www.sudzibas.lv AirBaltic Slikta attieksme

AirBaltic - Slikta attieksme

Sveiki! Ļoti skumji kad jūs rīkojat rep. Reisu lai no uk tautieši atgrieztos mājās, un nedevāt tādu iespēju manam dēlam Kristerim Krūzmanim, kuram bija nopirkta avio biļete uz šo reisu 28. Dec. No Gatwick uz latvju. Viņam no rīta esayjet atcēla lidojumu no skotijas invernesas uz Gatwick, slikto laika apstākļu dēļ (sniegs) ... Tad viņus ar autobusu pārveda uz aberdīnas lidostu, un solīja izpildīt lidojumu no aberdeen uz gatwick lidostu, tas arī kavējās, es operatīvi darbojos, zvanīju uz Airbaltic kādas padsmit reizes, lūdzu ja kavēsies lidojums manam dēlam, lai pagaida, bet diemžēl klausulē ik katru reizi teica mēs nevaram gaidīt, sāpīgi, zinu kad dēls paliks viens uz ielas, viesnīcas slēgtas ziņoju to arī Airbaltic darbiniekiem, uz ko viņi atbildēja kad negaidīs... Loti necilvēcīgi! Ne jau viņš aizgulējās, bet viss dēļ tā kad kavējas lidmašīna. Zēns dabūja aberdeena pamest lielo bagāžu jo pateica ka viņam nebūs laika iečekot vel bagāžu. Ielidoja viņš dažas minūtes pēc patedzeta jūsu reisa uz lv, zvanīju, dabūju 4 min vel gaidīt vai lidmašīna jau ir pacēlušies, pēc 4 min man atbildēja kad lidojums ir nokavēts... Un dēls palika uz ielas, es tiešam to tā neatstāšu, jo dēļ visa Sita mans veselibas stāvoklis ir pasliktinajies, dēls pilnīgi viens bez edama bez nekaa! Kad zvanīju lai pajautātu vai man atgriezis naudu ko ieguldīju pa neizdevušos lidojumu man atbildēja lai rakstu jums sūdzības. Jo pieprasu par saadu rīcību no jūso puses atmaksāt man naudu ko samaksāju par lidojumu, kuru jūs rīkojat un nenācāt pretim mums... Ludzu atgrieziet vismaz to naudu, lai varu nopirkt dēlam nākamo, blieti lai viņš tiek uz majam. Esat lūdzu cilvēcīgi. Tā jau sist bija kurais lidojums kurs dēlam neizdevās no 21 dec
varu pievienot visas un šīs dienas biļetes no easyjet lidojumiem. Esam cietēji un prasu jums atgriezt lūdzu naudu par lidojumu kura jūs nepagaidījāt manu dēlu paris minūtes... Un man meloja kad lietuviešiem jāpaspēj uz lidmašīnu, bet diemžēl viņus gaidīja autobuss un tas dažas minūtes neko nebūtu mainījušas, bet mums gan tas mainīja daudz ko... Es ceru uz sapratni, ja jūs nedomājat atgriezt naudu, tad griezīšos ar juridisko palīdzību un caur medijiem! Jo ari esam cietuši morāli! Gaidu no jums zinu! Ar cieņu Zane

29.12.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

2

Komentāri (9)

H Helsu 29.12.2020

Bt nav autobuss un nevar uz savu galvu mainit izlidosanas laikus. Ja lidosta viniem ir pieskirusi izlidosanas logu, tad tas ir arī jāizpilda, savadak zaude savu iespeju un tiek ielikti gaidisanas rinda kura var ieilkt stundam. Un ka zinams aviacija katra laika nobide izmaksa salidzinosi daudz. Sini gatijuma vainigs nav bt, jo jus nepaspejat uz reisu del citas aviolinijas un tas nav savienotais reiss.

B Buhariks 29.12.2020

"Es ceru uz sapratni, ja jūs nedomājat atgriezt naudu, tad griezīšos ar juridisko palīdzību un caur medijiem! Jo ari esam cietuši morāli!" Pareizi! Un atlīdzības naudu 100.000.000 Eur apmērā, lai dēls atver savu aviolīniju, kā filmā "Soul plane"

н НеКариньш 29.12.2020

"nedevāt tādu iespēju manam dēlam Kristerim Krūzmanim, kuram bija nopirkta avio biļete uz šo reisu 28. Dec. No Gatwick uz latvju. " - - - Par ko tads gods? Ko viņš ir meklējis UK? Kapēc viņš, pa LATVIJAS PATRIOTS nepaliek Latvijā un nedalā ar Dzīmteni viņu bēdas? Viņš 100% ir dizertiers... Latvijā arkartējais staviklis, kas ir līdzigs karam. Ko ar dizerteti darā karalaikā? Pareizi: nošavā!

"Loti necilvēcīgi!" - - Loti necilvēcīgi pamest Dzinteni kad viņai ir slikti!

" jo dēļ visa Sita mans veselibas stāvoklis ir pasliktinajies" - - - Atsutis tev naudiņu, atradis sev kartēju kuci: viss bus labi!

SŪDZIBA IR PILNIGI NEPAMATOTA!

V viensbetnullets 30.12.2020

Piedod atvaino, kas tev par daļu ko viņš darīja UK?
"Kapēc viņš, pa LATVIJAS PATRIOTS nepaliek Latvijā un nedalā ar Dzīmteni viņu bēdas? Viņš 100% ir dizertiers..." Es nevaru! Haha! Varbūt viņš lidoja tāpēc, ka Latvijā pietiekami nemaksāja, vai arī tāpēc, ka vajadzēja kādu steidzīgi apciemot? Izsaki empātiju un iedomājies sevi šādā situācijā, vai rullē tālāk un nekomentē stulbības!

н НеКариньш 30.12.2020

"Es ceru uz sapratni, ja jūs nedomājat atgriezt naudu, tad griezīšos ar juridisko palīdzību un caur medijiem!" - - - Karogs tev rokā un bunga uz kaklu! Bet vispirms pakonsultējies ar juristu: daudz ko uzzināsi! Un neaizmirsi par to ka par neslavu celšanu ir KRIMINĀLĀ atbildība!

Un naudu neviens jums neatgriezis: AirBaltic ļoti korrekti jums atbildēja! Es viņu vietā varēju pasutīt tris mājas talāk!..

н НеКариньш 30.12.2020

Un vel. Ko tavs dēls ir aizmirsis Latvijā? Darbu grib atņemt tiem, kuri nedezirtēja?

L Latio Fox 03.03.2021

Tev darbu LV viesstraadnieki atnem - Ukraini, un citi liidziigie,,,,,

н НеКариньш 03.03.2021

Ar to lidmašinu atlidoja 600 inficētu! Tadat gaidiet 3šo, 4to vai 5to COVID-19 vilni...

н НеКариньш 02.03.2021

Tavs dēls jau no COVID-19 ir izārstējas?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes