www.sudzibas.lv Azeta SIA Krāpšana un nekaunīga. Nepatiesas informācijas sniegšans

Azeta SIA - Krāpšana un nekaunīga. Nepatiesas informācijas sniegšans

Nu viss patika līdz šim. Cenas mazmazliet zemākas kā aptiekās, akcijas normālas reizēm. Bet šodien teikšu - kauna lieta. Tiešām krāpšanās. Lai dabūtu lielākus pasūtījumus, lielāku ienākumu, izsludinājuši akciju - skaistuma kaste, katram par pasūtījumu 75€ vērtībā. Uzskatāmi varēja aplūkot un izlasīt, kas tad tai skaistuma kastē būs. Pat Cenas klāt visiem produktiem, kas būs skaistuma kastē. Piekrītiet man, ka 75€ nav maza nauda. Es to tā reizi divos gados varu atļauties savam skaistumam. Bet nu tai skaistuma kastē tādi produkti! Grēks tādu izdevību laist garām. Pasūtīju sen kārotos produktus par iekrāto naudiņu, domāju ir vērts, no skaistuma kastes vel pāris gadus varēšu sevi lutināt. Ar nepacietību gaidīju kāroto skaistuma kasti, bet kāda vilšanās bija, kad to atvēru 😪. Tur atradu tikai paraudziņus no sarakstā minētajiem un oriģinālos iesaiņojumos attēlotajiem produktiem 😪 es nudien nebūtu tā meklējusi noderīgus produktus un pat atļāvusies nebūtu tos pirkt tā uzreiz par 75€ summā. Nopirktu kaut ko pašu nepieciešamāko un miers. Tā ir tīrākā cilvēku apmānīšana. Nedrīkst tā darīt. Katrā ziņā klāt bija jābūt informācijai, ka skaistuma kastē ir tikai paraudziņi no minētajām precēm. Es neiepirktos par 75€, lai dāvanā iegūtu paraudziņu kasti. Oriflems un Avon tad ir daudz godīgāki, jo viņi vienmēr informē, ka būs tikai paraudziņi, ja tā ir paradzēts. A te skaistuma kaste, produkti oriģinālajā iesaiņojumā ar oriģināliem daudzumiem un cenām atainoti. Būtu tad tā arī fotografējuši paraudziņus, ka tie ir tai kastē un neko nemaksā, jeb tur 20 vai 50 centus katrs. Žēl, ka Latvijā tik daudz krāpnieku saradušies. Es vēl uz vidu aizrakstīšu, pasūdzēšos. Tā ir nelietīga rīcība. Es pagaidām ievietoju foto ar to ko atradu skaistuma kastē, bet uztaisīšu skrīnus ar to, kas tika reklamēts, lai būtu pilna buķete ar pierādījumiem, ka firma nekaunīgi krāpjas.

Komentāri (12)

R RXX 28.04.2021

Vai šie tilpumi neatbilst testeriem? Retu reizi tomēr ir vērts ieslēgt veselo saprātu...

S Sandra Bokisha 28.04.2021

Šie tilpumi atbilst testeriem. Majaslapā dāvanu kastē esošajiem produktiem bija uzrādīti citi tilpumi. Nebij ne vārda minēts, ka dāvanu kastē būs testeri

R RXX 28.04.2021

Pierādījumus studijā! Citādi ikviens, atvainojos, kapeikmīlis, var bļaustīties, jo sacerējies dabūt par brīvu veselu kasti ar litrīgiem produktu iepakojumiem, bet saņēmis vien testerus!

S Sandra Bokisha 28.04.2021

Klau, es uzņēmu skrīnus katram produktam, kas bij solīts būt dāvanu kastē. Vakarā kad būs laiks ielikšu visas bildes, jo tagad man jāstrādā. Nez kāpēc tā dāvanu kaste vairs nefigurē azetas majaslapā vispār. Un atsauksmes facebook palasiet- ne viens vien šokēts par apšmaukšanu. Tāpec, ka tiešām nekur nebij minēts, ka būs tikai paraudziņi no uzbildētajiem produktiem. Bet uzbildēti bij oriģināla lieluma iesaiņojumi

B Briste 30.04.2021

Darbinieki savāc savām vajadzībām?!?! Man pat tas nebija, kas ir sūdzības autores foto, ļoti tālu no tā... man bija vieni mazie shower gel testeri X5, ne vitamīni, ne kas vairāk...
bet 50 eur vērtības dāvana! nav ne tuvu tam-paraudziņi ir bez vērtības -reklāma!

R Rhapsody 28.04.2021

Bet Facebook video taču var redzēt, ka tie ir paraugi! Tas pats Vichy Slow Age - 15ml, Pharmaceris - Gift versija. Arī iepriekšējos video tas ir redzams! Nedomāju, ka šeit būtu pievienoti pilna izmēra produkti, tie visi produkti kopā maksā virs 75 EUR, ja ņem normāla izmēra produktus. Tiešām domājiet, ka tas ir ekonomiski izdevīgi šos produktus pievienot pilnā izmērā? Domāju, ka saraksts ar cenām tika nodrošināts, lai parādītu, cik maksā produkts kā tāds.

G Gii 28.04.2021

Cik apdāvinātam jābūt, lai nesaprastu, ka tie būs paraudziņi? Ok, Jums varbūt tie 75Eur šķiet daudz, bet vajadzētu tā kā saprast, ka pilnos iepakojumus bez maksas neviens nedos :D (facepalm)

R Rhapsody 28.04.2021

Kad tad būs tie oriģinālie "skrīni"?

R RXX 29.04.2021

Es arī nevaru sagaidīt! 😁

B Briste 30.04.2021

Sūdzība ir pilnībā pamatota. Manā skaistuma kastē pat nebija pat tā, kas ir solīts reklāmā.
un ja rakstīts 50 euro vērtība, tad skaistuma kastes vērtība ir ,,,, cik 10 euro!? un pamatā visi testeri... viens produkts nebija testeris!
Tā ir apmelojoša reklāma, tad būtu jānorāda dāvana 10 euro vērtībā!

S Sandra Bokisha 02.05.2021

Taisnība. Reklāmā viņi safotografējuši patiešām labas lietas un neviena testera tur nebija. Man zobu pasta tikai bija ne testeris. Smieklīgi, bet fakts. Un es iepirkos par 85 €, cerot uz bildēs attēloto dāvanu. Tāpēc jau ieliku sūdzību, ka krāpjas. Negodīgā veidā pievilina pircējus.

S Sandra Bokisha 02.05.2021

Sūdzība ir pamatota.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes