Reitings Pārtikas produkti

PTC
100%
Selga

Pārtikas grupa ''CIDO'' - Par samaksu

Par samaksu Esat uzmanīgi ar pārtikas grupu ''CIDO''!!! Nesen šajā grupā pie teikšanas tikuši lietuvieši un visi darījumi ir apdraudēti. Konkrēti runa iet par pakalpojumu samaksu. Rēķini regulāri tiek kavēti, vadības attieksme ir vairāk kā nicinoša!!! Pakalpojums ir veikts, samaksu neveic, līdz ar to ir apdraudēta pārējā uzņēmuma darbība! Ļoti apdomājiet vai tiešām Jums ir nepieciešama sadarbība ar pārtikas grupu ''CIDO'' !!!

Sky mezciems - Новые ингредиенты

Новые ингредиенты В Скае в маринованые грибочки начали добавлять дохлых мух. Фотографии прилагаются. Цены остались высоки, как и понты (типа, магазин для "крутых") и т.д., а вот с качеством - напряжёнка. Деньги за грибки вернули, хотя было большое желание не принимать деньги обратно, а заставить менеджера магазина скушать весь этот салатик ДО КОНЦА.

Livu Alus - vecs alus

Jau paris nedeljas Maxima veikala ieperku Livu Alu ar sarkaniem korkjisiem - "Piedalies akcija un sakraj 3 korkjisus - sanjemsi pudelu ataisamo, ja 5 korkjisi sanjemsi Livu alus kausu. Galvena balva 500g Livu zeltu moneta!! Esmu jau sakrajis 7 sarkanos korkjisus!! Busu miljionaars!! Protams ka ne, vini tirgo vecu alu - akcija beidzas pirms 3 menesiem!

jogurts - liels cenu nemotivets kapums

sodien vakara ka ierasti iegaju agenskalna maxima nopirkt bernam jogurtu dzeramu pleves paketa razots tukuma piena labs jogurts vins dazas dienas atpakal un ne vienu gadu maksaja no 0.41-0.43ls bet sodien vins maksa 0.59ls del ka uz tadu summu 0.18ls un esmu parlicinats neviena mauka no maximas nevares to pieradit kapec

Daugava - ļoti nepieklājīga pārdevēja

Gribēju pasūdzēties. Šodien atkal izdomāju ieiet veikalā Olimpia, tieši Daugavas veikalā. Ļoti patīk šī veikala produkcija. Paldies visām pārdevējām un palīdzēm, bet... ir viens izņēmums. Jau vairākas reizes pārdevēja Gunta, kas šodien atkal strādāja. Ļoti slikti apkalpo un ir ļoti rupja pret mani(klientu). Šodien šo pretenziju izteicu arī viņai, viņai patīk ilgi pļāpāt pa telefonu un viņa neapkalpo laipni, vienmēr ir nikna un dusmīga it kā es (klients) būtu vainīga, ka traucēju viņai runāt pa...

PRISMA - Prisma kā vienmēr

Prisma kā vienmēr Bļeģ, tikko tajā miskastē prizmā nopirku arbūzu, nomazgāju, priecīgs griežu, un pizģec iekšā viss sapuvis!!! Citreiz man būtu vienalga, bet nu ļoti, ļoti gribējās + lielu nopirku un pa 24 santīmi/kg!!! Visur ir pa 19 santīmi/kg, bet nu negribējās dēļ pāris santīmiem citur skriet. Es tam pimpim kas par šito ir atbildīgs vēlētos visus zobus izdauzīt, tik nikns esmu. 100% vairs neiepērkos tur. Heh, nu tas tā īsumā. arlabvakar. Prisma atrodas Dominā. Cik skatos pilns internets ar sūdzībām par to miskasti, sakarā ar termiņiem.

susipoint - smuce

Loti nesmuki susipointir uztaisijusi. Pasutot edienu gala rekina kad tiek piegadats tiek pierekinats iepakojums paratseviskucenu kas nekur nav noradita vinju majaslapaa. Turklat iepakojumibija 2, bet cekaa izsisti3 gabali. Un par to neviens telefoniski piezvanot nebridina. Sanak ka pasuta edienu par 1 summu, jamaksaa ir vairakun piedevaam ja summa parsniedz 15 lsnetiek dota solita uzliime, ka tikai par produktiem no 15 ls ir uzliime, tad kaada marutka pec cena tiek pacelta lidz 15 ls nebridinot...

Baltais piens - nav piena garša

nav piena garša Vakar nopirku ''Mego'' tīklā Tukuma ''balto'' pienu 2%, bet no piena pat krāsas nebija, pielēju kafijai, tā ir palika tāda kā bijusi melna.Laikam piena kannas izskaloja un salēja pakās, lai tie ļautiņi dzer. es pat pamaisīju, domādama, varbūt pulveris nav izšķīdis... bet nekā.. derīguma termiņš- vēl 4 dienas derīgs.

SIA MARGOTA - "Pelmeņi"

Sia Margota pelmeņi ir vienkārši neēdami. Ēdot tos, nemitīgi ir jāspļauj ārā visādi nesakošļājami kumosi! Maltīte pārvēršas nepatīkamā procesā. Katrs pelmenis sastāv no neēdamiem atkritumiem! FUI!

IKI - Otnosheniju k klientu uzasnoe

Resili kupitj v IKI na Lidonu 27 po akciji HENESY za 8, 99Ls. Kupili esce koe kakie produkti (nemnogo ) i za vse priwlosj zaplatj 28 ls s kopejkami, mi srazu posmatreli v cek a tam cena za butilku HENESY 17, 99 Ls. Okazivatsja vse butilki za 17, 99 stojali pod cennikom Henesy 8, 99, a mi to strihkod ne proverjali. Konecno mi srazu resili vernutj butilku, no ne tut to bilo. Kasirsa otkazala v obmene, cerez 20 min podowla zavedujascaja s kakoj to tjetkoj oni esce minut 30 hodili, potom jakobi...

Pārtika - negodiga attieksme

No sirds iesaku -ir pietiekoši daudz godīgu, kvalitatīvas gaļas un tās izstrādājumu ražotāju un tirgotāju ! Neiepērcieties SIA Kolanda tirdzniecības vietās ! Šī firma ir negodīga gan pret pircējiem, gan darbiniekiem . Esmu gandrīz 100% pārliecināta, ka firmas augstākā vadība nezin visu notiekošo veikalos . Šeit uzvārdus nesaukšu bet esmu tos darījusi zināmus attiecīgajām iestādēm . Uzmanieties - ostiet preci, pētiet termiņus, kuri visbiežāk ir butaforija, pārsveriet preci . Mēs taču protam atšķirt Latvijas preci !

Lāči - Хлеб с плесенью

Хлеб с плесенью На упаковке хлеба фирмы Lači было написано - с сюрпризом, дата которой он должен был испортится - 27, 08, 10, как мы с семьёй поняли сюрприз был в том что он за 3 дня до этой даты покрылся плесенью...

sia BLC - darba apstakli

Milie cilveki es ļoti saprotu ka tagat ir grutie laiki ir vajadzigs darbs. Es šodien izlasiju sludinajumu kā SIA BLC vajadzigi stradnieki man tur stradaja radinieki algas aizkave pa 3 menešiem atteiksme pret stradniekem šausmiga . Stradniekiem vajag daudz stradat bet ja vairak srtada mazak alga, vel ja kas nottek no algas nem nost sodus un apstakli ir briesmigi no turen aizgajuši visi specialisti, aprikojums ir vecs labot nav kam. Daudzem pegadataem ir parada kaudze naudas. Labak labi padomajat pirm tur iet stradat, ļoti neietejcu.

Ventspils zivju konservu kombin'ats - Konservi

Simts gadus nebiju edis bretlinas tomatu merce, uznaca nostalgija un nolemu nopirkt. Tagad vel simts gadus needisu, jo Ventspils zivju konservu kombinata bretlinas tomatu merce izskatijas sliktak, neka musarnika saturs, kur tas ielidinaju. Butu vismaz tehnologi ieprieks iepazinusies, kada izskatas tomatu merce! Brrr!

IKI - derīguma termiņi

Šodien jav otro reizi konstatēju, ka IKI pārdod produktus ar nepareiziem termiņiem... Nopirku vistas stilbiņus..derīguma termiņs norādīts 14.08., bet šodien 12.08. tie vienkārši smird pēc kanalizācijas vai vēl nez kā!

pilniba vissssssss - galigi garam

lasiju par tiem saslikiem pats tur kadu laiku stradaju un pats esmu savam acim redzejis ka vinu sagatavo no nulles to galu pfff vini saliku galu taisa no tadiem zaliem sudiem ta gala sastavejusies smirdika un garso pec kartona kad izcem fuj vairak ta soja ieksa neka ta gala neiesaku pirkt to galu nevienam...

Rubeņu vistas - veca produkcija

Kopš kura laika Rubeņu vistiņām ir mainījusies stratēģija no kvalitātes uz kvantitāti?? Piektdien pirms brauciena pie draugiem aizsūtīju vīriņu uz Centrāltirgus Rubeņu stendu pēc pusspārniņiem. Tie bija tik nesvaigi, cieti un sažuvuši, turklāt garšoja pēc vecas gumijas zoles, ka nācās izmest. Fuj! Notikti zinu, ka vairs es tur neiepirkšos!

Veikals Top, Talsu krējums - Veikals Top

Veikals Top Mans draugs šā gada 2. augusta vakarā iepirkās Ogres veikalā Top. Kad viņš pārveda mājās iepirkuma maisiņu, pamanīju, ka viņš ir nopircis Talsu krējumu ar derīguma termiņu 01.08.2010. Nu kā tas ir iespējams? Draugs vienmēr skatās uz derīguma termiņiem, bet tāda sakritība, ka todien nebija paskatījies, jo bijusi pilna galva ar domām. Veikals man patīk, bet tā ir pārdevēju nolaidība, jo nepilda savus pienākumus un neizņem no plauktiem preces, kurām ir beidzies derīguma termiņš.

desas darbnīca ,,Hartvik - saīndēšanās

saīndēšanās 29.jūlijā ap plkst.16.00 nopirku desas darbnīca, , Hartvik, , 2 veidu auksto zupu, skabēnu un biesu. Rezultāta saindējās 2 pieagušie un deviņgadīgs bērns, vemšana, caurēja. Esmu pārliecināta, jo citu neko neēdam.

Roga agro - kvalitāte

Roga agro un Onega circene, izskatās ka nevisai var vadīt biznesu stresa vidē, ļoti nekompetenti darbinieki visās jomās., ienākušas sūdzības: negaršīga maize, produkcijas kvalitāte neatbilst standartiem.