www.sudzibas.lv Renti Krāpnieki

Renti - Krāpnieki

Uzmanību krāpnieki. Paņemam mašīnu uz nomu, maksājam gadu visu laiku laicīgi. Pagāja gads saveda mašīnu kārtībā izgājām tehnisko apskati. Zvanam viņiem ka varam nodot mašīnu. Viņi Saka ka pēc tehniskā apskate var nodot pašinu pēc mēneša. Labi pagaidām mēnesi. Atvedām mašīnu viņu serviss defektacijas laikā atrada daudz problēmas un sāka ka būs jāmaksā par remontu. Viņš vēl Saka ka nevar būt kā jūs izgāja apskati. No sākuma negribējām parakstīt tos papīrus kur rēķins par remontu viņi Saka draudēt ja neparakstīs tad rēķins būs trīs reizes lielāks.

13.09.2021

Atbilde no Renti Support Pārstāvja atbilde 15.09.2021

Labdien!

Atvainojamies, ja transportlīdzekļa atgriešanas laikā Jums radusies sajūta, ka nepiekrišana mūsu vērtējumam var pasliktināt Jūsu finansiālo situāciju.

Vērtēšana notiek iespējami objektīvi un mūsu darbinieki ņem vērā to, ka transportlīdzekļi tomēr ir lietoti.

Gadījumā, ja mūsu darbinieku transportlīdzekļa novērtējums atšķiras no Jūsu vērtējuma par transportlīdzekļa tehnisko stāvokli, varam piedāvāt transportlīdzekli defektācijas veikšanas neatkarīgā autoservisā.

Ja šāds risinājums Jums ir aktuāls, aicināsim Jūs līdz šīs nedēļas beigām ar mums sazināties e-pastā [email protected], vai zvanīt uz mūsu informācijas centra telefona numuru - 25202222.

Ar cieņu,
AS Renti komanda.