www.sudzibas.lv Renti Обман, покупаешь через renti машину, выплачиваешь, а оказывается это была аренда!

Renti - Обман, покупаешь через renti машину, выплачиваешь, а оказывается это была аренда!

Все документы будут поданы в суд. Покупаете машину через renti, составляют договор, вешают лапшу на уши, а в итоге после того как выплачиваешь, то оказывается что ты платил за аренду и ещё должен у них арендовать машину 1 год! Ещё и оказывается что у них сроки аренды на 3-и года! И машина которую я хотел купить через renti теперь их собственностью, хотя машина им не принадлежала до составления договора! При заключении договора они говорят что надо оформить договор аренды на год, а потом мы год выплачиваем такую-же сумму каждый месяц и машина будет наша, а в итоге развели и машина теперь принадлежит renti.

05.08.2022

Компания получила уведомление об этой жалобе

Atbilde no Renti Support Pārstāvja atbilde 01.09.2022

Labdien,
Izvēloties transportlīdzekli no Renti piedāvātā auto klāsta gan mājas lapā, gan mūsu tirdzniecības laukumā Rīgā, Maskavas ielā 469C skaidri norādām, ka piedāvājam transportlīdzekļa ilgtermiņa nomu. Ilgtermiņa nomas līgums tiek sagatavots divos eksemplāros un tajā ir nepārprotami norādīts, ka tiek slēgts ilgtermiņa nomas līgums.

Ja klients transportlīdzekli izvēlas pie kāda no mūsu sadarbības partneriem, pirms ilgtermiņa nomas līguma sagatavošanas klientu sazvana mūsu konsultants, lai precizētu informāciju par izvēlēto transportlīdzekli, precizētu vai klients ir iepazinies ar transportlīdzekļa vizuālo un tehnisko stāvokli un tas ir viņam pieņemams, kā arī pārrunātu transportlīdzekļa ilgtermiņa nomas līguma nosacījumus. Minētās sarunas tiek ierakstītas.

Ja gadījumā līgumu ar mums noslēdzāt nesen un transportlīdzekli izvēlējāties mūsu tirdzniecības laukumā Maskavas ielā 469C, sazinieties ar mums, ja tam ir atklājušās kādas nepilnības vai trūkumi - palīdzēsim. Varat sazināties ar mums raksot e-pastā uz [email protected]

Ar cieņu,

AS Renti komanda.

P

P Pulja 05.08.2022

Хочу найти людей обманутых этими аферистами Renti, подать в суд на них и написать коллективное заявление а полицию о машейнических действиях этой компании Renti,чтоб эту лавочку закрыли и не кидали людей!

K Klinasss 07.09.2022

Как вас найти?

J Jēkabs Ozols 09.09.2022

Sveicināti,kā ar jums varētu sazināties,jo man ir identiska situacija,ar šiem afēristiem.