www.sudzibas.lv Renti Negodīga prakse,maldināšana nepamatotas summas

AtrisinātaRenti - Negodīga prakse,maldināšana nepamatotas summas

Paņēmu auto nomā! Nu ir pagājuši gandrīz 3 gadi. Pēkšņi auto nobruka dzinējs kautgan visas apkopes bija veiktas laicīgi un auto uzpassēts. Tākā auto ir noķīlējis dzinējs un ir paradījušies vizuālie defekti tad ar renti vienojāmies par auto nodošanu pārstrādes uzņēmumam saucamajām tolmetam. Ok šie Saka ka uztaisīs pilnvaru lai varu auto norakstīt un būšot jāsamaksājot auto atlikusī vērtība!
Kad painteresējos cik ir tā atlikusī vērtība atbildē saņēmu 1900€
jūs nopietni par lūžņu čupu? Auto Cena bij 3000€
206 € mēneša maksa ko ik mēnesi maksāju.
Un vēl tagad pēc auto nodošanas lūžņos man vēl jāmaksā 1900€
uzskatu ka tā ir negodīga prakse ar slēptām izmaksām un maldināšanu

13.10.2023

Sūdzība veiksmīgi atrisināta AndrisBBB 13.10.2023

Problēmu palīdzēja atrisināt AS Renti konsultante.Liels paldies

Velvetpopstar 13.10.2023

Pats salaulāt un negribat maksāt, kad ņēmāt auto, nebija lūžņu kaudze.

A AndrisBBB 13.10.2023

Izskatās ka tev nav nekad bijusi tehnika! Ja auto sabojājas nenozīmē ,ka tīši tā tiek sabojāta! Tehnika mēdz arī pati sabojāties

O oIo 13.10.2023

kāds tad beigās ir tas problēmas risinājums?

L Logo2 13.10.2023

Saderam ka nekāda risinājuma nav - drīzāk autoru izskaitļoja, un piedraudēja, ka būs vēl 1900 jāmaksā par neslavas celšanu, ja neuzrakstīs, ka problēma atrisināta.

Uz tādiem, kas paraksta līgumus tajos neiedziļinoties, viņi arī barojas.

A AndrisBBB 13.10.2023

Pirmkārt neviens uzņēmums, sabiedrība vai kompānija nedraudēs jo labi apzinās ka par draudiem ir atbildība.Otkārt vai tu zini kas ir neslavas celšana vai atsauksmes ievietošana.? Jā problēma ir atrisināta jo cilvēcīgi var par visu vienoties.

Velvetpopstar 13.10.2023

Vispār ir bijusi. Un nan bieži lūzt tehnika. 😅

O oIo 13.10.2023

nu tad par ko vienojāties? Tiešām tev tā piedeva 1900 EUR? Jeb tev ieteica izlasīt līguma nosacījumus un nāksies vien maksāt?