums paredz, ka pēc pusgada varu atgriezt atpakaļ, ja nevēlos turpināt. Pie nodošanas akts tika sastādīts vienā eksemplārā. Tika konstatēti defekti uz aizdomu pamata ātrumkārbā un iespējams ritošaja daļā. Tagad saņēmu rēķinu par defektu novēršanu 1700€. Man nerāda ne mašīnu, ne defektācijas aktus par remontiem ne pašu remonta tāmes. Draud ar tiesu un creditreform. Man tādas naudas nav uzreiz ko samaksāt. Viss jau būtu saprotams, iespējams tas remont...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes