www.sudzibas.lv RIMI Rimi slikta ēdiena kvalitāte

Rimi - Rimi slikta ēdiena kvalitāte

Šodien 21.05 biķernieku ielas rimi iegādājos Rimi gatavoto ēdienu, kas bija pilnībā neēdams - kartupeļu biezputra saskābusi, vista pilnīgi sausa sastāvējušās taukvielās, sautējums brutāli sastāv no eļļas un tas viss nebūt nemaksāja maz. Ja produkti nav kvalitatīvi un ir uz sabojāšanās robežas vai jau ir sabojājušies - vismaz brīdiniet par to klientu nevis pārdodiet par cenu, kas maldīgi liek domāt, ka ēdiens ir svaigs, sastāv no kvalitatīvām sastāvdaļām un bûs ēdams. Piebildīšu - pēdējā laikā vispār produktu kvalitāte ir ievērojami kritusies. Šajā rimi iepērkos bieži - 3-4 reizes nedēļā jau vairākus gadus un pēdējos mēnešus katru reizi kāds produkts no iegādātajiem ir vienkārši jāizmet (zemenes ar motoreļļas / tehnikas eļļu garšu (laikam nepareizi uzglabātas) , saskābusi Maltā gaļa, forele ar purva garšu) . Un 3-4€ dēļ jau neskriesi sūdzēties uzreiz. Bet tie jau vairs nav atsevišķi gadījumi - tā ir sistēma.
Vairāk šajā veikalā negribās iepirkties.
Lūdzu kompensēt vismaz šajā reizē iegādāto nekvalitatīvo produktu summu.
Lauma K.

21.05.2021

Helmuts.olybet 22.05.2021

Ev, vecīt, varbūt nākamreiz kad sūdzību liec par rimi neliec sūdīgu bildi ar čeku, kurā tik var izlasīt ka jūs esat pirkuši 2 dezīšus. nez kam jums 2 dezīšī?
🧐🧐🧐🧐

Ugis.fenikss 22.05.2021

Tagad, tu. Pirmkart kuram 2us dezishus vajag ja tu negrasies vinus nuhat - tadel jau neuzticos tadiem. Un nakamreiz panjem savu maisinu uz veikaliem tu cukmen, beidz melot par Rimi es jau 60 gadus ieperkos un katru reizi ir super.

reali tava sudziba atgadina kadu kursh smeke savu smegmu no folija.

S sannas 23.05.2021

Vēl ne reizi neesmu pagaršojusi ne purvu, ne motoreļļu, bet, ja autore/s to ir lietojuši, tad par produktiem nevajadzētu iespringt, tā teikt, ierastā ikdienas maltīte.