Renti - Krapšana

Врут нагло людям! Якобы продают машину, а итог аренда! Угрожают! Не берите у них машины! Потом жалеть будете! Припишут того чего нет! Очень много пострадало людей! Люди собираються идти в без табу. Спрашиваешь у ренти обьяснений ни чего не обьясняют, орут, нагло говорят. Люди оплачивают аренду они заберают машину после конца срока и остаються еще должны!

20.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Renti Support Pārstāvja atbilde 12.05.2021

Labdien!

Informējam, ka mēs kā uzņēmums saviem Klientiem sniedzam iespēju iegādāties lietotas automašīnas, piedāvājot tās iegūt savā īpašumā uzreiz vai noslēgt auto ilgtermiņa nomas līgumu, ja Klients nevēlas iegādāties automašīnu, bet vēlas to nomāt ilgtermiņā.

Pirms līguma noslēgšanas, komunikācijas laikā ar Klientu tiek saprasts kādas ir Klienta vēlmes un atbilstoši tām, tiek noslēgts līgums. Pirms līguma noslēgšanas Klients rūpīgi izlasa līguma noteikumos, kuros ir skaidri aprakstīts kāds ir plānotā darījuma saturs un forma, kā arī pirms līguma noslēgšanas Klientiem vienmēr tiek nodrošināta iespēja pārliecināties par sev interesējošiem jautājumiem un neskaidrībām, kā arī līgumā minētā auto stāvokli.

Vēlamies Jūs aicināt ar mums sazināties, lai konkrēti pārrunātu Jūsu situāciju un rastu atbildes uz, iespējams, neskaidrajiem jautājumiem.

Jauku dienu vēlot,
Renti komanda
https://www.renti.lv/kontakti

N

Komentāri (2)

NeWVeL 21.04.2021

это же контора мого. Мало того что переплата огромная так еще и машины убитые! И там все по латвийским законам. Так что судится с ними безполезно

N Nataha77777 21.04.2021

Нет к сожалению там очень хорошая схема махинации! Уже работает над этим адвокат. Мого да там тоже с ними. У них плац отдельный. Ренти по всем плацам дает возможность якобы купить а в итоге аренда. Там все очень,очень запутанно.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes