Reitings Pārtikas produkti

PTC
100%
Selga

T Market -

Kaut kaads stulbs veikals, netiirs pilns ar cilveekiem pilns ar taams stulbajaam taupas preceem kaut kaadas sausmas!!!! Cilveeki ir stulbi, jo iet un pilniigi pleesas par taam piena pacinaam 1 antiima deel! Nu ljaudis tas jau iet par traku. Turklaat tur ir daudz nekvalitatiivu preču. Fuj, kaut tie visi marketi aizvaaktos atpakal uz to savu lietuvu!!!

T Market -

nu ko juus gauzaties, ja katrs kuru apmulkoja, nepaslinkotu un iesniegtu suudziibu pateereetaaju tiesiibu aizsardziibas birojaa,un tamliidziigaas iestaadees nekaadi draudziigie maksaajumi neizglaabtu, bez tam RIMI neko daudz neatskiras ar kvalitaati ir tikai daargaak un nav tik smirdiigi, jo telpas ir plashaakas

T Market -

Man bija taads beediigs gadiijums. Straadaaju netaalu no T-Market veikala Maskavas ielaa. Pusdienaas nopirku paartiku veikalaa T-Market.EEdot ssokolaadi secinaaju,ka taa ir ar baltiem punktinjiem, kuri man izraisiija alerggiju.Slimoju peedeejaa laikaa biezzaak. Alerggija un aizrauj kaklu ciet, kaa arii alerggiskas iesnas,smaguma sajuuta plaussas.

DELANO Pizza -

Pasūtīju steiku ar kartupeļu daiviņām un karstiem dārzeņiem, atveda neēdamu sadegušu melnu gaļas gabalu, pusvārītus dārzeņus, bet kartupeļus vispār nebija ielikuši! Paliku neēdusi un samaksājusi par velti SIA Eiropica 6.59 LVL

Alis " Co -

Pirms pērkat Alis & Co produkciju - riekstus, augļus, u.c. Pārbaudiet to kvalitāti. Nik Nak snacks paciņā ar valriekstiem gadījās pārsteigums - tārpi.

OLANA -

Kupila tort firmi OLANA Maestro i oobnaruzhala tam dva volosa....

ELKOR -

OB INTELEKTE I KULJTURE PRODAVCOV GOVORITJ PROSTO SMESHNO , HOTJA POPADAJUTSJA I NORMALJNIE LJUDI , A IMENNO TE KOTORIE RABOTAJUT S SAMOGO NACHALA. ZADI ONI NE LIZALI , KAK NEKOTORIE ,PO ETOMU V OFIS NE POPALI, NO VSJOZHE KAKOETO UVAZHENIE OT OFISNIKOV ONI IMEJUT , V KONCE KONCOV VMESTE KOGDATO NACHINALI , DRUZJA. ETI I TOVAR ZNAJUT I K KLIENTU PODHOD NAITI MOGUT , VOT TOLJKO IH VSJE MENJSHE I MENJSHE. VSE OSTALJNIE - ETO REBJATA S ULICI , KOTORIM OBSOLJUTNIJ POFIG. VRODE IM K OKLADU PROCENTI...

Žaņa Lagzdiņa rupjmaizes ķiegelis -

Rupjmaizes ķieģelītis no Ž.Lagzdiņa ceptuves mani vairs nespēs iekārdināt, kaut agrāk to vienmēr pirku? tas pat iedveš dziļu riebumu, kopš līdzās kraukšķišiem uz tā maliņas atradu labi apceptu sūdmušas kāpuru? tādu labi apbrūninātu un ar visām ķepiņām!!!!!! Brrrrrrrrrrrr!!!! Neriskējiet ar savu labsajūtu!

Sia KoK"Co -

kupil ja ilguciema veselibu 0,5l v rimi na Valdemara naslozdajus etim napitkom i s poslidnim glotkom mne popadaet v rot kakaeto stu4ka :(okazalas kruglaja rezinka.Ja dumaju ona iz ix stankov no vseze neprijatno

Frug -

SIA "Frug" "Padomju doktora" desa iegadata veikala RIMI ALFA centra 10. augusta par 1,79Ls/kg bija zemakas kvalitates. Turpmak rakstiet lieliem burtiem rezotaju un produkta izgatavosanas datumu, lai vairs nebutu jainde berni!

konditoreja VECRIGA -

Uznemuma konditoreja Vecriga Ilguciema iet stradat neijiesaku jo manas dzivesbiedrenes pieredze seit ir pasmaga!Stundu skaists liels algu laika nemaksa un algas maksa konvertos!Attieksme no lielakas prieksniecibas ir pazemojosa!Pedeja algas izmaksa tika kaveta te ju vai pa menesi!!!!!!!!

Coca cola -

Ļoti destruktīva reklāma televīzijā cukurūdenim zaļā pudelē. Noteikti nepirkšu un nedzeršu. Nelietošu arī līdzīgus dzērienus no'sīs firmas. Manuprāt šīs reklāmas mārketinga cilvēks nedomā konstruktīvi.

Magazin na Kazarmju -

SUKI! Prodali kisljatinu!!!Eto bil pashtet!:-(

Ardeks -

NOPIRKU T-MARKETĀ UZ JURMALAS GATVE GAĻAS KONSERVUS ARDEKSA RAŽOTOS ATAISĪJU VAĻĀ UN ĀTRI IZMETU MISKASTĒ JO TĀDU SMAKU ES NEVARĒJU ILGI PACIEST

ZIF -

Nopirku firmas ZIF ražotos siera salātus un pilnīgi sabojāja man apetīti...olu čaumalas jau nevajadzētu atstāt salātos!

Nelda -

patiešām šis veikals neizceļas ar svaigiem produktiem ja ir veikali kur apskaita tad šis veikals ir tas kur tev pārdevēja nesaspringstot iedod sapelējušu žāvēto vistu, apmazgātas izmērcētas ( lai prece neizskatītos sakaltusi) desas un cīsiņus. Vismaz tā mēdz darīt Daugavgrīvas Neldā uz Parādes ielas.

T Market -

uuuuuuj takie grubie prodavshici, uzhasnij vid i iz kakoj takoj zemli oni ix vikapivajut....;((((

Nelda Salaspils -

Par regulāru parādību Neldā,Salaspilī,Rīgas 1,ir rindas kilometru garumā,nav sagaidāmi ne iepirkuma groziņi,ne ratiņi.divās kasēs pusaizmigušas kasieres.Kādreiz tāda burzma bij novērojama tikai pirmssvētku laikā,tagad tā ir neldas ikdiena!Kaut arī tas ir tuvākais veikals,man izdevīgāk ir aizbraukt uz Rīgu Krasta ielas Skay iepirkties,nekā stundām gaidīt groziņu,un tad vēl izstāvēt garumgaro rindu.Malaci,nelda!Pircēju atbaidīšana jums izdodas vareni!

T Market -

T marketos censhos neiet delj kasierem, galigs sviests. Vai nu galigi stulbas vai galigi nodzitas. Ieejiet Rimi, tur kasieres ka diena pret nakti T M besi ara

Olanija -

Esli v rizhskih magazinah obsluzhivanie ostavljaet zhelatj luchshego, to v Olaine(paskudnaja derevnja v 20km ot Rigi) hamstvo - eto norma zhizni, uvazhenija k pokupateljam net i v pomine. Obsluzhivajuschij personal zhivjot po princypu - klient vsegda neprav, klient vsegda urod. Vobschem, paru raz shodiv v etot magazin, vozvraschatjsa tuda sovershenno ne hochetsa!!!