www.sudzibas.lv SIA RAMATAS колбаса "Rīgas saļami"

SIA RAMATAS - колбаса "Rīgas saļami"

Более невкусной колбасы до сих пор кушать не преходилось. Большее г... трудно
представить. Технолога подвесить за ноги или расстрелять из пушки, заряженной этой колбасой. Отрава в чистом виде. Не советую рисковать своим здоровьем.
Уще раз - колбаса "Rīgas saļami".

V

I Ineta 20.02.2011

Vīrs nopirka vārīto desu "Ekstra", (ražotājs SIA "Ramatas"), beigās dabūjām izmest miskastē. Kad atgriezām vaļā, jau pašā sākumā izstrādājums likās nesaprotams- tāds ļumīgs, bez garšas. Nospriedu, ka kaut kādos mistiskos apstākļos bijusi sasaldēta. Tālāk sekoja nākamais pārsteigums- atplēšot visu desas saturu, izrādījās tā ir daudzviet piepildīta ar želeju (pēc garšas tas atgādināja ūdeni, kam pievienots želantīns, tādā veidā dabūjot kaut cik viengabalainu masu). Pirmo reizi kaut ko tādu ir nācies baudīt, jo bez tā visa sajūta bij tāda, ka desai ir piemirsies pielikt jebkādu garšvielu.

T ToIneta 20.02.2011

Tā nabija nekāda želeja, bet gan strutas.Bieži gadās slimi lopiņi, kuriem ir visādi audzēji, gadās pat cilvēka galvas lielumā.Visi tie tiek samalti, un pārstrādāti desās.

A adris 07.11.2011

Suki pidari ebanie ptc