www.sudzibas.lv Eiro paka Eiropasārtikas pakas

Eiro paka - Eiropasārtikas pakas

visu laiku eiropas pārtikas pakās bija 0.5kg auzupārslas, 0.5kg četrgraudu pārslas, 0.5kg milti, piena pulveris un 2 litri piena, - tā arī norādīts uz lapas kas piesprausta pie durvīm. Bet kad aizgāju 2011. gada janvārī, tad dalīja 2litra piena un 1 paciņu piena pulvera.
Kad es uzdevu jautājumu par to ka uz viņu durvīm ir norādīts, kas un kam ir jabūt pakā - man atbildēja: ''Ja kaut kas nepatīk varot neko neņemt!''
Un tur vienmēr strādā tādi pa liela auguma ''zēni''(citi viņus nosauktu par ''zekiem'') ka ja vēl kaut ko pārjautāsi tad tev arī atbildēs : ''ČEVOO !!!''
Gribu zināt vai te atkal netiek izkrāpta eiropas nauda ?

V

T ToVitauts 15.02.2011

Tādēļ ka miltos un putraimos sen kā iemetušās kodes, un pat cūkām izbarot tādus būtu kaitīgi!

J Jānis 15.02.2011

man maajaas staav divas parkas ar eiropas komisiijas griņu paarspaam, kas neattaisiitas iekšā paciņā ir sapelējušas. Bēdīgi.

T ToJānis 15.02.2011

Pie mums pašvaldībā stāv veseli blāķi šo labumu.Pašā sākumā ļaudis baroja ar tiem cūkas, pēc tam vairs negrib riskēt ar lopiņu dzīvībām.

K katrina 24.02.2011

80005055 rigas domes soc.jautajumus bezmaksas talrunis

T ToKatrina 24.02.2011

Vai tad tev to cilvēku nav žēl?Tu taču esi bakterioloģiskais ierocis!