www.sudzibas.lv Dabīgi produkti Saindējāmies visa ģimene

Dabīgi produkti - Saindējāmies visa ģimene

Neiesaku iepirkties veikalā ''Dabīgi produkti", Kr.Barona iela 41/43, Rīga. Saindējāmies visa ģimene ar tur pirktajiem produktiem, bērniem tas izraisīja alerģiju. Otram bērnam bija asas sāpēs vēderā. ārsts secināja, ka tas ir no šī veikala produktiem. Mēs būtu šokēti, ja zinātu, kas vispār tajos produktos ir iekšā. Patlaban diemžēl daudzi ēdieni top laboratorijās, nevis virtuvēs.

Cilvēki, neizmetiet naudu vējā, riskējot ar savu veselību, jo krāpniekiem jūsu veselība nerūp, kā vien viņu ienākumi. Iespējams, ka veikala īpašnieki pasi ieperk preci no poļiem un tirgo kā "ekoloģisko". Uzmanieties! Ja gribat tīru mantu, labāk aiziet kaut kur citur pameklēt. Apziņa, ka esi krāpts nav patīkama.

Nav tīra manta veikalos!

K

P pufa 22.05.2009

Tā ir, kad kunģis pieradis pie visa modificēta, kā tik dabon ko dabīgu- uztver kā indi.

K kaimiņš 23.05.2009

Bikse, kā tik jocīgs un sekls secinājums radies?

Kurš teica, ka tas cilvēks pie visa modificēta pieradis? Aprobežotais ļautiņ, pazīstu n-tos cilvēkus, kam pašiem ir mazdārziņi un pašu audzēta produkcija.

Cik sekli domājoši latvieši!

S sterilais 13.06.2009

tapēc, ka veikals pērk no nepazīstamiem zemniekiem. zemnieki tāpat audzē no modificētām sēklām, haha
vienīgais tas, ka pašmāju ķīmija haha

A aaaaaaaa 13.06.2009

tu pacs esi sekli domājoš ka tu tici šai seklajai sūdzībai!!! Tad šī sūdzība attiecas uz visiem bio vekaliem kas ir uz stabu ielas un centra. jo visos veikalos ir vienāda produkcija...ha..ha.haaa

K kaimiņš 18.10.2009

visos veikalos nav vienāda produkcija. nevajadzētu poļu produktus uzdod par vietējiem. tā dabīgā vecene pie kases melo.