www.sudzibas.lv Saules Virtuve Bezkaunīga maldināšana

Saules Virtuve - Bezkaunīga maldināšana

Kā jau mājaslapā tiek minēts: "Pārsteigums saņēmējam garantēts!"Tieši tā! Tur viņiem pilnīga taisnība!Nu tad tā... Pasūtījām fototorti, ķiršu... Piedāvājumā tiek solīta torte A4 lapas izmērā un aptuveni 1.5kg pēc svara.Un ko mēs saņemam... Torti, kura neatbilst ne izmēram, ne svaram! Torte mazāka par kādiem ~4cm un vieglāka "tikai" par 0.5 kg! Un pati torte pēc garšas vnk briezmīga, jo kuram gan garšo pliks mākslīgais putukrējums, kurš pēc garšas neēdams ar nedaudz, kas, lielāko ties, ir tikai tortes vidū, ķiršu ievārījumu!?Tortes biezums tikai ~3cmEsat tādu torti kkur redzējuši? :DBēda nebūtu tik liela ar iegrābšanos, ja viņas cena nebūtu 17.20Ls, kaut gan mēs nopirkām uz bigo.lv piedāvāto kopā pirkšanas akciju par 50% lētāk.Mēs nopirkām šo kūku pa 8.60Ls, kas arī ir liela nauda priekš šāda veida s**a, es atvainojos!Man tiešām žēl to cilvēku, kas iegādājas šo kūku par pilnu maksu!!!Ar šo gadījumu vērsīsimies PTAC, lai pārtrauktu šo cilvēku maldināšanu.Bet viņi sakot, ka viņus neuztrauc PTAC, jo viņiem esot labi juristu konsultanti un šo viņi pieminēja ne vienu reizi vien.Pievienotajās bildēs ir redzama superkūka, kuru nogaršo ciemiņi un atsauksmes, kādas izteica ciemiņi, par kūkām nav dzirdētas :D:D:DUn vēl... Ja klients zvana, lai noskaidrotu, kas tā par cūcību, vai tad nevajadzētu, kādu risinājumu meklēt? Nevis, kā mūsu gadījumā, uzklausījām, ka viņiem labi juristi un beigās vēl nomet klausuli... Vai tad tā ir uzņēmēja cienīga attieksme pret klientu?

U

O Osis 07.03.2011

Portāla "Sūdzības"apmelētāji!Zinaīda ir vai nu bezdarbniece, pensionāre, vai garīgi nelīdzsvarota persona.IESAKU ŠO PERSONU IGNORĒT! Palasiet viņas komentārus citās sūdzībās! Katrā sūdzībā ir viņas komentārs!!!

I inga 07.03.2011

Piekrítu Osim!
Zinaídai ir mazvértíbas komplekss

Z Zita 07.03.2011

Nelaimīgā!Iesaku apmeklēt psihoterapeitu!Ja kas, vai varat ko ieteikt?

Z Zita 07.03.2011

Vai psihoterapeitu?
Labs jautājums.Vai tādiem ar novirzēm, var kāds kut ko ieteikt?

E Esesesseseseseses 07.03.2011

Jauns seriāls "Osis un trīs maukas (Lll, Jana un Zita)!!!" :D :D :D :D :D :D

D Dainuvīte 07.03.2011

Nu ko jūs gribat ar tādu vārdu...Zina īda...Īdētāja!!!

Z Zinaida 07.03.2011

Dainuvīte, palaistuvīte, slampiņa, vispār raibā kaza.Paldies tev Esesesseseseeseses par atbalstu. Vek ne zabudu!

W WWW 15.03.2011

To: Svetlana 15-02-2011

Kā tad lai nobildē kūkas iekšpusi to nepārgriežot!? Viņa tika, protams, sagriezta un sadalīta ciemiņiem, katrs nogaršoja nedaudz no sava putukrējuma gabaliņu un izmetām visu miskastē, jo tas putukrējums nebij ēdams!
Un ja mēs negrieztu pusē, tad izskatītos, ka vsp pildījuma nav :D
Bet šī tēma mūs vairs neuztrauc :D