www.sudzibas.lv Čili Pizza Saindēšanās ar pārtiku

Čili Pica - Saindēšanās ar pārtiku

Sestdien mūsu ģimene papusdienoja'Čili picērijā Basteja bulvārī (pie Laimas pulksteņa). Pēc pāris stundām visiem sākās vēdersāpes un citas saindēšanās pazīmes. Tā bija vienīgā reize, kad tajā dienā ēdām visi kopā. Esmu ļoti vīlusies un vairāk šo iestādījumu apmeklēt netaisos. Ir jau trešā diena pēc burvīgās pusdienošanas, bet vēders vēl joprojām jocīgs :(

. ..... 25.04.2011

NU bet labi taču! Trīs dienas nevari ieēst...tad jau smuki novājēsi!

H he 26.04.2011

...un smiltis birst :D

G gena 28.04.2011

ēdāt visi vienu ēdienu?

nākamreiz nomazgājiet rokas..

K Kaspars 28.04.2011

Gena ... +100500 :D :D :D

J Jūlija 07.05.2011

Šodien arī pasūtīju picu no čillī picas un dāvanā saņēmu saindēšanos.
Kaut arī čp picas ēdu diezgan biži, šitā man gadījās pirmo reizi, bet ar to pašu vienu pietiek, lai vairs negribētos no viņiem neko ēdamu ņemt.

D Dana 17.06.2011

Kādu laiku biju strādājusi šajā uzņēmumā par viesmīli, kā rezultā - NEKAD vairs tur neēdu! Traukus un ēšanas piederumus tā īsti nemazgā, ja ir pielipis iepriekšējo klientu ēdiens, trauku mazgātāja parasti uzrūca, lai vienkārši nokasu nost un nesu tālāk! Ir gadījies, ka arī uz zemes nejauši nokritušo ēdienu viesmīlis veikli iebaksta atpakaļ šķīvī un arī nes tālāk! Ticiet man - man ir kauns, jo tur tādas lietas notikās, bet protestēt nedrīkst, jo var sakašķēties ar vadību, ja pārāk sāc rūpēties par klientiem!