www.sudzibas.lv Renti Neatbild par savu rīcību

Renti - Neatbild par savu rīcību

Izraksta nekorektus rēķinus, dubultā aprēķina nomas maksu, neviens pēc tam nevēlas risināt situāciju. Zvanot uz norādīto tālruņa numuru, atbild cilvēki, kas neko nezin. Nezin, kas izrakstījis rēķinu, nezin, kas par to atbild, kontaktus nedod, aizbildinoties, ka nevar neko izpaust. Vadītāja kontaktus arī nedod. Uzrēķinu veic, bet jau samaksātās summas, kas nomaksātas par auto par gadu, kad auto netiks lietots, neatmaksā. Citiem vārdiem sakot, īsts žurku kantoris, orientēts uz naudas izspiešanu visos iespējamos veidos.

28.04.2021

Atbilde no Renti Support Pārstāvja atbilde 13.05.2021

Labdien!
Atvainojamies par esošo situāciju, acīmredzot mūsu pusē ir notikusi cilvēcīga komunikācijas kļūda, kuras rezultātā Klients ir saņēmis atkārtotus atgādinājumus par neizpildītām saistībā. Vēlamies norādīt, ka AS “Renti” nepiemēro Klientiem nekorektus papildus maksājums, ar ļaunu nolūku. Ja šāda kļūda ir radusies mēs ceram, ka esat vērsies pie mums atkārtoti, lai konkrēti pārrunātu Jūsu situāciju un rastu kopīgu risinājumu šim nepatīkamajam pārpratumam.
Ja situācija nav atrisināta, lūdzam sazināties ar Renti zvanot uz tālruni +37166900904 darba dienās no 8:00-17:00. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Renti komanda!

Z