www.sudzibas.lv Ferratum Nav sūdzība

SIA „Ferratum Latvia” - Nav sūdzība

Sveiki!

Jūs lūdzu varat palīdzēt?! Man ir tāda problēma, ka strādāju vajadzēja steidzami paņemt 200.00 LVL apmaksai ir 250.00 LVL

Problēma ir tāda, ka Esmu atlaista no darba negaidīti, jo samazināja cilvēku skaitu. Un Es nevarēšu apmaksāt līdz noteiktajam datumam kredītu, Vai Ferratum nāk pretī klientiem, jo viņiem uzrakstīju e-pastu, bet pašlaik neatbild, prasīju, ka gribu apmaksāt divus mēnešu laikā, ar visiem soda procentiem, utt. Esmu vienmēr ņēmusi no šis iestādes kredītus, bija visu laiku ok.

Ja Jums ir kāda pieredze no šis iestādes lūdzu uzrakstiet komentāros.

Paldies.

I

H HA 25.06.2011

Visi paradi jamaksa tulit .
Nepatik slinki paradnieki.
Nes mantas no majas uz lombardu. Tad bus laika atdota visa nauda.
Pat sods nebus jamaksa.
Nevis epasti jasuta, bet janes mantas uz lombardu, japrasa palidziba radiem, vecaki lai iedod no pensijas.

T tu 25.06.2011

aizej ha paarsteties

T ToTu 25.06.2011

Ha pareizi raksta, kāda velna pēc barot spekulantus un augļotājus! Vajag aizņemties no paziņām.

T tu 25.06.2011

Neviena pazina neiazdos losi

T ToTu 25.06.2011

Ja tu visus vērtē pēc sevis, tad tiešām neaizdos, bet Ilvai tā ir vienīgā reālā iespēja. Lai viņai veicas atrisināt šo problēmu!

Lai veicas!

A Alis 26.06.2011

Ha pareizi raksta. Sanāks daudz lētak. Soda % ir lieli.
Es nestu uz lombardu kauko.Tad atdotu parādu un aizņemtos no paziņām un radiem ko izpirkt mantas. Velak tiem atdotu, tik ātri pa paziņām, radiem un draugiem nesalasīt reizēm.
Dzīvē esi cilvēks un tev draugi ari aizdos. Man pirms divpadsmit gadiem bija lieli sūdi, draugs aizdeva 5000 bez parādzīmes. Naudu ari atdevu laikā. Es viņam arī esmu palīdzējis pirms un pēc tam.

Pēc sevis visu vērtēt nevar.

B BIGs 26.06.2011

Cik tad ir tie soda procenti? Man nesen bija 10 LS pa virsu.

T ToBigs 26.06.2011

Vai tad 10 lati nav nauda? Parēķini, cik pārtikas par to var nopirkt.

B BIGs 26.06.2011

Jā tā tiešām ir liela nauda! Labāk ar maksājumiem nejokot.

K kailais 26.06.2011

Te lielākā daļa izskatās pēc morālas atejas ;DD Skumji..

B BIGs 26.06.2011

Kā vēl to saprast, morāla ateja?

T ToBigs 26.06.2011

Šim svētki vēl turpinās, laikam būs trāpījušies sapuvuši šašliki, ja par atejām vien murgo.

I Ilva 28.06.2011

Paldies, kompānijai Ferratum, tiešām ar viņiem sazinājos pastāstīju par savu grūto situāciju. Nāk pretī saviem klientiem.

Ja Jums ir radušās problēmas, neklusējiet, bet vienmēr vajag ar kredītu kompānijām sazināties laicīgi, un par visu vienoties.

T ToIlva 28.06.2011

Vēlu veiksmi!

A Aleksandrs 29.06.2011

Diez vai kaut kas sanāks!...

I Ilva 06.07.2011

Aleksandri, un arī tieši viss sanāca:p Skauduli

T ToIlva 06.07.2011

Skumji!