www.sudzibas.lv TOP Partika nekvalitativa produkcija

Ogres Top Veikals - nekvalitativa produkcija

Ogres top veikalā uz vietas cep bulkas, bet man vienmēr tiek tirgotas vakardienas un aizvakardienas maizītes.Otrdien, 7.jūnijā nopirku picu, bija svaiga, bet iekšā pildījumā atradu matu.Cik pretīgi!Kādas tur nekārtīgas sievietes strādā?

L Laura 03.11.2011

Varu tikai piekrist, nekārtīgas un arī nelaipnas, tā kā tu pie viņām uz mājām būtu atnācis.

J Jana 03.11.2011

Kaut kas jau tur nav kārtībā, veikalss ir kļuvis nepatīkams.Konditoreja it kā laba, iepriekšējās dienas smalkmaizītes tirgo, kā nocenotas, bet kāda nelabā pēc viņas tiek pielitas pie svaigajām un tirgotas par pilnu cenu?Ja es neesmu pārliecināta, ka visa manis izvēlētā prece būs svaiga, man viņu nemaz nevajag.Gaļas stendā neseko realizācijas termiņiem.Jauno preci liek virsū vecajai, kamēr tiek līdz apakšai, jau smird.Rubeņu šķiņķīši tādi, ka var saindēties.Vecā prece, kam realizācijas termiņš notecējis tiek sajaukta ar svaigo, šeit es domāju tos pašus šķiņķīšus, un notirgota.Fasēto sieru n-tās reizes ir gadījies nopirkt sapelējušu.Veikalam liels-fui.Vai nu slikta vadītājs, vai arī pats īpašnieks piekopj tādu politiku, ka patērētājs ir mēsls un gatavs aprīt jeb ko.

T Točno 03.11.2011

Točno, spalvas ēdienā rodas, kad bez biksītēm lēkā pāri katliem un kastroļiem.

* ****** 03.11.2011

Spalvas un mati ir dažādas lietas, bet doma laba! Lai atsaucas, ja kāds arī spalvas ir atradis!Papriecāsimies visi kopā!

Z Zanda 03.07.2012

Nūūū... Es tur iepērkos gandrīz katru dienu. Un, manuprāt, tas ir viens no labākajiem veikaliem Ogrē.

*Delfinka* 03.07.2012

;))))))))) laikam Tu izskaties par kadu bomzi, tapec Tev ari pardot vecas bulkas;)))

Ausainītis 03.07.2012

Delfinka, Tev spalviņas arī ir, vai Tu regulāri veic vaksāciju?

*Delfinka* 03.07.2012

DOMAJU TEV PAR TO NAV JAZINA!

Ausainītis 03.07.2012

Nu jā, Tev vēl pāris gadi jāpagaida, kamēr sāks dīgt!

*Delfinka* 04.07.2012

Nu un Tev jau laikam sirmi ir palikuši??

Ausainītis 04.07.2012

Bet tā taču ir vesela bagātība, kad iemetas sudrabs spalvās!

*Delfinka* 04.07.2012

;)) nuuu bez komentariem...

Ausainītis 04.07.2012

Kādā krāsā ir Tava parūka?

*Delfinka* 04.07.2012

;) Tu esi ši portala manjjaks??...

Ausainītis 04.07.2012

Tu esi Kombuļu Ineses māsīca?

*Delfinka* 04.07.2012

??? Tu točna esi paslims...

Ausainītis 04.07.2012

Un Tu esi tā daktere, kura mani izārstēs?

*Delfinka* 04.07.2012

;)) doma vel var izarstet??? man jau liekas ka par veelu buus...

Ausainītis 04.07.2012

Man tiešām ir liels prieks, ka esi spējīga arī domāt!

Ausainītis 04.07.2012

Delfinka, ja liksies, liecies augšpēdus, lai var aplūkot Tavu vāverīti!