www.sudzibas.lv Prisma Prisma kā vienmēr

PRISMA - Prisma kā vienmēr

Bļeģ, tikko tajā miskastē prizmā nopirku arbūzu, nomazgāju, priecīgs griežu, un pizģec iekšā viss sapuvis!!! Citreiz man būtu vienalga, bet nu ļoti, ļoti gribējās + lielu nopirku un pa 24 santīmi/kg!!! Visur ir pa 19 santīmi/kg, bet nu negribējās dēļ pāris santīmiem citur skriet. Es tam pimpim kas par šito ir atbildīgs vēlētos visus zobus izdauzīt, tik nikns esmu. 100% vairs neiepērkos tur.

Heh, nu tas tā īsumā.

arlabvakar.

Prisma atrodas Dominā. Cik skatos pilns internets ar sūdzībām par to miskasti, sakarā ar termiņiem.

M Mārtiņš 20.09.2010

Atvainojos par rupjībām, nesaprotu kāpēc tā iekarsu, laikam ļoti gribējās to arbūzu. Variet vienkārši izdzēst sūdzību.

J Juris 20.09.2010

Jā, jā, kā tad un tas tavs atbildīgais noteikti ir ar rentgena redzi un spēj redēt arbūzam cauri vai ne?
no vienas puses slikti, ka iegrābies, tas var gadīties katram, taču arī arbūzs ir jāmāk nopirkt, lai cik tas dīvaini neizklausītos.

J juris 21.09.2010

skaties čalīt ka tik tev tas atbildīgais pašam zobus neizdauza un neiebāž to arbūzu attiecīgā vietiņā! kontrolē savu bazaru!

I indra 21.09.2010

Mans mīļākai veikals ir PRISMA Dominā, tur ir vienmēr garšīgas un siltas bulciņas, kruasāni un pīrāgi, esmu par JUMS PRISMA, tā turēt! Paldies Jums, ka esiet!

K Kristīne 29.09.2010

Es īsti sajūsmā neesmu par Prismas silto ēdienu...nu tur tak viss peld taukos :D ...

E eindzel2 11.04.2013

Shoriit biju Plavnieku Prismaa, pieeju pie galjas stenda, pirms manis veel staav kaada pensionaare, pienaak paardeveeja (piebildiishu ka taas tur nesteidz apkalpot veikala klientus) pensionaare njem akcijas karbonaadi par Ls 2.59/kg, kase paraada citu cenu par kg, pensionaare iebilst, parrdeveeja vien atceert, ka taa akcija beidzaas ieprieksheejaa dienaa, vai tad tieshaam ir gruuti apskatiities datumus, shoreiz nokluseeju un neko neteicu. Pienaaca mana kaarta, gribeeju panjemt akcijas cuukgaljas laapstinju bez kaula par Ls 1.99/kg, cenas protams ka klaat nebija, es paardeveejai pavaicaaju, vai shii ir akcijas galja, vinja atceert, ka nee, taa akcijas galja buushot peecpusdien.
Nu galiigi garaam ir tas veikals.