K Senukai Ozols - Slikta prece

Tirgo sliktas kvalitātes preci, vannas istabas krānu butaforijas, uzskatu ja pusgada laikā jānomaina 2 krāni, tad krānu kvalitāte ir zem katras kritikas, mūsu gadījuma, kārns sak laist ūdenī nu pavisam ne tais vietas kur tam būtu jātek, pārplīst korpus, skat foto un veikala man paskaidroja ka veikals preci pieņem atpakaļ 2 nedēļas un lai priecājos ka tik ilgi tas vel man kalpojis. Liktu tam veikalam samaksāt par appludinātiem kaimiņiem varbūt tad padomātu ko tirgo? !

slikts serviss

Pasūtīju pie K Senukai interneta, 26 decembrī dažādas mantas, kad pasūtīju bija rakstīts saņemšana veikala informācijās centra 29 decembrī, preci vajadzēja ātri tāpēc izvelējos viņus. , protams ka neko nesaņemu 29 decembrī, šodien 3 Janvārī saņemu īsziņu ka jaiet uz veikalu pēc preces, kad izteicu informācijā sievietei savas pretenzijas, atbildēja ja kas nepatīk lai sūtot pie citiem, pateicas ar man ka es viņai esot sabojajis dienu un garastāvokļi!? :) ) vispār informācijās darbiniece uzvedas kā veikala īpašniecē, vai ka smej bendzina tanka karaliene 80 gadu beigās. K senukai vadībai vajadzētu sūtīt šādas darbinieces ratā, no tādam vieni zaudējumi gan naudas ziņa, gan prestiža, es tur vairs neiepirkšos. K Senukai interneta veikalos uzliek pie preces ātru saņemšanu bet reāli tu saņem nedēļu vai divas vēlāk: ( (

K kosrem 03.01.2021

Te nav ko brīnīties, -lētais ķīniešu mēsls no metāla prespulvera. Kas lēti ņem, tas dārgi maksā. Tagad pēc pieredzēm, neko lētu nepērku. Un skatos lai ražotājs būtu īsts.

K kosrem 03.01.2021

Pēc bildes redzams piešpahtelēsi, liksi atpakaļ. neāksties, Skopais maksā divreiz, -id*** maksā un maksā, un maksā...

L Liepa k 03.01.2021

Ja nu nav ķiniešu kosrem, un kas kuram leti 50 eiro par krānu lēti?

K kosrem 23.01.2021

Nu ja K Senukai Ozols lētajiem izstrādājumiem liek lielas cenas, tad nav ko pirkt pie viņiem. Vispār ne visi pārzin preču īpašības.

Juliaana 03.01.2021

Šajā uzņēmuma jau viss ir tik nekvalitatīvs es tur pati neko nepērku jo nevēlos uzķerties uz viltojumiem vai lētām ķīniešu precēm.

L Liepa k 03.01.2021

nu viņiem tur pat ķiniešu preces nav lētas

Juliaana 03.01.2021

Nu jā Latvijā visur ir tikai redzams uzcenojums, mani tas nereāli kaitina, citās valstīs cenas ir par x5 zemākas nekā mūsu veikalos.

blackee 03.01.2021

Lētas preces tur pārdot fuuuj.