www.sudzibas.lv Renti Krāpšana

Renti - Krāpšana

Šis Rumbulas placis Tirgo mašīnas kas ir pilnīgi nojatas , renti ir krapnieciba , samaksasi par auto x4 summu un tā pat tev nepiederes tā mašīna , kā valsts var pieļaut tādu krapniecibu, tiek izdomāti neloģiski papildus maksājumi klāt , kur ļoti agresīvi ar draudiem tiek nauda piedzīta , turklāt ja izvēlēsies atdot auto atpakaļ , tam tiks konstatēti tādi defekti kad tāpat dabusi samaksāt vairāk nekā tā mašīna ir vērta bet tā mašīna paliks viņiem. Tas ir lielākais krapnieku kantoris valstī , neviens neuzkeraties

30.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Renti Support Pārstāvja atbilde 04.02.2021

Labdien!

Iesākumā vēlamies norādīt, ka mēs kā uzņēmums saviem klientiem sniedzam iespēju iegādāties lietotas automašīnas, piedāvājot tās iegūt savā īpašumā uzreiz vai noslēgt auto ilgtermiņa nomas līgumu, ja klients nevēlas iegādāties automašīnu, bet vēlas to nomāt ilgtermiņā.

Auto ilgtermiņa nomas gadījumā klientam ir jāveic papildus ar auto saistīti izdevumi tieši tāpat kā tas ir veicams, piemēram, nekustamā īpašuma īres gadījumā, kur klientam arī papildus īres maksai ir jāveic maksājumi, atbilstoši līguma nosacījumiem.

AS “Renti” mājas lapā (www.renti.lv) ikviens ir aicināts iepazīties ar papildus veicamajiem izdevumiem, izlasot mājas lapā ievietotos līguma nosacījumus.

AS “Renti” noteikti neveic ar klientiem komunikāciju agresīvā veidā, jo stingri ievēro normatīvajos aktos noteiktos ierobežojumus komunikācijā ar klientiem – gan klientiem, kas maksājumus veic laicīgi, gan klientiem, kas maksājumus kavē.

Tāpat vēlamies norādīt, ka auto atgūšanas rezultātā nevar tikt konstatēti tādi trūkumi, kas auto neeksistē, jo auto pieņemšanas brīdī tiek veikta dokumentācija (fotogrāfijas), kas kalpo par pierādījumu tehniskā stāvokļa apliecinājumam. Auto atgūšanas brīdī klients vienmēr var piedalīties uz izteikt savus iebildumus, ja trūkumi tiek konstatēti.

Jāpiebilst, ka pirms auto iegādes vai ilgtermiņa nomas līguma noslēgšanas klientiem vienmēr tiek nodrošināta iespēja pārliecināties par auto tehnisko stāvokli, veicot visas nepieciešamās darbības, kuras klients uzskata par būtiskām. Šīs darbības var ietvert, piemēram, sertificēta speciālista apskati, informācijas izpēti no dažādām datu bāzēm par auto stāvokli, testa braucienu, vizuālo apskati uz vietas, izbraukumu ar transportlīdzekli, lai saprastu, vai noskatītais auto atbilst visām klienta vēlmēm un vēlamajam tehniskajam stāvoklim. Tāpat iespējams realizēt arī citas darbības, kuras klients uzskata par nepieciešamām, lai novērtētu auto tehnisko stāvokli un atbilstību.

Vēlamies Jūs aicināt ar mums sazināties, lai konkrēti pārrunātu Jūsu situāciju un rastu atbildes uz, iespējams, neskaidrajiem jautājumiem.

Jauku dienu vēlot,

Renti komanda

Komentāri (5)

NeWVeL 30.01.2021

kā valsts var pieļaut tādu krapniecibu

valsts kontoris

B Baltā ēna 30.01.2021

: Tirgo mašīnas kas ir pilnīgi nojatas > tad sanāk ka pirkāt akli klausoties ko saka pat nepārbaudot auto reālo tehnisko stāvokli ?
: Samaksasi par auto x4 summu un tā pat tev nepiederes tā mašīna > Izskatās ka līgumu lasat jau kad parakstīts ,tā nu nav laba doma ...

: turklāt ja izvēlēsies atdot auto atpakaļ , tam tiks konstatēti tādi defekti > tad jau no sanāk arī pieņemšanas / nodošanas akts šeit nav prasīts ... Ko varam secināt paši iekrītam pēctam sūdzamies ka mūs apkrāpj , jau zinot protams vecos stāstus par Rumbulas un vispār plačiem kopumā kas grib nopelnīt ar pērk / pārdod. Kamēr būs šādi neuzmanīgi topošie izcilo auto meklētāji tikko no Vācijas tādi plači un cilvēki pastāvēs.

Ivo 30.01.2021

Baltā ēna tas par ko tu šobrīd raksti ir kā minimums nekorekti, jo pēc būtības atbalsti krāpniekus. Renti izmanto tikai un vienīgi cilvēku nezināšanu, lai iedzīvotos.
Manuprāt Tu pats nebūtu apmierināts, ja veikalā pērkot desu - atnesot mājās saprastu, ka viņa ir sapuvusi, bet veikalnieks uz tavām pretenzijām pateiktu - pats vainīgs, ka nelasiji, ieejot veikalā - redzi mazs papīrītis kur ir informācija par to, ka desa būs puvusi, tā kā ej d.t.
Pret šādiem negodīgiem šarašku kantoriem ir jācinās. - Tas nav normāli, ja cilvēks vēlās paņemt mašinu kredītā, viņam pasaka - ziniet kredītu mēs Jums nevaram iedot, bet mums ir FANTASTISKS piedāvājums - redziet mašīnu par 2000, varam jums viņu iedot nomā ar izpirkuma tiesībām uz 3.gadiem, paiet 3.gadu Jūs visu esiet izmaksājis Jūs prasiet kā ar izpirkuma tiesībām, Jums pasaka nu jā variet par 1950 eur viņu izpirkt, lai gan esiet maksājis visu par mašīnu remontu, KASKO u.t.t. - papildus līgumā pretēji EU godprātības un samērības regulāram ir nesamērīgi līgumsodi, ja lauzīsiet līgumu priekšlaicīgi - tas nav nekas cits, kā krāpniecība.
Es tikai daļēji piekrītu tam, ka vajag lasīt līgumu pirms parakstīšanas. Neaizmirstiet ka šādi šaragu kantori maksimāli cenšās un steidzina, lai cilvēks to nedarītu - psiholoģiski triki kā teikt.

Steroidman 08.02.2021

Nu nevar,auto pirkt Rumbulā un vēl kredītā,tās mašīnas ir nojātas.Un Tie šakāļu,augļotāju kantori uzdzīvojas uz nezinošiemm,naiviem cilvēkiem.Man draugs ir automehāniķis,Viņš teica,ka Rumbulā praktiski visi auto ir sisti vai nojāti da ručkai.

S Sisidra 17.02.2021

Nebeidzu brīnīties par šiem cilvēkiem. Ir jālasa ko paraksti VIENMĒR! Pietam runa jau nav par Maximas čībām pa 2€, kas pēc pirmā lietus izjūk, labi 2€ iztērējii, izmeti miskastē, nav liela bēda, bet te runa nav par 100€, pat ne par 1000€, par vairākiem tūkstošiem eiro un saistībām uz vairākiem gadiem - kā var zinot, ka tik liela summa ir likta uz spēles akli parakstīt kaut ko neizlasot?! Un arī par automašīnas stāvokli, ja nesaproti neko no mašīnām paņem līdzi kādu, kas saprot, lai nav pēctam jāžēlojas, ka iesmērēja. Cik nav dzirdēts, kad pajautā cilvēkam, kāpēc nopirki šito mašīnu? - krāsa smuka. Pašiem jābūt vērīgākiem, savādāk šitā var pats sev nāves spriedumu parakstīt neskatoties.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes