Ādažu pastēte Ekstra - vaikals Maxima

Gribēju brīdināt pircējus, lūdzu nepērciet Ādažu pastēti Ekstra 120 gramu iepakojumā. Garša galīgi nekāda, man pēc lietošanas niezēja āda, bija slikta pašsajūta un izsitumi. Pēc sastāva likās laba, bet laikam jau visas kaitīgās vielas, kas tur ir klāt, nav uzrakstītas! Liekas, ka Maxima arī šmaucas ar derīguma termiņu, pārsit tikai no jauna, lai pircēji uzķertos! Konkrēti - pastēti pirku 2.maijā, bet derīguma termiņš bija 13.maijs.

D

T ToDace 05.05.2011

Ņemot vērā, ka gaļas kombināti iepērk arī apšaubāmas izcelsmes dzīvnieku gaļu, varētu būt, ka tas lopiņš, kuram tās aknas piederēja, būs barots ar ko sliktu, jo visas indes nogulsnējas tieši aknās.Štrunts par baltajiem nēģeriem, kad tik peļņa!

S spodra 05.05.2011

pirms bāz mutē to pastēti, vajag ānusu iesmērēt, ja sajūtas labas - tad mutē var ņemt visu pēc kārtasl:)D