Reitings Pārtikas produkti

Gaļas Nams Jēkabpils
PTC
100%
Selga

Sēņotāji neklausās padomus - Slinki sēņotāji šogad.

Visus iepriekšējos gadus rudens kā rudens. Šogad rudenī sēņotāji tikai gailenes nesuši no meža mājās. Es nevienu dzīvu baraviciņu tramvaja galapunktā vai pie lielveikala superNetto neesmu redzējis. Kādēļ tas tā? Nu sēņotāji- sarauj, sarauj! Gailenes arī ir laba lieta, bet cik ilgi to gaileņu mērci ēdīsi. Es viņas gan ar žāvētu gaļu, gan sīpoliem, gan lielos gabalos, gan maz-mazītiņos griežu, gan lauku krējumu, gan parasto, bet beigās piegriezās tā vai tā- gluži tāpat kā vecajam muitniekam piegriezās melnie un sarkanie ikrī no rīta, dienā un vakarā.

SIA KOLANDA - Šmaucās!!!

LAbdien! SIA KOLANDA gaļas stendā nopirku 13.09.2009.g. žavētu karbonādi 3, 23 Ls kilogramā, bet iepakojuma plēve un šņores netiek ņemtas nost. Šmaucās regulāri.

IKI - Nemaina čipsus pret kuponu!

Aizeju uz IKI veikalu, domāju beidzot apmainīšu Ādažu čipsu kuponu, kur pienākas 1 čipsu paciņa par velti. Eju pie kases, dodu kuponu, bet pārdevēja stulbi skatās virsū un saka, ko es gribu. Es saku, ka vēlos samainīt šo paciņu pret kuponu, taču viņa atbild, ka jāsūta sms un tad tik varēs. Es saku, ka tur skaidri un gaiši rakstīts, ka pret šo kuponu var apmainīt čipsu paciņu. Viņa uzreiz ātri saka, ka šeit neviens neko nemaina. Kad prasīju, kāpēc, viņa tā arī neko sakarīgu nevarēja...

Uvic cepamie pelmeņi ar kartupeļiem un žāvētu cūkgaļu - negaršīgi

Igaunijas firmas UVIC "sasaldēti cepamie pelmeņi ar kartupeļiem un žāvētu cūkgaļu" pilnīgi un galīgi neatbilst nosaukumam- pelmeņi ir, kartupeļi arī, bet no žāvētās cūkgaļas tikai smaka. Visā pakā (500g) tikai kādos 3 pelmeņos bija nelieli žāvēta speķa gabaliņi. Garšas ziņā ar nekādi. Par gaumi jau nestrīdās bet nu mums bija vilšanās.

Rēzeknes gaļas kombināts - Rupjš sanitāro normu pārkāpums

Rupjš sanitāro normu pārkāpums Pirms dažām dienām biju iegriezusies Purvciema tirdziņā-kas nu no tā vairs ir palicis...Nopirku dārzeņus un garāmejot iegriezos Rēzeknes gaļas kombināta kioskā-sakārojās kādu gaļas ruleti(lai gan turpat ielas pretējā pusē ir "Rimi Hipermarkets", kur parasti arī iepērkos).Tā teikt"acī iekrita"vistas ruletīte.Gandrīz jau nopirku...BET!!!Pirms manis divi jauni cilvēki pirka JĒLU cūkgaļu(vitrīna gan bija nodalīta).Tātad ..PĀRDEVĒJA AR KAILĀM ROKĀM PAŅEM ATLIKUšO GAĻAS GABALU, ATLIEK TO ATPAKAļ...

Lazdonas piens - Negaršo pēc piena

Kāpēc Lazdonas piens 4% garšo ūn smaržo tik jocīgi?? Es zinu, ka daudzi par šo pienu ir sajūsmā. Vai tas ir tīrs piens vai ar pulverveida piemaisījumiem? Un tā jocīgā dzeltenā nokrāsa. Es esmu dzērusi lauku govs pienu daudzreiz (lauku labumi man nav sveša lieta, jo pašiem ir draugos un rados zemnieku saimniecības), pilnīgi cita garša.

IK ARSVET - par maksām

Šis klients paņem no piegādātajiem preces un par to negrib maksāt.Ja zvana par parādien, tad vnk neceļ klausuli un tikai sol, ka būs apmaksas.Uzmanieties Piegādātāji !!!

Bioloģisko aku izplatītāji - Nav profesionāļi savā jomā

Vēlos izteikt nožēlu, ka visi bioloģisko notekūdeņu attīrīšanas iekārtu ražotāji un izplatītāji, ar kuriem sanācis kontaktēties, ļoti vāji pārzina to jomu, kuru viņi pārstāv. Uzdodot jebkuru jautājumu atbilde ir viena- pielej baktērijas 15 Ls vai izsūc konteineru - 30 Ls. Un viss. Bet mani interesē pati procesa būtība dziļākā līmenī. Saprotu, ka kaka tur sadalās ātri augošas baktērijas ietekmē. - Vai piegādātā gaisa daudzums ir adekvāts? - vai radušos dūņu daudzums ir adekvāts? - Kādā krāsā...

Plus Punkts - ALGA

Nevienam neieteiktu iet stradat... Tam plus punktam vispar kauns ir vai nav??? jus nirgajaties par darbiniekiem??? kadas algas??? 130 ls ta ir alga, kad man jaruka ka zirgam... un atvelkumus pasi izgudro, , , , ja man ir gimene un vel par dzivokli jamaksa? ko tad??>?

Buločki s makom - Obsluživanije!

Segodnja, 11.09.2009 v 13.00 ja obratilas k prodavcu ( kotoruju zdala okolo 3-5 min) konditerskih izdelij s voprosom segodnjasnije li bilocki, na chto ta otvetila, chto, konechno, svezije i segodnjashnie. Tak, kak v.u, bulochki nahodjatsja pod plenkoi i visoko na podnose i nechem proverit naskolko oni svezije mne prishlos doveritsja skazannomu prodavcom. Kogda ja poluchila paket s bulochkami, ja ubedilas, chto oni ne mjagkije i navernjaka daleko ne segodnjashnej vipechki. Kogda ja zahotela...

Pro Force - Peedeejaas muljkjiibas, ka Skotijaa nevar nopelniit

Peedeejaas muljkjiibas, ka Skotijaa nevar nopelniit Peedeejaas muljkjiibas, ka Skotijaa nevar nopelniit. Kas atbrauc atpuusties un dzert, un jaunus kostiimus pirkt tiem nav ne te ne Latvijaa labi kas lasa un negulj pelna lielu naudu ir ko maajaas nosuutiit un arii pasam paliek.. Gints Draviņs Talsi rullee.. oo.. jeee..

SPILVA ķīnas saldskābā ar ananasiem - zudusi garša+ konsistence

zudusi garša+ konsistence Visas pēdējā pusgada laikā iegādātās Kinas saldskabas merces ar ananasiem garsho un pat izskataas vienkaarshi briesmiigi. Nezinu ko tur esat izmaniijushi, bet luudzu steidzami mainiet atpakal uz veco recepti!!! Es neesmu vienigaa kas to pamaniijusi, u n domaaju cilveeki vairs nepirks sho kaadreiz tik garshiigo produktu. Taa zeelejveidiigaa sabiezeejusii massa ir briesmiiga! Esmu pirkusi dazaados veikalos dazaadaas vietaas, taa kaa atsevisca partija vai veikalu keede nav pie vainas!

Finlandia Vodka (Rima - Alfa) - Продают крутку под марками известных брендов

Продают крутку под марками известных брендов Купили 2 пол литровые бутылки водки Finlandia в магазине Rimi, расположенном в торговом центре Alfa. Достаточно было открыть и понюхать, находящуюся внутри жидкость, чтоб понять, что Rimi держит своих потребителей за полных идиотов. Едкий, вызывающий отвращение запах дешевой водки и головные боли и тошнота сутра, и это после выпитых 100 граммов (больше не решили не рисковать)!!!, обеспечили незабываемо-испорченные выходные. Подобная ситуация происходит не первый раз, но в последнем случае...

SIA Rīgas mednieks, desiņas - Desiņas izjuka

Nopirku Rīgas mednieka gatavotās iecienītās mednieku desiņas. Mēģinot tās izvārīt, tikko ūdens kļuva karsts, desiņas pārplīsa, tad sadalījās pavisam un ieguvu sārtu gaļas pļuriņu un skrudzelē sagriezušās ādas pa visu katliņu. Labi, ka mājaš bija vēl biezpiens un siļķe pie kartupeļiem, kā arī tualete, kur aizskalot katliņa saturu. Būtu interesanti uzzināt, kā šis desiņas lieto mednieki. Domāju, ka arī suņi tādu draņķi neēstu?

Putnu Fabrika Ķekava - veca partika

veca partika 14.08.09 veikala perkot SVAIGUS vistu stilbinus, konstateju, ka dazi no tiem ir veci un smirdigi, kurus nevareja lietot uzturaa.

Центральный рынок - Рыба

На рынке в рыбном павильоне купили замороженное филе рыбы на котлеты 1.800 ну нормально, стоимость 1.85 кг, заплатили за это 4.05 уже обвесили на 0.72 сантима, пришли домой начили размораживать, льда было немеренно и когда он расстаял чистого веса рыбы осталось ну неповерите 0.850 грамм ...вот это круто, вот это работа, надо учится

Skrīveru saldumi - Skrīveru Gotiņa ar dzērvenēm bez dzērvenēm

sakuma katrā konfektē atbilstoši nosaukumam "Gotiņa ar dzērvenēm" tiešām bija arī oga, bet pēc pāris mēnešiem pērkot šīs konfektes labi ja katrā 3 konfektē bija oga un pārējas tiki ar nosaukumu, bet bez dzērvenēm. Žēl ka tik strauji zūd saturs.

Rīgas Miesnieks - Klasiskie pelmeņi

Jau cik reizes ir pirkti rigas miesnieka klasiskie pelmeņi, un tas vairs nav izturams katru reizi atrodu plēves gabalus vai gabaliņus. Pilnīgi pretīgi. Kā tādus vispār var pardot?

Rīgas Piena Kombināts - Rasas kefīrs 2%

Rasas kefīrs 2% Labdien. Vēlējos visus bridināt, kad rasas kefīrs 2% ir vienkārši nedzeram, no kefīra ne smakas, nu jaa smaka ir be ne kefīra:) bet gan pelējumu, garšo pēc ūdens mmmm neko vairs nekad nepirkšu no rasas produkciju nu ja nu ir vēlēšanās izliet kefīru izlietne tad drīkstat pirkt :)

SAMBA tomatu sula - Sula kopa ar divainiem veidojumiem

Tatad "SAMBA" tomatu sulu nopirku 14 julijaa (2009) plkst 14:30 lielveikala PRISMA (domina) Ierikju iela. Sula garshoja ljoti divaini, krasa bij pelecigi sarkana. Ieksha bija sula kopa ar divainiem veidojumiem (lidzigi zivju zvinjam). Sulas paka bija pieputusies nedaudz. Sulu "SAMBA" pardeva par akcijas cenu 44 sant. Man ir kauns, par razhotajiem, kas iesmere iedzivotajiem tik nekvalitativas preces. Man nav atdot tos nieka 44 santimus, bet man zhel pensionarus, kam naudinjas nav ne ipashi daudz.