www.sudzibas.lv Tops Lielvārdē konditorija un pārdevējas

Tops Lielvārdē - konditorija un pārdevējas

Esmu ļoti neapmierināta ar jaunatvērto Lielvārdes "TOP" veikalu, konditorijas izstrādājuma kanēļmaizītes ir vienkārši graujošas, jo cukuru nemaz laikam nemāk pielikt klāt + ļoti rūgtas viņas sanāk, ja ir tikai kanēlis.
Arī esmu neapmierināta ar Blondo, kasieri, kas ir liels divplāksnis.
Ja stāv priekšā divi cilvēki un viņiem nav īpaši daudz preces, jūs pat varat nostāvēt 10 minutēs kamēr jūs apkalpos, nemāk vai arī nespēj atpazīt tik parastu būlciņu kā siera bagete un pārjautā vismaz kādas 2 reizes vai tā ir tiešām siera bagete. Tiešām esmu sarūgtināta par šo veikalu.

A Anonims 08.02.2011

Man ar nav poņas kā izskatās siera bagete!

Z Zinaida 08.02.2011

A bulo4ki ti moze6 pe4 doma, ne nado pa raznim 6ara6kina kontoram hoditj.

Q QWE 08.02.2011

Zinaida: aizej iejobņī labāk kādu tīrīšanas līdzekli.

č ČangalsPleška 08.02.2011

:)))))))))

Z Zinaida 08.02.2011

A mi s Čangalom jebanjom lu46e krutki, i zaimjomsja seksom!

č ČangalsPleška 08.02.2011

Zinka, kogda sex poslednij raz bil? Let 30 nazad?

Z Zinaida 08.02.2011

S etim u menja problem net, a kak ti otnosi6sja k intimuslugam.Ja ispolzuju tolko uslugi professionalov.

T tepatnorajonoona 08.02.2011

Vakar pirmo reizi biju šinī konkrētajā veikalā.Man viss patika.Veikals kā veikals.Pārdevējas laipnas, sasvecinās un pie kases arī nekādu problēmu nebija.Tieši tādēļ esmu tik pārsteigta par šo "sūdzību" Vairāk izskatās, ka vēlaties pazemot kādu konkrētu cilv.no šī veikala (Lielvārdē +/- viens otru pazīst) un cik viegli kādu ir aprunāt anonīmi-ļoti cienīga pieauguša cilvēka rīcība...Lai nu kā-vienmēr pastāv izvēles iespējas-nepatīk-neej-nepērc-ir arī citi veikali-Maxima, Elvi utt.Man šis veikals patika un iešu vēl.Magoņmaizītes garšīgas!:)) p.s Jums noteikti vajadzētu aizbraukt uz Itāliju-kur rindā Jūs stāvētu stundu un gaitītu kamēr pārdevēja beigs runāt pa tel.Jāraugās plašāk, jāsalīdzina, jāpaplašina redzes loks.Tad arī intreses būs citas-nekā rakstīt murgus par NEKO.Veiksmīgu dienu.Ir vērts uzsmaidīt tad arī smaidu saņemsiet pretī...

M martins 08.02.2011

mja italija turku bode zemletes snabi pirki vai gaidiji, kad narkotikas varesi iegadaties?
nezinu, kuros pritonos esi iepircies, bet parasti eiropas veikali ir limeni- lv tirgziniem deretu daudz ko pamacities.

T TepatnoRajoona 11.02.2011

Es smaidu Mārtiņ-paldies par šo burvīgo komentāru-goda vārds.Ja godīgi neko pretīmnākošu un pozitīvu nemaz negaidīju šeit izlasīt.Nu neko-tādi ir tie Latviešu "brāļi un māsas" Labprāt uzaicinātu tevi uz tasi kumelīšu tējas taču nav pārliecības, ka piekritīsi jo es taču varētu piebērt tējai narkotikas :)) Varbūtības teorija.Jebkurā gadījumā vēlu pozitīvu dienu:) Ja kādu esmu aizvainojusi tad-atvainojos-tāds nebija mans mērķis.

K Kaarlis 27.02.2011

Laubere Tu esi, bet siera bagetes vispār ir garšīgas.

B blondīne 27.02.2011

Siera bagete laikam ir vakarā novelkot pa dienu sasmirdušo zeķi likt mutē un sūkāt?