www.sudzibas.lv Renti Slikts serviss, maldinoša informācija, iznomā automašīnu kura salūzt izbraucot no auto plača

AtrisinātaRenti Un Pērc Un Brauc - Slikts serviss, maldinoša informācija, iznomā automašīnu kura salūzt izbraucot no auto plača

20.10.2020 tika noslēgts transportlīdzekļa ilgtermiņa nomas līgums. Līdz šai dienai 10.11.2020 ar mašīnu ir braukts tieši vienu dienu, jo mašīna salūza jau pirmajā dienā pēc izbraukšanas no auto plača.
Uzņēmums kas izsniedza automašīnu sia mkr capital (mājaslapa - pērc un brauc) nākamajā dienā uzņēmās to salabot, kopā aizbraucot uz autoservisu. Pēc dienas automašīnai tika konstatētas tieši tās pašas problēmas un vēl papildus citas. Par šo laiku man neviens no uzņēmumiem ne Sia Mkr Capital, ne Sia Renti nav piedāvājis vai nu izvēlēties citu automašīnu, vai piedāvāt citu a/m lai par šo laiku es varētu braukt, jo tāpēc bija mašīna iznomāta, bet pirmā mēneša mašīnas nomas maksas rēķinu gan jau paspēja uz epastu atsūtīt.
Kad izteicu viedokli, ka vēlos lauzt līgumu jo mašīna nav darbojošā stāvoklī, tad man atzvanīja no uzņēmuma renti Mihails un informēja, ka visas soda sankcijas man būs piemērotas pilnā apmērā, ja vēlos lauzt līgumu, kas ir piecu mēnešu mašīnas nomas maksas apmērā. Kad jautāju vai šinī situācijā nav iespējams meklēt kādus citus risinājumus saņēmu atbildi, ka varu tikai mašīnu remontēt, bet citu risinājumu neesot un viss sods jāmaksā pilnā apmērā.
Izskatās labs pelņas avots par vienu nobrauktu dienu ar automašīnu jāmaksā līgumsods 130x5=650 eur, vai jāsāk nodarboties ar mašīnas remontēšanu. Protams dzirdēju apgalvojumus vērstus uz sevīm, ka līgums parakstīts un tālāk jau nomnieka problēmas, bet izbraucot ar automašīnu placī 5 min, nav iespējams konstatēt visas tehniskās nepilnības, kā arī neviens klients nenāk kopā ar automehāniķi uzticoties tomēr uzņēmumam, kas piedāvā uz nomu automašīnas, lai tās būtu labā tehniskā stāvoklī.
Aizvedot automašīnu nodot Sia Renti, tur darbinieki izbraucot ar a/m konstatēja, ka automašinai ir tehniskas problēmas un nosūtīs a/m neatkarīgajam ekspertam uz ekspertīzi servisā.
Rezultātā saņemts problēmu novēršanas akts par labotajām pozīcijām, kas ir:
spoles maiņa, spole, izputēja remonts, sveces maiņa, vietām profilakse un ka mašīna ir salabota un tagad varot braukt. Tas ir tikko izbraucot a/m no plača. Mašīnas maiņu man tā arī neviens nav piedāvājis, bet vai ir iespējams braukt ar šādu automašīnu atliek tikai minēt kad būs atkal nākamā reize uz servisu! Apbruņojaties ar pacietību, naudu un stipriem nerviem, ja vēlaties šeit iznomāt auto!

Atbilde no Renti Support Pārstāvja atbilde 28.12.2020

Labdien,
Atvainojamies, ka Jums gadījās nepatīkama situācija un nesaņēmāt piedāvājumu kā atrisināt radušos problēmsituāciju.
Mūsu kolēģi ar Jums jau ir sazinājušies un piedāvājuši risinājumu, lai novērstu radušos situāciju. Ļoti ceram, ka piedāvātais risinājums Jums ir apmierinošs un problēma ir atrisināta.
Gadījumā, ja joprojām ir neskaidrības vai kādi jautājumi, droši sazinaties ar mums, rakstot mums uz e-pastu: [email protected]
Jauku dienu vēlot,
Jūsu Renti

Sūdzība veiksmīgi atrisināta LindaSp 30.12.2020

Paldies! Risinājums tika atrasts un automašīna nomainīta, un tagad varu savu laiku patērēt tikai uz automašīnas lietošanu.
Paldies Renti autoplača visiem darbiniekiem, kas bija ļoti atsaucīgi, zinoši, izpalīdzīgi un saprotoši!
Visiem veiksmīgu Jauno Gadu!

L

Komentāri (1)

V Vlad Vasiljevs 15.06.2021

Nevienam neisaku iegādāties autiņu no Pērc un brauc pa taisno uz servisu,protams,ja pagūsti līdz tam aizbraukt.Uz garantiju arī var necerēt,tā ir mutiska,un pēc tam tās mutes aizverās,tā,ka garantija ir līdz brīdim kamēr neesi izbraucis no plača.Smieklīgs un bomzisks kantoris.Nekad,nekad,nekad vairs un nemūžam.Teikšu dzejnieka vārdiem "Pērc un Šrots"...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes