Renti - Krapšana

Врут нагло людям! Якобы продают машину, а итог аренда! Угрожают! Не берите у них машины! Потом жалеть будете! Припишут того чего нет! Очень много пострадало людей! Люди собираються идти в без табу. Спрашиваешь у ренти обьяснений ни чего не обьясняют, орут, нагло говорят. Люди оплачивают аренду они заберают машину после конца срока и остаються еще должны!

20.04.2021

Atbilde no Renti Support Pārstāvja atbilde 12.05.2021

Labdien!

Informējam, ka mēs kā uzņēmums saviem Klientiem sniedzam iespēju iegādāties lietotas automašīnas, piedāvājot tās iegūt savā īpašumā uzreiz vai noslēgt auto ilgtermiņa nomas līgumu, ja Klients nevēlas iegādāties automašīnu, bet vēlas to nomāt ilgtermiņā.

Pirms līguma noslēgšanas, komunikācijas laikā ar Klientu tiek saprasts kādas ir Klienta vēlmes un atbilstoši tām, tiek noslēgts līgums. Pirms līguma noslēgšanas Klients rūpīgi izlasa līguma noteikumos, kuros ir skaidri aprakstīts kāds ir plānotā darījuma saturs un forma, kā arī pirms līguma noslēgšanas Klientiem vienmēr tiek nodrošināta iespēja pārliecināties par sev interesējošiem jautājumiem un neskaidrībām, kā arī līgumā minētā auto stāvokli.

Vēlamies Jūs aicināt ar mums sazināties, lai konkrēti pārrunātu Jūsu situāciju un rastu atbildes uz, iespējams, neskaidrajiem jautājumiem.

Jauku dienu vēlot,
Renti komanda

N

NeWVeL 21.04.2021

это же контора мого. Мало того что переплата огромная так еще и машины убитые! И там все по латвийским законам. Так что судится с ними безполезно

N Nataha77777 21.04.2021

Нет к сожалению там очень хорошая схема махинации! Уже работает над этим адвокат. Мого да там тоже с ними. У них плац отдельный. Ренти по всем плацам дает возможность якобы купить а в итоге аренда. Там все очень,очень запутанно.