www.sudzibas.lv Renti Krāpšana

Renti - Krāpšana

12.08.2020 ierados minētajā adresē, lai noformētu mašīnu līzingā, ko paši piedāvāja ka tas ir iespējams. Darbinieks Saka, ka tirgo mašīnas līzingā, arī tad, ja mašīna nav ņemta viņu placī. Ieradāmies adresē ar auto, kur viņi veica apskati un novērtēšanu. Pajautāja kāda Cena nepieciešama, jo pirku no citas personas. Ok, tik tālu viss ok, novērtēja par to summu, ko gribēja auto pārdevējs, proti 1550 eur. Sagatavo dokumentus, iedod parakstīt līgumu. Uzjautājot, kādēļ tik liela pārmaksa, atbilde sekoja, ka tā ir mana izvēle. Pirms tam gan vēl teica ka taisa nomas līgumus mašīnām, bet tas esot tas pats līzinga līgums. Nu labi, mašīna nepieciešama un es piekrītu šim it kā līzinga līgumam, parakstu to. Esmu 2 gadus laikus veikusi mēneša maksājumus, līdz ko man 09.09.2022 atskan telefona zvans no renti ar sekojošu jautājumu - vai es vēlētos ka mašīna tiek pārrakstīta uz mana vārda. Protams ka vēlos, uz ko man atbild, ka tad man jāsamaksā auto vērtība 1550 eur pluss līgumsods 127 eur, un mašīna tiek pārrakstīta. Man šoks, kāds vēl līgumsods? Atbilde - nu tas esot tāpēc, ka laužu nomas līgumu. Kādu vēl nomas līgumu, ja man tika teikt, ka tas esot tas pats līzinga līgums. Cik iepazīstos ar info sūdzības.lv lapā, nav pirmais gadījums, kad cilvēkam pērkot mašīnu līzingā, tā nonāk nomā uz laiku pie cilvēka ar iespēju pēc gada nopirkt auto. Uzskatu ka tā ir klientu maldināšana un naudas izspiešana. Esmu nesaprašanā ko darīt. Pa 4 gadiem es viņiem samaksāšu 4150 eur un līgumam izbeidzoties vēl mašīna jāizpērk 1550, tad kopā sanāk - 5700 eur. Vai tā nav tīrākā krāpšana?

19.09.2022

G gadalaiks 03.10.2022

Nu jūs jau pati rakstāt, ka "it kā līzingu". Ja jūsu nomas līgumā nav atrunāts, ka auto vērtība katru gadu samazinās, tad jau tiešām šobrīd vienkārši nomājiet šo auto.

Pārbaudiet, varbūt lētāk sanāk patēriņa kredītā iegādāties šo vai citu auto un vnk izbeigt saistības ar Renti nomu.

Ja sabojāta kredītvēsture un neviens jums patēriņa kredītu nedod, tad arī skaidrojums, kāpēc nākas jums renti pakalpojumu izmantot, jo citu variantu vienkārši nav.

D Daiga Beitika 03.10.2022

Cienītais, gadalaika kungs! Paldies par padomu, bet šoreiz runa ir par ko citu. Proti, par to, ka ar kādām metodēm tiek panākts vēlamais rezultāts Renti afēristiem. Un vēl paskaidrošu jums, lai jūs saprotat - kāds sakars te ar sabojātām kredītvēsturēm vai patēriņa kredītiem... Es neizmantoju pakalpojumu no renti, jo ņēmu mašīnu līzingā... Būtība ir citur, izlasiet kārtīgāk par to, ko vēlējos paust citiem

G gadalaiks 20.12.2022

1. Jums ir līgums ar Renti? Tātad izmantojat Renti pakalpojumus, kas ir atrunāti līgumā, ko parakstījāt. Ja jūs parakstījāt papīrus, nelasot līgumu, tad nu Renti šeit īsti vainot nevar.
2. Ja jums bija pieejams patēriņa kredīts bankā, bet izvēlējāties būtiski dārgākos Renit pakalpojumus, tad apzināti vēlējāties pārmaksāt un mest naudu miskastē, kas, acīm redzot, jums ir izdevies.

Bet nav jau mirstamā kaite - varat tak lauzt līgumu un atdot to auto atpakaļ vai pārkredītēt patēriņa kredītā, ja jums banka to ir gatava piešķirt. Lai izdodas!

D Daiga Beitika 21.12.2022

Lai jauka jums diena. Problēma ir atrisināta. Kā jau rakstīju, būtība ir pavisam citādāka. Bet izskatās, ka jūs nevēlaties tajā iedziļināties. Ar saviem gudriem komentāriem, daudz ko neizceļaties. Atliek man tikai pasmaidīt par jums.