www.sudzibas.lv Balticovo Olas garšo pēc zivīm

Balticovo - Olas garšo pēc zivīm

Balticovo olas garšo pēc zivīm. Nezinu ar kādiem zivju pārstrādes produktiem tiek vistas barotas, bet smaka un garša ir briesmīga. Uz sūdzībām Balticovo neatbild, tā tik turpiniet, var jau būt, ka Jums viens klients vairāk mazāk neko neizsaka, bet Balticovo produkciju vairs nepērku un par to brīdinu citus.

V

M medikis 24.01.2011

fabrikas olas vispar nedrikst pirkt, vistas ir barotas ar hormoniem un antibiotokiem, lai pa dienu viena vista izdej 5-6 olas, tatad zivju smaka tas ir nieks, padomajiet ko jus vel sanemat ar olam. japerk tikai pie pazistamiem saimniekiem olas.

č Čoms 25.03.2011

Toties mana kaimiņa Rīgas radi atteicās ēst vistu olas.kad ieraudzīja, ka vistas knābā suņa sūdus.

и игорь 06.04.2011

насчет куринных ферм правда то что кормят всякой гадостью задумайтесь если курица не видит дневного света.дышит только извините газами своих испражнений .то на сколько здоровое будет яйцо.некие умники гоорят мол вот яйцо хорошее желток какой ораньжевый.не проблема его таким сделать у фермерских куриц надо всего лишь добавить Каротин. Вот тебе и оражевый желток.покупайте яйца только у мелких сельчан которых сейчас в районе риги достаточно!а чтоб не обманули можно и наведаться на дом там и убедится можно о содержании.несколько раз приезжал специально без предупреждения и убеждался что куры гуляют по улице, травку щиплют, всяких тям червячков. Я лично покупаю яйца каждую неделю в одном марупском хозяйстве около фирмы крейс яйца там не старше четырех дней.а зачастую вообще заказываю и забираю сегодняшние.правда хозяева зказали что скоро подорожает, вместо обычного одного лс. Прийдется накинуть еще. Но здоровье важнее. Да и понимаю.зерно в два раза подорожало а передовики все по дешевке продают!стоит задуматся.

O Oto 10.05.2011

Te arī atbilde kāpēc ir zivju piegarša(vistas baro ar zivju ķidām no zivju ceha):

E e 10.05.2011

Balticovo olas patiešām smird pēc zivīm! Fuj!!!