www.sudzibas.lv Renti Krāpšana

Renti - Krāpšana

Nekāda gadījumā neņemiet no Renti.lv mašīnu uz nomu.Paņēmu mašīnu.Izbraucu no plača,saplīsa jau pēc 2dienām.Esmu iegūldijusi jau 1200euro.Gribēju atgriest mašīnu vai izpirkt.Summa 3000 euro plus līguma laušana 300 euro.Par izpirkšanu.Nesen saplīsa mašīna.Atkal jāiegulda 1300 euro.Ja tagad gribētu viņiem mašīnu atdot,tad man jāiegulda 1300 euro+līguma laušana 300 euro.Un noteikti arī viņi paši izdomās kosmisku summu,jo atradīs visādus defektus utt.Nezinu ko,lai dara.Drausmīga kompānija.Varbūt kāds var kko ieteikt un ir ticis galā ar šādu situāciju?

28.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Renti Support Pārstāvja atbilde 29.09.2021

Labdien!

Informējam, ka mēs kā uzņēmums saviem Klientiem sniedzam iespēju iegādāties lietotas automašīnas, piedāvājot tās iegūt savā īpašumā uzreiz vai noslēgt auto ilgtermiņa nomas līgumu, ja Klients nevēlas iegādāties automašīnu, bet vēlas to nomāt ilgtermiņā.

Saistībā par defektu novērtēšanu, vērtēšana notiek iespējami objektīvi un mūsu darbinieki ņem vērā to, ka transportlīdzekļi tomēr ir lietoti.

Gadījumā, ja mūsu darbinieku transportlīdzekļa novērtējums atšķiras no Jūsu vērtējuma par transportlīdzekļa tehnisko stāvokli, varam piedāvāt transportlīdzekli defektācijas veikšanas neatkarīgā autoservisā.

Jāpiebilst, ka pirms auto iegādes vai ilgtermiņa nomas līguma noslēgšanas klientiem vienmēr tiek nodrošināta iespēja pārliecināties par auto tehnisko stāvokli, veicot visas nepieciešamās darbības, kuras klients uzskata par būtiskām. Šīs darbības var ietvert, piemēram, sertificēta speciālista apskati, informācijas izpēti no dažādām datu bāzēm par auto stāvokli, testa braucienu, vizuālo apskati uz vietas, izbraukumu ar transportlīdzekli, lai saprastu, vai noskatītais auto atbilst visām klienta vēlmēm un vēlamajam tehniskajam stāvoklim. Tāpat iespējams realizēt arī citas darbības, kuras klients uzskata par nepieciešamām, lai novērtētu auto tehnisko stāvokli un atbilstību, piemēram, servisa apmeklējums novērtēšanai.

Vēlamies Jūs aicināt ar mums sazināties, lai konkrēti pārrunātu Jūsu situāciju un rastu atbildes uz, iespējams, neskaidrajiem jautājumiem.

Jauku dienu vēlot,

Renti komanda

Komentāri (1)

G Gulbenietis 28.09.2021

Kāpēc uzreiz nevedi atpakaļ, bet tādas kosmiskas naudas guldi nesavā dampī?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes