www.sudzibas.lv Renti Līguma nomas maldināšana,slikts serviss,krāpšana

Renti - Līguma nomas maldināšana,slikts serviss,krāpšana

Labvakar!
Vēlos padalīties ar dzīves pieredzi saistoties ar jums,lai citi cilvēki vairs neiekrīt.
2019.Gada Jūlijā pie jums tika ņemts Volvo v40 1.9tdi. 75kw.Itkā uz autolizingu,bet tajā pašā laikā viss tas tika noformēts uz,ilgtermiņa nomu!
Vēlos minēt,kad automašinai tika sekots vienmēr līdz!
Mainītas eļļas ar filtiem pat līdz nedabrauktiem 10000km
Sīkak par mašinas defektiem eksplotējot nepilnu gadu!
Nepagāja automašinai kā divi mēneši pēc eksplotacijas,tā viņa nesāka darbināties iekšā.(Nojuka starteris).Aptuvenās izmaksas servisa:30-70Euro
Nepagāja kā 7 mēneši,kā mašinai atkārtota ķibele,(salona apsildes radiators beigts) Aptuvenās izmaksas ir:300euro.
Vēlejāmais ziņot par šīm visām ķibelēm Renti,bet zinot to kad itkā mašina ir paņemta līzingā,nejau nomā.Tad par visiem remontiem viņi neuzņemas atbildību,kaut gan,šai kompānijai tā ir labāk.
Līdz ar salona apsildes radiatora noteces problēmu sāka rasties citas problēmas,kā komforta bloks kas sācis dzīvot savu dzīvi, sāka pūst gaisu kad vēlejas,un nevēlejās ziemā tas ir ļoti patīkami.
Kā arī bija nepilnības ar elektroniku,braucot naksnīgu nakti pilnīgi pazūd tuvās gaismas,un līdz mājam ir palikuši 20km ko braukt!
Lietojot automašinu kā 3.gadi,varu teikt kad nezinu kas tika iedots rokās,jo tajā momentā mašinai jau tika samainīts ļoti daudz kas,kā piemeram (Aizmugurējie bremžu diski.Atrestaurēti priekšejie un aizmugurejie suporti,samainītas tika stāvbremzes trosītes,samainītas priekšejās plaukta bukses,priekšējās amortizatora atsperes,atrestaurēta stūres reika,un citi sīkumi) Protams ir saprotams kad mašinai ir jau nepilni 20.Gadi,bet vaitad tiešām ir jauzskata savi klienti par aitām,kurus var cirpt kā vēlas?
Tātad ir pagājuši jau kā 3.Gadi kad automašina ir manās rokās,tad vienu dienu pacēlu dokumentus rokās un sāku pētit,par ko man jāmaksā ir 89.32€
Kad beigās attapos,opā man mašina ir ilgtermiņa īre,un jāmaksā būs līdz 2026.Gadam bet pat muļķim ir zināms kad mašina neizturēs realli pat līdz šim gadam,Zinot Latvijas ceļu apstākļus.
Zvanot uz Renti jautāju par automašinas pilnu izpirkšanas cenu.Atbilde bija sekojoša:Lūdzu sazinieties ar mums pa inboxu,kas jums ir reģistrēts jūsu nomas līgumā.
Tad pēc nedēļas saņemu atbildi,automašinas pilna cena:2022.Gada Decembrim būtu 2020.45€
Īsti neizprotu jūsu apreiķinus,un kā jūss izdomajat tik astronomiskas summas,kad par 2004.Gada mašinu varat pajautāt tādu summu.
Tika apdomātas divas versijas,paņemt atdot mašinu atpakaļ vai viņu vienkārši izpirkt!
Atdot atpakaļ,nebija nekādu realu variantu,jo zinot jūsu kompāniju jūs sastāditu aptuveni tādu servisa sarakstu ar izdomātām kļūmēm un defektiem,kā pašas,mašinas izpirkšanas cenu.
Ienākot jūsu birojā,jau saskatiju darbiniekus,kas ne reizi ir redzējuši neapmierinātas sejas,kas meiģinājušas meklēt risinājumu,kā realli tikt no mašinas projām,kad ir nonākušas krīzes situacija.
Par laimi kad nāc ar naudu,visas lietas notiek ātri,un mašinu iegūt īpašumā ir iespējams ātrāk kā puss stundas laikā.
Šis raksts nav domāts,kādu aizvanot,vai nomelnot.
Bet ir domāts tam,lai cilvēkus brīdināt par jūsu maldinošo kompāniju,kā tiek steidzināti klienti ar līgumiem,un smuki aizrunāt zobus,kad tālak nekādu problēmu nebūs ar automašinu..

Paldies par Uzmanību.

23.02.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes