Reitings Pārtikas produkti

PTC
100%
Selga

Talsu Gaļa - Talsu Gaļas aknu pastēte

Termiņš bija ok. Pirku Liepājā, Rimi. Atradās aukstajā vitrīnā - tātad glabāšanas apstākļi nevarēja novest pie tā kas mani sagaidīja iepakojumā. Atverot kārbiņu uzreiz nāsīs iecirtās kautkada nesaprotama smaka...kaut kas līdzīgs zivju smakai ar kautkadu pelejumu. SUPERĪGS parsteigums. Nolēmu tomēr pagaršot - gandrīz apvēmos...trūkst vārdu lai aprakstītu to preteklību...arī krāsa bija bālgani, zaļgana nevis brūngana ka būtu jābūt aknu produktam. Aknas taj nesaprotamajā pastā vispār izskatījās ka nebija. Man vienalga no kā to gatavo - bet cilvēki uzmanieties un neiegrābieties kā es.

Talsu šašliks - sipolu vairak ka galas

sipolu vairak ka galas Septini galas gabalini un kilo sipolu, neperciet to preci!!

Pārtika - nekvalitatīva pārtika

Par pārtikas kvalitāti varat rakstīt uz www.pvd.gov.lv, ir sadaļa "jautājumi un atbildes", iesniedziet savu sūdzību un atstājiet koordinātes. :))

Doktora desa Ekstra - termiņš

termiņš Maxima super!

Rīgas Miesnieks - Vistas grilldesiņas - Nekvalitatīvs produkts

Nekvalitatīvs produkts Rīgas Miesnieka gatavotās Vistas grilldesiņas ir pēdējais draņķis. Vēl kādu laiku atpakaļ šis produkts bija ļoti gards un kvalitatīvs. Šodien, pēc ilgāka laika, nopirku, domādams, ka ar gardu muti notiesāšu, bet figu. Gaļa vairs nav tik mīksta un labi samalta kā agrāk. Tagad gandrīz katrā gabaliņā ir kaut kādi cieti, gaļveidīgi kunkuļi, uz kuriem uzkožoties pilnīgi sit atpakaļ. Var jau būt, ka esmu izlaidies un tā tas ir bijis vienmer, bet man šķiet, ka problēma ir kvalitātē, kura ir ļoti nokritusies...

Greenfield tea - brak

Neodnokratno pokupaja etot chaj, vse paketiki v pachke okazivalisj brakovannie- snizu na paketike dirochki.Vesj chaj okazivalsja v kruzhke, a ne v paketike. Chaj ne iz deshjovih i kak-to zhalko vikinutih nedeg.

ZIF pankūks - neēdams produkts

neēdams produkts Nepērciet, ZIF firmas pankūkas!Tādu mēslu neesu ēdusi pat Padomju laikos, manam dēlam šad tad nopērku pankūkas ar gaļu!Bet šis firmas produktu pat grūti nosaukt par pankūku!Nezināmas izcelsmes pildijums, tur pat gaļas nav!!!Nepērciet-izmetīsiet miskaste!!!

SIA "TARGETS" - Produkcijas kvalitāte

SIA "Targets" rasols, ko iegādājos veikalā "Stockman" 11.martā Plkst. 20:40 pēc garšas atgādināja vecu pārtiku, kas mēģināta maskēt ar pārliku piparu devu, kas, diemžēl, nevarēja noslēpt vecas pārtikas īpašības.

SIA Oniks - Pārtika

Veikalā tirgo preci ar notecējušu termiņu!Vitrīnā kurā tirgo piena produktus -blakus novieto svaigu gaļu.Sveramajam biezpienam, blakus cūkas galva .Tāpat zivis kopā ar gaļas žāvējumiem! Nevienai precei nav cenu marķēŗjuma!

SIA REGI - algas

Es nekad un nevienam neiesaku stradat saja uznemuma. Nemaksa nodoklus, algas neizmaksa pilna apmera, stradasiet ke ezelis ari tadas lietas kas neietilpst tiesajos darbapienakumos. Premijas? Tadu vardu darba deveji nepazist. Muzigi iztrukumi. Fui tadas iestades [slēpt]@

šķīstošā kafija Jacobs Aroma 200gr. - cena

Nevaru saprast ar ko tad Bauskas maximas atšķirās no Rīgas.Ja visur kafija Jacobs Aroma 200gr.maksā 2.79.bez akcijas a Bauskā 3.29.ls.un pēc akcijas avīzes visur maksā 2.79ls un uz akciju no 23.02.2010. 2.19ls.tad kapēc Bauskā uz akciju iet 2.79.ls.

Vici - ne polnaja upakovka

firmas VICI zivju pirkstiņi. na pa4ke napisano 10 palo4ek vnutri, a na samom dele ix 9...

Greenfield tea - paketikov ne 25 a 24

nikogda ranjwe ne stitala skoljko v pa4ke 4aja paketikov :-D . kupiv nedavno v stockmane pa4ku 4aja GREENFIELD MANGO DELIGHT, i ne znaju po4emu rewila ix peres4itatj i nas4itala toljko 24...

Nocenotā Prece!!! - Nocenotā Prece!!!

Es principa pēc nepērku nocenoto preci kura nav nocenota ne zemāk par 50% Un to iesaku jums pārējiem - jo tā ir ņirgāšanās par cilvēkiem! Produkta termiņam ir pēdējā diena, bet noceno uz pāris santīmiem - piemēram Desa maksāja 1.20Ls tad nocenota maksā 1Ls da lai tādu met miskastē... Ja es svaigu varu paņemt pa 1.20Ls Iesaku pirms pērc ko nocenotu paskaties cik tas svaigs maksā!!! Es saprotu ka cilvēkus vilina uzraksts (NOCENOTS) (ATLAIDE -50% no -50% )

Penkules veikals - nekārtīa,bezadbildība

Biju aizbraukusi pie radiem, dobeles nov.Penkule.Kā vienmēr aizgājām uz veikalu-bet tur-viss kā laukos.Preces uz letes, kūkas nesegtas, nunkā tā var/paskatijos tā no mala, drausmas .Tiešām kā krievu laikā.nekādas prasības laikam no PVD.Un tas jau nav viss.Pie kases sēdēja pārdevēja no kuras nesa alkahola smaka, bet radi teica ka tas bieži novērojams., parasta ikdiena.Vai esat manijuši ko līdzīgu?

PRISMA - pārtika

pārtika Prismās tik drausmīga pārtika!!! Cik reizes gadījies pirkt kaut ko sabojātu lai pēc tam vnk izmest. Un salāti citreiz ar tārpiņiem ;(( bet ja pasūdzētie - var dabūt naudiņu par klusēšanu ;)

Laima - Печенье Laima

Печенье Laima Хотите сломать себе зубы, смело идите в магазин Laima в торговом центре Alfa. Сегодня (7 янв. 2010г) купили орешки с заварной сгущенкой, слоенное печенье и щербет с "лесными орехами", срок годности был указан до 1 марта 2010 года!!! Орешки и печенье было очень сухое, безвкусное, а щербетом можно гвозди забивать спокойно!!!

Rīgas Piena Kombināts - saldais krejums

saldais krejums Saldo krejumu 35% nav iespejams saputot kas tas par sudu ir???

Cēsu Alus - nekvalitatīvs alus

nekvalitatīvs alus Nopirku Cēsu premium skārda bundžā, viņš garšo pēc medus alus, pildījums neatbilst reālajam.Tā jau nav pirmā reize, šī pati marka ari stikla pudelē arī ir ražotāju brāķis.Maksā tādu naudu lai dzertu medus ūdeni.

koktelis MIX Watermelon - parak daudz kimijas

parak daudz kimijas Jau vairaki cilveki saindejushies dzerot kokteli Mix Watermelon!