www.sudzibas.lv Saules Virtuve Bezkaunīga maldināšana

Saules Virtuve - Bezkaunīga maldināšana

Kā jau mājaslapā tiek minēts: "Pārsteigums saņēmējam garantēts!"Tieši tā! Tur viņiem pilnīga taisnība!Nu tad tā... Pasūtījām fototorti, ķiršu... Piedāvājumā tiek solīta torte A4 lapas izmērā un aptuveni 1.5kg pēc svara.Un ko mēs saņemam... Torti, kura neatbilst ne izmēram, ne svaram! Torte mazāka par kādiem ~4cm un vieglāka "tikai" par 0.5 kg! Un pati torte pēc garšas vnk briezmīga, jo kuram gan garšo pliks mākslīgais putukrējums, kurš pēc garšas neēdams ar nedaudz, kas, lielāko ties, ir tikai tortes vidū, ķiršu ievārījumu!?Tortes biezums tikai ~3cmEsat tādu torti kkur redzējuši? :DBēda nebūtu tik liela ar iegrābšanos, ja viņas cena nebūtu 17.20Ls, kaut gan mēs nopirkām uz bigo.lv piedāvāto kopā pirkšanas akciju par 50% lētāk.Mēs nopirkām šo kūku pa 8.60Ls, kas arī ir liela nauda priekš šāda veida s**a, es atvainojos!Man tiešām žēl to cilvēku, kas iegādājas šo kūku par pilnu maksu!!!Ar šo gadījumu vērsīsimies PTAC, lai pārtrauktu šo cilvēku maldināšanu.Bet viņi sakot, ka viņus neuztrauc PTAC, jo viņiem esot labi juristu konsultanti un šo viņi pieminēja ne vienu reizi vien.Pievienotajās bildēs ir redzama superkūka, kuru nogaršo ciemiņi un atsauksmes, kādas izteica ciemiņi, par kūkām nav dzirdētas :D:D:DUn vēl... Ja klients zvana, lai noskaidrotu, kas tā par cūcību, vai tad nevajadzētu, kādu risinājumu meklēt? Nevis, kā mūsu gadījumā, uzklausījām, ka viņiem labi juristi un beigās vēl nomet klausuli... Vai tad tā ir uzņēmēja cienīga attieksme pret klientu?

U

A ALLA 13.02.2011

Lucwe b ti noski maliwam vjazala cem vsakuju hernju tut pisala!!!

A ALLA 13.02.2011

A tvoi komentarii na zaborah piwut, toljko ne vse ih citajut !!

Z Zinaida 13.02.2011

A eto bila ti, kotoraja na stenke sarai4ika pro4itala slovo "hui" i tri raza perebrala vse drova v sarai4ike, a tak i ni4ego nena6la! Znae6, 4to napisannomu nelzja veritj!

Z Zinaida 14.02.2011

Alka, s dnjom svjatogo Valentina!

S Svetlana 15.02.2011

ja videla kakije torti delali v etom kafe i poverti 4tob tort bil A4 razmera i vesil 1, 5 kg on budet nevi6e 3 sm!!! tak kak 1, 5 kg visokij budet vestitj!! 2, 5 kg!! ...k tomuze zajdite v ljuboje kafe i posmatrite gde na dannij moment rabotajut s naturalnimi slivkami??? NIGDE!!esli vi zalujetesj 4to zaplatili za etot tort 15 Ls kotorij obo6elsja vam de6eva!! vi ego sjeli sna4ala, a posle sfotografirovali???eto ze nelogi4no, esli on nevkusnij ego nikto ne sjest!!a tam uze pol torta sjeli!! mne kazetsja vi imeete kakoj-to skritij motiv protiv etogo kafe!! i mastera!! postidilis bi!!

K Klients 17.02.2011

Esmu divreiz dāvināšanai ņēmis tortes, no fototortes.lv. Ņēmu medus un persiku torti, viss bija kārtībā, protams, tortes nav nekādas gastronomijas brīnums, bet pēc garšas bija labas un galvenais sagādāja pārsteigumu visiem viesiem.
Izmērs bija A4, svaru protams ne mēriju, bet cilvēkiem 8 pa normālam gabaliņam pietika.

E Eseseseseseses 20.02.2011

Uz ko skataas siis lapas admins? Pornografiskas bildiites un beztolka muldeesana no Pleskas/Zinaidas puses..Pat nepiemineesu to, ka kaadam (visticamaak ieprieks mineetajai personai, kurai taa personiiba dalaas) atkal ir neatturama veelme komenteet teemu ar manu niku...Cilvi, tu tiesaam sakaarto galvu!

Z Zinaida 20.02.2011

Ko tu tur muldi?Kurš ar tavu niku brauc, tu stulbā mātīte.zini, pamāci labāk tos angļus, kā un kur mīzt, tad filozofē tālāk.Ja esi tik varena, davai pafilozofēsim, koroleva benzokolonki!

E Eseseseseseses 20.02.2011

Zinaida, nomierinies! Iedzer tabletiites, apmeklee speciaalistu vai tamliidziigi.Varbuut vajadzeetu arii no korkja nokaapt. Ir jau sii lapa paredzeeta tam, lai palamaatos, bet ne jau taadaa daudzumaa un formaa kaa tu to dari un nee, vaardu kaujas ar tevi mani neinteresee...Izsakies par teemu nevis par maniem komentaariem!

Z Zinaida 20.02.2011

Izskatās, ka tevi tie nēģeri Anglijā vai Īrijā ir tik dikti irdrātējuši, ka pat vairs sava nika neatšķir no sveša.Kurā fufaikciemā tad tu sēdi?Pēc taviem rusicismiem spriežot varētu būt Daugavpils vai Rēzekne.Tu domā, ka tev ir atļauts izteikties par citu komentāriem, bet man nē?Nevajag ostīt benzīna tvaikus, tas mazinot dzimumdziņu sievietēm.

E Esesesseseseseses 20.02.2011

Eseseseseseses, Tevi tas baigi uztrauc, to ko Zinaida raksta un kādas bildes te liek??? Vai nu arī Tu vēl skoliņā mācies un neesi pat sasniegusi savu pubertāti! :D :D :D :D :D

E Esesesseseseseses 20.02.2011

Un vēl Eseseseseseses, kad Tu vienreiz pati nokāpsi no korķa un uzmauksi uz deguna 3 l burkas, lai vismaz savu niku no cita nika atšķirtu, aita blondā? :D :D :D :D

E Eseseseseseses 20.02.2011

Ak Dievs, kaadi meesli no tavas mutes naak aaraa! Atkaartoju veelreiz - aizej sakaarto galvu, jo tas, ko tu raksti, nav normaali. Palasi pati, ko esi sarakstiijusi, taas bildes nemaz nepiemineesu. Kaadai ir jaabuut sievietei, kura ko taadu dara? Normaals cilveeks pat gribeedams saadus tekstus nespees sacereet. Tas, ko tu raksti, laikam ir balstiits uz personisko pieredzi, bet lai nu kaa tur buutu, es ar gariigi nestabiliem/slimiem cilveekiem diskuteet neveelos, taapeec, luudzu, esi tik laipna un turpmaak ar mani nekontakteejies...
P.S. Ja atceries, tad teema bija par zemas kvalitaates internetaa pasuutiitu torti, par to arii izsakies...

Z Zinaida 20.02.2011

Kā tu raibā kaza vispār zini, kas to raksta?Tu laikam tālāk par savu benzokolonku un nēģeru kvartālu publiskajiem namiem nekur tālāk neesi bijusi.Par to liecina tavas pamācības angļu tūristam, kurš bija apmeties vienā no mūsu bagātās valstiņas viesu namiem.Izskatās, ka pat bildēs īstus porņikus neesi redzējusi, tikai dzīvē.Ceru, ka lasīt beidzot arī būsi iemācījusies, un nikus pratīsi atšķirt.Skaties, pārāk nesāc nervozēt, citādi kādam biezajam benzīna vietā ieliesi savus mīzalus.

Z Zinaida 20.02.2011

Tas tev mīļā uz atvadām!

O Oja 20.02.2011

Palasīju šo saraksti un sapratu: Zinaīda=nenoticis gejs? Vai arī apjukusi sieviete ar pārāk lielu testosterona daudzumu organismā. Tomer sliecos domāt, ka tas ir neapmierināts savu dzimumu un īstus porņukus mīlošs vecis :)

Z Zinaida 20.02.2011

Olja, ti opredelisj, kto ja. Vot tebe lekarstvo na vsjakii slu4ai!

S st 25.02.2011

Medus torte bija garšīga no fototortēm un fotogrāfija bija īsts pārsteigums, tikai žēl bija ēst un griezt torti.

Z Zinaida 25.02.2011

A vot eto po teme!

K Klients 03.03.2011

Sūtiju uz valentīndienu draugam sirds formas fototorti, saņēmu mīļu, smuku torti, biju apmierināta gan ar garšu un izskatu.