Reitings Pārtikas produkti

PTC
100%
Selga

Sia "Odziņa" - algas

Šis uzņēmums manipulē ar darbiniekie, respektīvi, tiek pienemti darbinieki, un vai nu tiem netiek maksatas algas vispar vai arī tiek maksata tikai daļa. Kad piekraptajiem darbiniekiem ir apnikusi šī krāpšana, viņu vietā nāk citi, un tā šis mūžīgais cikls nebeidzas!

Rūkis - bojāti probukti

Cēsīs, veikalā "RUĶIS" nopirku itkā svaigu gaļu, bet atnesot mājās konstatēju, ka tā ie sasmakusi un gluma.Nepērciet "RŪĶĪ" svaigu gaļu!

AS Jelgavas gaļas kombināts - Nekvalitatīva produkcija

Ļoti nekvalitatīva produkcija. Nevienam neisaku iegādāties Jelgavas gaļas kombināta produkciju!!!

Top Veikals - Nopirku preci, kurai realizācija datums beidzies

Nopirku preci, kurai realizācija datums beidzies Šodien nopirku speķi kam realizācijas datums bija -izlietot līdz 20.01.2009 Bet šodien jau 21 janvāris. Protams speķis jau nav piens vai krējums bet vienalga ko tad dara pārdevēji?Viņiem nav jastrādā?

Coca Cola HBC Latvia - Pārdošanas ētikas ērgļi

Pārdošanas ētikas ērgļi Ja kādam nāksies sadarboties ar Coca Cola dzērienu izplatītāju kantori, tad principā viss būs kārtībā, bet, iespējams, trāpīsies īsts pārdošanas ērglis tirdzniecības pārstāvja veidolā, kurš tītara līdzīgā cienīgumā jau pirmajā tikšanās reizē vaigus piepūtis izstaros Coca cola varenību, vienlaicīgi liekot saprast Jūsu, kā tirgotāja niecību un vēlēsies saņemt atzinību, ka lielā Cola atļāvusies nolaisties līdz Jūsu (blusas lieluma ) līmenim, jo viņš taču tirgo dzērienus, kurus skolās aizliedz un...

Nelda - Necienja pret klientu

pie kaseem nav iespejams norekinaties ar karti, piekam kad prasu kur atrodama administracija, raada man uz apsargu un saka ka taa ir administracija !

Jumis - zivis

veikalā jumis nopirku skumbriju .aizejot mājās redzu zivs ir zaļganā krāsā. pagaršojot gribējās vemt. vispār baigās šausmas.

Somese / Park MV / Rimi - Vīnu Erudīts

Vīnu Erudīts "Park MV" un "Rimi" sadarbībā ar kompāniju "Somese" organizēja viktorīnu "Vīnu erudīts". Akcijas laikā vajadzēja atbildēt uz 100 jautājumiem par noteikto alkoholisko dzērienu ražotāju. Bija noskaidroti 100 pārsteiguma balvu ieguvēji. Taču galveno balvu ieguva persona, kas nebija pārsteigumu balvu ieguvēju sarakstā. Liekas aizdomīgi. Pirmkārt, akcijas rīkošanu neuzrauga nedz Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija, nedz cita valsts pārvaldes iestāde, otrkārt, akcijas noteikumi paredz, ka...

Pistacijas - Vecas

Pirms nedelas bijam veikala maxima kas atrodas muksalas apli un mans virs nopirka pistacijas, ne jau tas sveramas ko pats vari iegrabt cik gribi bet jau iepakotas iepakojuma, un majas aizbraucot attaisot paku valaa tur bij pilns ar tadiem ka zirnekla tikliem un verigak ieskatoties no pistacijam ara rapoja balti resni tarpi!!! Pasakiet veel ka tas ir normaali, tirgot tadu preci. Lielais fui maximai, tagadvispar vairs negribas iet uz to veikalu :(

Valdo rīsi - pārtika

Īpaši vairs neieteiktu Valdo rīsus..izvārot paciņu, kas derīga bija līdz 2010.gadam, kas glabāta sterilos apstākļos, arī virtuve perfektā kārtība, izņēmu izvārītos rīsus no iepakojuma un kad gribēju tos ēst-priekša balti tārpi ar kājiņam un melnām galviņām!!! Ārprāc!!!

TIHVIT VK - Negodība

Sveiki! Nezinu vai kāds no Jums maz zin tādu firmu kā TIHVIT VK! Ražo cepumus, cepumi kā cepumi, bet runa nav pa to!Kvalitātes ziņā nevar sūdzēties, taču darba devēja Valentīna visu īpašniece, kāš cilvēkus, algu maksā no minimālā atņem vel nodokļus, uz rokas paliek NEKAS! Ļoti negodīgs cilvēks

Rēzeknes gaļas kombināts - Doktora desa vārītā - neatbilstība sastāvam

Doktora desa vārītā - neatbilstība sastāvam Reti, kad izvēlos pirkt desas, bet iekārojās. Biju dzirdējusi, ka Rēzeknes gaļas kombinātam ir laba produkcija.11. novembrī nopirku vārīto doktora desu, pirms tam izlasot sastāvu, jo sekoju līdzi tauku saturam . Bija uzrakstīts, ka satur15, 4 g tauku 100g produkta. Mājās nogriezu gabalinu, pagaršoju, jocīga garša mutē- augslējas aplipušas ar taukiem, secināju nav ēdams. Lai neaiziet nauda postā, nolēmu desu ielikt zupā. Sāku griezt desu sīkos gabaliņos- viss nazis ar taukiem - domāju, ka...

MVA Ramata - Alus sardeles

Varbūt kāds arī ir uzķēries uz MAXIMAS atlaidēm ar ALUS SARDELĒM - MVA. Ja tas skaitās gaļas izstrādājums tad es nezinu!!! Uzsildot āda kā balons piepūšas ar gaisu un masa nav izprotama - un šķīst uz visām pusēm. Kā var tādu iztrādājuma sastāvu izdomāt?

Nelda - Apkalpošana

Šis veicis vnk rulle!:D Vnk pretiigi tur iegriesties!!! Parasti eju, jo vistuvaak maajaam, bet peec visām šīm reizēm... nedomāju, tad nu labāk aizeju uz RIMI, kurš ir nedaudz tālāk, bet vismaz apkalpošana cilvēcīga un pieklājīga! Tur bez jebkādas cienjas bljaut uz klientiem, par to ka paši nepareizas cenas salikuši! Un kasieres nervozas un rupjas! Parasti tikai ar žēlumu par tiem pircējiem esmu noklausījusies no malas, bet tagad kad pati pērku kaut ko peec noraadiitas cenas, pie kases man paska...

SIA Santa Maria - Attieksme pret darbiniekiem

Darbiniekus atlaiz, nepaskaidrojot iemeslu, piezvana 20.00 vakara un pasaka, tavi pakalpojumi nav vajadzigi.Uz darba intervijam firmas parstaves var atlauties nokaveties pat 10 min.Viena tada resnule no Rigas uzdod tadus jautajumus, kurus zinat viniem nepienaktos(man pat aizmirsas siis govs vards, jo to atcereties TO man nav vajadzibas).Cik un kadi man krediti, to nu gan vel neviens nav prasijis darba intervijas.SANTAMARIJAS sudi stav piegrusti plauktos bez kustibas, jo ir 5 letaki un labaki garsvielu razotaji ar draudzigakam cenam.

Tukuma Piens - Jogurts 2 in 1

Tātad - iegādājos divus iepakojumus Tukuma piena piena ražotā Rudzu maizes jogurta "Baltais". Uz etiķetes rakstīts, ka tas ir tradicionālais maizes jogurts, pat zīmodziņš ar uzrakstu `vairāk maizes` uzspiests. Atveru iepakojumu un saprotu, ka kaut kas nav kā vajag. Nav tāda krāsa kā parasti un maizes pavisam noteikti tur nav vairāk, bet ir kaut kas jauns - aprikožu/persiku gabaliņi :) Tas pats arī otrā iepakojumā, bet sastāvā, protams, nekādas izmaiņas nav. Itkā jau "jauki", bet es tomēr...

Danone Activia - jogurtaa kjirshu kaulinji

Pirmo reizi Latvijaa nopeerkshu Danone Activia kjirshu jogurtu un gandriiz izlauzu zobu. Vai tieshaam vinjiem nav kaadi sieti, caur ko tos kjirshu izsijaat. Razhots Polijas Danone.

šokolāde - apvainojums

šodien iepērkoties veikalā, , Maxima, , neuzmanības dēļ apsargs apvainojis mani visu cilvēku priekšā, ka es, it kā neesmu samaksājusi par šokolādi ievilka mani pagrabā pie vadītājas, nevis pārbaudījis pie kases pēc čeka, ka es neesmu nemaz vainīga, vai tas tika izdarīts speciāli? man tā liekas ka kasierei jāskatās vai viņa ir izsitusi to preci, ?vai palaidusi garām, viss saprotams ka cilvēku daudz arī zog veikalos, bet nevajaga apvainot godīgus cilvēkus, pašiem jāstrāda arī uzmanīgāk, vairāk neiešu uz tādu veikalu ka Maxima iepirkies.

Rēzeknes gaļas kombināts - Smirdigas sardeles

Smirdigas sardeles Nopirku cukgalas sardeles, izradijaas glumas un jau smakojosas.Sii razotaja produkciju vairs neiegadasos nekad.Nelietojami mesli pedejaa laikaa tiek razoti.

Rīgas Miesnieks - Indīgās pārtikas piedevas

Nopērkot ''Rīgas miesnieka'' rakveres cīsiņus konstatēju, ka to sastāvā ir E 621( nāvīgi bīstama) un E 120 (Latvijā aizliegta) apetīte pārgāja momentā!!! Kura no ietādēm kontrolē vai pārbauda kādas piedevas lieto pārtikas uzņēmumi, nesagaidot sūdzības no patērētājiem.