www.sudzibas.lv Ferratum Ļoti slikts kantoris ar lieliem zemūdens akmeņiem

Ferratum - Ļoti slikts kantoris ar lieliem zemūdens akmeņiem

Saprotu aizņemoties ka ir jāatdod. Bet ne jau tik briesmīgiem procentiem. Aizņēmos 2017. Gadā summa toreiz bija 1000. Bet nu ir pagājuši 3. Gadi vēljoprojām maksāju un atlikusī summa vēl ir 10080 euro. Vienmēr maksāju laikus un mazliet pa virsu. Bet nu parēķinot jau esmu samaksāju 5513 euro. Kad rakstīju un zvanīju, uz maniem jaut. Nevēlējās sniegt atbildes un operatori bija ļoti rupji. Tāpēc neiesaku sadarboties ar šo kompāniju. Zinu pati vainīga, bet es maksāju godīgi, vai tiešām procenti var būt tik augsti?

07.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (18)

Z Zuksidija111 07.10.2020

Atvainojos aizņēmos nevis 1000 bet 2000

Ivo 07.10.2020

pfff, man laikam ir savādāks dzīves redzējums, bet, ja jau esiet izmaksājusi 2x vairāk kā pamatparāds es iesaku vienkārši viņus pasūtīt di..t, viņiem pat uz tiesu jēga nav iet, jo šobrīd valstī maksimāli ko var likt izmaksāt ir pamatparāds*2 + 10 % (līgumsods) un arī tikai tajā gadijumā, ja parādnieks ir aitiņa un paklausīgi māj ar galvu un visam piekrīt

T Taisnīgums99 07.10.2020

Haha,.
atlikushais pamatparaads bus jamaksai x2 no taa brizha, kad paradnieks parstas maksat.
Procenti ir aptuveni 150eur menesi, ja maksajat tikai procentus tad pamatsumma netiek samazinata.
Tas bija noradits ligumaa.

Ivo 07.10.2020

Atšķirībā no Tevis man ir diezgan pamatīgas zināšanas parādu piedziņas jomā un tiesa ŅEM vērā jau izmaksāto summu, tā kā nevajag maldināt tautu !
Līguma punkti nevar būt pretrunā ar likumu. Ja līgumā būs norādīts, ka nemaksāšanas pie parādnieka atbrauks un sados pa degunu, tas arī būs pamatojums ? :)
Palasi CL 1763 pantu un PTAL 8 pantu, lai neveidotos tautu maldinoši komentāri.

Ivo 07.10.2020

Tajā pat laikā tikai un vienīgi debetora ziņā ir maksāt vai nē %, kas pārsniedz pamatparādu*2, jo pēc fakta nevienā tiesā summa, kas tiek prasīta virs pamatparāda *2 netiks akceptēta,

Ivo 07.10.2020

debitora*

H Helsu 07.10.2020

https://lvportals.lv/e-konsultacijas/17630-vai-kredita-procentu-maksajums-var-parsniegt-pamatsummu-2019

Jebkura gadijuma, es ieteiktu versties pie jurista un izrunat, ka butu jusu gadijuma jarikojas talak. Tas iznaktu visticamakais daudz izdevigak.

Ivo 07.10.2020

Taisnīgums99 tikai lūdzu neuztver manu komentāru kā uzbraucienu vai ko līdzīgu, nekādā ziņā negribēju Tevi aizskart vai ko līdzīgu, jo kopsaucējā Tavus komentārus uztveru par noderīgiem un vērā ņemamiem.
Vienkārši jau samērā sen nodarbojos ar to, ka palīdzu cilvēkiem cīņā pret ātrajiem kredītiem un parādu piedziņas kantoriem un tik tiešām zinu ko saku.

Z Zuksidija111 13.10.2020

Labvakar Ivo.Varbūt varat man palīdzēt atrisināt šo te?

Joe Rogans👽 07.10.2020

Nu visizdevīgāk ir krāt, atlikt naudiņu "zeķē", varbūt neiegūsi kāroto tagad un tūlīt, bet pēc tam būs daudz patīkamāk un finansiāli atbildīgāk, kad ralizēsi mērķi.

T Taisnīgums99 07.10.2020

NESAMAKSAATO procentu pieaugums apstajas, ir vairak jaamaacaas, jo
ar veelmi palidzet vien nepietiek.

% nav tikai procenti, ir ljoti daudz veidi kaa kreditori var apiet likumu, lidz ar to pat taa saucamie procenti var parsniegt pamatparaadu un ari tiesu praksee shaadi leemumi nav tik reti.

G gadalaiks 08.10.2020

Ar jūsu Maksājumu disciplīnu jums tak jebkura CITA normāla kompānija nāks pretī un aizdos tos 1080 Eur UZ NOMAKSU 1 gada laikā. Maksāsiet mazāk un pamazām nomaksāsiet.

Vēl labāk, ja kāds draugs/radinieks/darba devējs ir gatvas jums aizdot bez procentiem, ja apsolāt turpināt atri atmaksāt, maksājot tos pašus 140-150 Eur mēnesī.

V Vauvau® 08.10.2020

Jjā, nu man bija līdzīgi, kamēr piegriezās maksāt, pārkreditējos un tagad vismaz redzu kaut kādu gaismu tuneļa galā, pamatparāds izrādās, ka spēj arī sarukt.

Ivo 08.10.2020

Taisnīgums99 Atkārtoju - TIESA ŅEM VĒRĀ JAU IZMAKSĀTO SUMMU !, tas ko skaita kreditors ir tikai un vienīgi viņu datu nesējos - kāda starpība cik nemaksāt ? :)
Piekrītu tikai par piezīmi, ka jāmācās, jo patstāvīgi cenšos sevi pilveidot un atrast jaunas iespējas kā spraust zarus spieķos parādu piedzinējiem. Tajā pat laikā, kad sāku ar šo nodarboties, tik tiešām samērā maz orientējos likumdošanā - mani vairāk vadija ideja un principi. Manā gadijumā kā izrādās ar velmi pietiek, jo esmu palīdzējis jau apmēram 50.cilvēkiem ar pāradresāciju, konsultācijām un iesniegumiem, neviens no šiem cilvēkiem nav parādu piedzinējiem vai ātrajiem kredītiem samaksājis kaut centu, + ar PTAC un DVI palīdzību organizējis viņiem jau samērā daudz sodus - sīkums, bet patīkami uzlabot šādā veidā valsts budžetu. Izveidoju situāciju, kad parādu piedzinējiem vienkāršāk ir šo parādu norakstīt.
Tāpēc atkārtoju, es tik tiešām zinu, ko saku, un to nevajag apšaubīt.
Ja uzskati sevi par zinošu - gribētu dzirdēt Tavus komentārus par parādu piedzinēju iemīļoto CL 1905.pantu, kas iet kopsolī ar komerclikuma 406.pantu :)
...Lai ko arī slimie parādu piedzinēji teiktu, šis parādniekam ir perfekts aizsardzības likums :)

Steroidman 11.10.2020

Ļoti bieži saistības tiek noslēgtas starp fizisku personu un komersantu. Piemēram, noslēdzot kreditēšanas līgumu, saistības izriet arī no autostāvvietu izmantošanas noteikumiem, nomas līguma u. c. prasībām, šeit iekļaujot arī prasības no ārpustiesas parādu piedzinējiem.

Šādos gadījumos noilgumam piemēro Komerclikuma 406. pantu, kas paredz: no komercdarījuma izrietošie prasījumi noilgst triju gadu laikā, ja likumā nav noteikts cits noilguma termiņš.

Ivo 11.10.2020

Pastāstīšu konkrētāk, jo parādu piedzinēji šo likumu traktē savādāk kā ir pēc fakta, tātad tik tiešām Komerclikuma 406.pants nosaka, ka parādam iestājās noilgums pēc 3.gadiem (ja līgums slēgts starp fizisku un juridisku personu, citos gadijumos parāda noilgums ir 10.gadi).
Iepazīstoties ar CL 1902-1906.pantam tut viss izklausās samērā sarežģīti, tāpēc paskaidrošu cilvēcīgā valodā.
Parāda noilgums tiek pārtraukts sekojošos veidos: tiesa, jūs parakstiet kādu vienošanos tādejā atzīstot parādu (pārkreditācija, vienošanās ar parādu piedzinējiem u.t.t.), jūs samaksājiet kaut 1 centu no sava konta kreditora vai cesionāra kontā, tādejādi atzīstot savu parādu, un tagad pats interesantākais CL 1905.punkts, kur rakstīts, ka atgādinājums parādniekam pārtrauc noilugmu. Parādu piedzinēju izpratnē sms, epasts, viņu tualetes papīri to dara, bet tā nav.
Pastāstīšu kāpēc tā ir izskatot ļoti elementāru piemēru - parādu piedzinējs vēršās pret jums tiesā, par ,piemēram, 6 gadus vecu parādu, kurā jūs tiesnesim paziņojiet, ka ir iestājies parāda noilgums un prasiet noraidīt prasītāja iesniegumu. parādu piedzinējs saka - mēs viņam sūtijām ziņojumus, kas pārtrauc noilgumu, jūs savukārt sakiet, ka neko neesiet tamlīdzīgu saņēmuši, tiesnesis prasīs pierādijumus no parādu piedzinējiem, kas mūsu valstī pēc fakta var būt tikai un vienīgi PARAKSTS par informācijas saņemšanu un nekā savādāk :))) - tāda tak viņiem nav :), un viss atā atā :))

F Ferry73 08.10.2020

Vajag atrast un nošaut to idarasus

Steroidman 09.10.2020

Pats trakākais ir Tas,ka cilvēki maksā un tad attopās,un saprot kas ir šie AUGĻOTĀJI. Un pārtrauc maksāt,un AUGĻOTĀJI cedē parādu visādiem Julianusiem,Pausiem utt.Un cilvēki,kas pārtrauca maksāt Augļotājiem,slēdz līgumus ar Šakāļpurniem un sāk maksāt,jo ja nemaksāsi atnāks bargā Latvijas Republikas Tiesa un visu atņems.Nu Ja Mēs Latvieši Esam Auni,tad pret Mums tā arī izturās.Gudrais maksā vienreiz,bet lohs maksā visu mūžu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes