www.sudzibas.lv MAXIMA Atalgojums

MAXIMA - Atalgojums

Labdien!
Vēlos vērst uzmanību uz situāciju veikalos “Maxima”. Kāpēc darbiniekiem ir tik zemas algas un bieži netiek nodrošināts pietiekams darba stundu skaits? No darbiniekiem tiek prasīta liela atbildība, ātrs darba temps un kvalitatīva apkalpošana, bet pretī bieži nav atbilstoša atalgojuma un novērtējuma.
Ko uzņēmums sagaida no darbiniekiem, ja viņiem ir jāstrādā ar lielu slodzi, bet iespējas nopelnīt ir ierobežotas? Lūdzam izvērtēt šo situāciju un uzlabot darba apstākļus un attieksmi pret darbiniekiem.

2 st atpakaļ

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus