www.sudzibas.lv Saules Virtuve Bezkaunīga maldināšana

Saules Virtuve - Bezkaunīga maldināšana

Kā jau mājaslapā tiek minēts: "Pārsteigums saņēmējam garantēts!"Tieši tā! Tur viņiem pilnīga taisnība!Nu tad tā... Pasūtījām fototorti, ķiršu... Piedāvājumā tiek solīta torte A4 lapas izmērā un aptuveni 1.5kg pēc svara.Un ko mēs saņemam... Torti, kura neatbilst ne izmēram, ne svaram! Torte mazāka par kādiem ~4cm un vieglāka "tikai" par 0.5 kg! Un pati torte pēc garšas vnk briezmīga, jo kuram gan garšo pliks mākslīgais putukrējums, kurš pēc garšas neēdams ar nedaudz, kas, lielāko ties, ir tikai tortes vidū, ķiršu ievārījumu!?Tortes biezums tikai ~3cmEsat tādu torti kkur redzējuši? :DBēda nebūtu tik liela ar iegrābšanos, ja viņas cena nebūtu 17.20Ls, kaut gan mēs nopirkām uz bigo.lv piedāvāto kopā pirkšanas akciju par 50% lētāk.Mēs nopirkām šo kūku pa 8.60Ls, kas arī ir liela nauda priekš šāda veida s**a, es atvainojos!Man tiešām žēl to cilvēku, kas iegādājas šo kūku par pilnu maksu!!!Ar šo gadījumu vērsīsimies PTAC, lai pārtrauktu šo cilvēku maldināšanu.Bet viņi sakot, ka viņus neuztrauc PTAC, jo viņiem esot labi juristu konsultanti un šo viņi pieminēja ne vienu reizi vien.Pievienotajās bildēs ir redzama superkūka, kuru nogaršo ciemiņi un atsauksmes, kādas izteica ciemiņi, par kūkām nav dzirdētas :D:D:DUn vēl... Ja klients zvana, lai noskaidrotu, kas tā par cūcību, vai tad nevajadzētu, kādu risinājumu meklēt? Nevis, kā mūsu gadījumā, uzklausījām, ka viņiem labi juristi un beigās vēl nomet klausuli... Vai tad tā ir uzņēmēja cienīga attieksme pret klientu?

U

A Alina 07.02.2011

Laikam tā bilde uz kūkas maksā 15 latus :D un pārējais 2 latus :D

V VD 07.02.2011

Ja gatavo tāda mazas kūciņas, tad vismaz būtu šādi pildījuši ar saldo biezpiena masu, nevis prastu, riebīgu putukrējumu [slēpt]@
Bet njaaa, tad jau laikam viņa maksātu vēl uz pusi dārgāk :D:D:D

K konditors 07.02.2011

Vai šādu torti nevēlaties?

H harijs 07.02.2011

Biskvītam vien jābūt ap 3 cm.
Izsmērētu pa ģīmi ražotājam.

V VD 07.02.2011

Lūk, kāda ir šī uzņēmuma attieksme pret klientiem :D

č ČangalsPleška 07.02.2011

Pizdec, kakaja fotka! uzas!

E Esesesseseseseses 07.02.2011

VD, Jums vajadzēja aizvest to "torti" atpakaļ un iesmērēt to purnā tam, kas to pagatavoja par tādu naudu!

Z Zinaida 07.02.2011

Sveiciens benzīntanka karalienei!

V vika 07.02.2011

Es arī biju pie tās kukas degustesanas, vajprats!
Uz pussausa biskvita uzpusts maksligais putukrejums kas var but garsigaks par to!
Silti iesaku NEPĒRCIET PIE VINIEM KUKAS, ja negribat izbojat sev svetkus ka tas sanaca musu varianta!!!

A ALLA 12.02.2011

Interesanti vai pasutitajs zina cik sver A4 papapira paka ~ 500 lapam?Un kads ir tam augstums? Viss ir ok! Pameģiniet iekļauties uz 1, 5 kg robiežas un jums vispar nekas nesanaks!Katraj izejvielai ir savs svars, cienijamais, VD. Ka redzams uz bildes tortam ir 4 komponenti no kuram ir: pirmais -pamatslanis biskvits, otrais ir ķiršu ievarijums, trešais ir putukrejums, ceturtais ir zeleja ar agļu gabaliņiem ( starp citu zelejai ir vislielakais svars). Ludzu sadaliet (1, 5 kg) 1500gr uz 4=375 gr ir jabut aptuveni katram komponentam, bet jaievero ka zeleja ar augļu gabaliņam sver ~ 500 gr. Tagad parejam trijam izejvielam paliek tikai 1000gr sadalisim uz 3=330 gr. Paņemiet saldo krejumu 330 gr (parasti var nopirkt 200ml mazo paciņu) un saputiet ar parasto mikseri Jums nepietiek pat sasmeret 1sm biezumu A4, bet jums prasas ne mazak ka 4sm.Tad apreķiniet ka tikai putukrejuma tortes izgatavošanai Jums vajadzes 4 reiz vairak + maliņu apdarei sanak 4, 5x330=1485 gr no kopeja pasūtita tortes svarā 1500gr.Nedomaju gan ka PTAC Jums, VD, palīdz apgūt matematiku ( 2. klases pamatskolas līmenis).

Z Zinaida 13.02.2011

Alla, eto ne ti tam snimae6j?

A ALLA 13.02.2011

Тi, Zinka, Luu4we pomol4ala bi ...Vladimir VISOCKIJ specialjno dlja tebja pesnju socinil -postavj plastinku posluwaj -mozet vspomniw svoju burnuju molodostj!!!

Z Zinaida 13.02.2011

Kak to ni pripominaju takoi pesni, znaju tolko Visockii umer v god olimpiadi v Moskve.

Z Zinaida 13.02.2011

Alka, a eto iz tvoei molodosti!

A ALLA 13.02.2011

"Dialog u televizora" Vladimir Visockij.Tut tvoi vnuki bubut potom ewe rassmatrivatj veselije kartinki.- eeh babulja kakoj primer podaew?

Z Zinaida 13.02.2011

A eti ne tvoi provnuki, staraja ti ko6ovka?

A ALLA 13.02.2011

Ti ne v temu pomestila svoe foto, da i piwew s owibkami.Perenapravj v inspekciju po gosjaziku!!!

Z Zinaida 13.02.2011

A ti svoi o6ibki sperva posmotri, u4itelnica na6lasj!Ti svoim jazikom mne tolko pizdu mozesj polizatj.

A ti svoim unitaz!

Z Zinaida 13.02.2011

Spasibo za recept, tolko lekarstvo upotrebljai sama.I pro4itai s virazeniem svoi komentarii na lati6skom gosjaziku, im o4enj ponravitsja!