Reitings Pārtikas produkti

PTC
100%
Selga

Santa un Barbara -

Iegādājos reiz tur dzeramo ūdeni "Elite", dzēru - tāds jocīgs pēc garšas, domāju - kaut kādi minerāļi vai kas tamlīdzīgs. Izrādījās - jau mēnesi kā termiņš nobeidzies... Un likās, ka ūdeni tas nevarētu skart.. Žēl, ka čeku nebiju paņēmusi, nevarēju iet kasīties un arī laiks nebija tāpat vien tur aiziet palūrēt uz citām pudelēm.. Un vispār veikals ne pārāk patīkams...

CityMarket -

Veikals man patīk, bet kaitina, ka pēc maksas ratiņu ieviešanas ir neiespējami piekabināt ratiņus ārpusē, gadījumā, ja esi pirmais.Tā arī tie 20 santīmi paliek ratos. Vienīgi, ja izdodas sagaidīt nākošo pircēju, tad var sakabināt ratus kopā zigzagā.

Nelda -

Nigde ese ne stalkivalas so stol grubim i naglim obraseniem , kak v Nelde na Krasnoj Dvine! Voprosi o date zavoza tovara, sroke ego godnosti i t. d. , scitajutsa provokacionnimi, v lucsem slucae prodavec prosto perejdet na krik v otvet.

Stockmann -

STOCKMANN pārtikas veikalā kases čekā iedrukātās cenas neatbilst cenai, kas norādīta pie preces. Gluži kā T-marketā. Diemžēl šis ir mans pirmais iespaids par šo veikalu.

"Dimdiņi" -

Sia "Dimdiņi" savus kāpostus laikam šķipelē uz baļķu garzāģa gaterī. Man pēdējā reizē gadījās viens kāposts pa visu spainīti. Ar šķērēm griezu pa fragmentiem, lai varētu ietrāpīt karotē.

LIESMA -

A MI S ZHENOJ TAK LUBILI KONSERVIROVANIJ SUP HARCHO FIRMI `LIESMA` POKA NAM V NEM NE POPALOS NASEKOMOE OCHENJ POHOZHEE NA STREKOZU, NO MENWEGO RAZMERA

Express Pizza -

V subbotu nadumali mi zakazatj 4 pici,zvonim v ''express pizza'',kak oni uznali 4to nado ehatj v Baloži,tak srazu že skazali 4to uže ne poedut (vremja bilo 22.23),hotja v reklamnom buklete napisano 4to oni zakazi prinimajut do 23.00.Kogda že mi pozvonili vo 2 raz,4to b oni objasnili po4emu tak,oni vzjali i brosili trubku.Im do Baložej ehatj 10-15 minut,a oni postupili po svinski.Ja kone4no ponimaju,4to ne ho4etsja v subbotu rabotatj,tak ne rabotajte!!!

T Market -

Zinat esat uzmanigi ar apalsinu susu un neskvik sausajam brokastim, jo tie var netikai izskatities par trusishu izvad vielam, bet ari but par tam.

T Market -

neesmu riidzinieks un visai biezhi shaadas iepirkumu vietas neapmekleeju, tomeer jau pirmajaa reizee kad iegaaju T-market aciis iekrita visai beediiga izskata sazhuvushi arbuuzi kuriem jau sen vieta meeslainee. turklaat pat nebija nocenoti.

Nelda -

Nopirku arbūzu un mājās izrādijās ka tas iekšā ir pretīgi glums un bezgaršīgs. Est viņu nebija iespējams. :(((

KARO -

V Zepniekalnse estj magazin "KARO". Prodavci hami i samodovoljnie stervi. Ne uzvazhiteljnoe otnoshenie ohrannikov k klientov, vo vseh vidjat vorov. Postonjanie problemi s kachestvom tovara,- prosrochenie mjaso produkti s perebitimi datami, kolbasa s peskom(marki Rigas Miesnieks), marinovanie ogurci vonjajut plesenju.

T Market -

Uzmanieties ar nocenotajām precēm T-Marketā, sulas pusatšķaidītas,konservi izžuvuši,majonēze no vecuma jau pēc šķidras zupas izskatās.

T Market -

Mjasnie izdelija v etih magazinah otvratitelnogo kacestva,nesmotrja na to,cto do sroka godnosti ewe ogo-go!I na vid svezie.Horosho mojut!Da i sir chastenko plesenju otdaet.Vse gavno vezut suda!

ZIF -

ZIF produkcija ir vienkārši unikāla - ar soļsnku trauciņā saindējos tā, ka nakts un nākamās divas dienas bija pagalam; pusdienu komplekts ar šniceli - kartupeļu biezputra tik mākslīga, kāda pat nepārdodas ātrai pagatavošanai un šniceles garša vispār nenosakāma (vai tā pat gaļa?).

Staburadze -

Ni vkoem slu4ai ne pokupai te torti firmi Staburadze tort KRISTiNE eto ne tort a kusok masla s sahorom pri4om zamorozenoe takogo po (nazvanie tort KRISTINE) govna ja v zizne ne ela .

Staburadze -

Ot torta Kristine firmi staburadze ja do sih por bljuju

T Market -

Vakar 14.09.04. T-market veikalaa bolderaajaa nopirku negaazeeto dzeerienu FUITS. No saakuma pamaniju ka tajaa truukst nedaudz shi dzeeriena, bet verot valaa to, tur izraadijaa ka iekshaa ir gaaze un pudeles korkkis izshavas, traapot man gandriiz pa aci. Negribas vainot tikai T-market veikalu, bet arii to firmu kas razho sho dzeerienu. Bet, tik un taa, kur skataas prechu pienneemeeji. Taa jau nu NEDRIIKST

Pica Lulū -

picaa LULU pasuutiiju picu un alu 3 pudeles (pasuutot vinsh biki padaargaaks kluust), man nauda bija bet pievedeejam nebija ko izmainiit un es dabuuju iet uz veikalu un mainiit - nu tajaa veiklaa es vareeju nopirkt gan leeto alu gana arii kautko eedamu nu shkrobis peec shitaadiem variantiem vinmeer paliek. kkipa serviss ar piegaadi - bet veel jaapaskarida pasham pa riigu laij pie taa tiktu. sviests. tieshi shaads pats staasts man bija ar ar internet veikliem '24.lv" un "xnet.lv".

T Market -

Kaut kaads stulbs veikals, netiirs pilns ar cilveekiem pilns ar taams stulbajaam taupas preceem kaut kaadas sausmas!!!! Cilveeki ir stulbi, jo iet un pilniigi pleesas par taam piena pacinaam 1 antiima deel! Nu ljaudis tas jau iet par traku. Turklaat tur ir daudz nekvalitatiivu preču. Fuj, kaut tie visi marketi aizvaaktos atpakal uz to savu lietuvu!!!

T Market -

nu ko juus gauzaties, ja katrs kuru apmulkoja, nepaslinkotu un iesniegtu suudziibu pateereetaaju tiesiibu aizsardziibas birojaa,un tamliidziigaas iestaadees nekaadi draudziigie maksaajumi neizglaabtu, bez tam RIMI neko daudz neatskiras ar kvalitaati ir tikai daargaak un nav tik smirdiigi, jo telpas ir plashaakas