www.sudzibas.lv Renti Krāpšana

Renti - Krāpšana

Nekādā gadījumā neiesaistīties ar šo kompāniju!
Tiek stāstīts, ka dabūsiet mašīnu, tā būs jūsu īpašumā utt. , bet beigās samaksā nenormāli daudz naudas. Pa virsu uzliks sviestainas summas un tikai vienīgi zaudēsiet savu laiku un naudu.
Lielākais krāpnieku uzņēmums Latvijā!

04.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Renti Support Pārstāvja atbilde 04.02.2021

Labdien!

Iesākumā vēlamies norādīt, ka mēs kā uzņēmums saviem klientiem sniedzam iespēju iegādāties lietotas automašīnas, piedāvājot tās iegūt savā īpašumā uzreiz vai noslēgt auto ilgtermiņa nomas līgumu, ja klients nevēlas iegādāties automašīnu, bet vēlas to nomāt ilgtermiņā.

Auto ilgtermiņa nomas gadījumā klientam ir jāveic papildus ar auto saistīti izdevumi tieši tāpat kā tas ir veicams, piemēram, nekustamā īpašuma īres gadījumā, kur klientam arī papildus īres maksai ir jāveic maksājumi, atbilstoši līguma nosacījumiem.

AS “Renti” mājas lapā (www.renti.lv) ikviens ir aicināts iepazīties ar papildus veicamajiem izdevumiem, izlasot mājas lapā ievietotos līguma nosacījumus.

AS “Renti” noteikti neveic ar klientiem komunikāciju agresīvā veidā, jo stingri ievēro normatīvajos aktos noteiktos ierobežojumus komunikācijā ar klientiem – gan klientiem, kas maksājumus veic laicīgi, gan klientiem, kas maksājumus kavē.

Tāpat vēlamies norādīt, ka auto atgūšanas rezultātā nevar tikt konstatēti tādi trūkumi, kas auto neeksistē, jo auto pieņemšanas brīdī tiek veikta dokumentācija (fotogrāfijas), kas kalpo par pierādījumu tehniskā stāvokļa apliecinājumam. Auto atgūšanas brīdī klients vienmēr var piedalīties uz izteikt savus iebildumus, ja trūkumi tiek konstatēti.

Jāpiebilst, ka pirms auto iegādes vai ilgtermiņa nomas līguma noslēgšanas klientiem vienmēr tiek nodrošināta iespēja pārliecināties par auto tehnisko stāvokli, veicot visas nepieciešamās darbības, kuras klients uzskata par būtiskām. Šīs darbības var ietvert, piemēram, sertificēta speciālista apskati, informācijas izpēti no dažādām datu bāzēm par auto stāvokli, testa braucienu, vizuālo apskati uz vietas, izbraukumu ar transportlīdzekli, lai saprastu, vai noskatītais auto atbilst visām klienta vēlmēm un vēlamajam tehniskajam stāvoklim. Tāpat iespējams realizēt arī citas darbības, kuras klients uzskata par nepieciešamām, lai novērtētu auto tehnisko stāvokli un atbilstību.

Vēlamies Jūs aicināt ar mums sazināties, lai konkrēti pārrunātu Jūsu situāciju un rastu atbildes uz, iespējams, neskaidrajiem jautājumiem.

Jauku dienu vēlot,

Renti komanda

S

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes