Rīgas Piena Kombināts - Par Pienu

Gribeju pavestit interesantu zinju par jauno pienu, ko iipashi krizes apstaakliem ir izgatavojis Rigas Piena Kombinats.Skatijos te pa LNT Top 10 un tur neatceros kuraa bet kaut kada vietaa bija fakta, ka shie izgatavojushi pienu, leetaaku, bet ne sliktaaku. Fakts jau tads, ka kaarteja cilveeku chakareeshna, jaa cena zemaaka, vakar pati uzkeeros, maksaa 0.36 santimi, bet iekshaa ta tikai 900 grami, nav nemaz 1 kg. Vot un tev sanaak ekonomija.Bet kad reklameja, nevienu varda par to, ka mazak ieshaa bus pa 100 gramiem neteica.Lopi nju!

K

Mamma 05.05.2009

Beigtu peli pienaa neatradi?

A Aleksandrs 05.05.2009

Kas nak ara no Rigas, tas suuds.

Mamma 05.05.2009

Vislabaakais piens Riigaa nopeerkams pie Alfas Briiviibas ielaa katru piektdienas vakaru un sestdienaas un sveetdienaas. Tieshi aaraa uz ielas. Turpat var nopirkt kartupelus un zaljumus ka ari zivis un galjinju.

V valii 06.05.2009

Par to šmaukšanu nokonstatēju jau uzreiz, kad parādījāsveikalos. Un to reklāmu arī redzēju, kā to paku grozīja, lai tv skatītāji neredz daudzumu, cik tur iekšā. Tādas dusmas!!! Tas pats ie ar tiem biezpien-sviesta vai kā tos sauc, smēriņie. Parasti bija 200 g kastītēs, tad izdomāja 180 g un izskatās, ka baigi lēti. Tur jāskatās, cik iznāk kilogramā, cenrādī daudzos veikalos mikroskopiskiem burtiņiem raksta. Nu čakarē tie ražotāji mūs visās frontēs. Ko darīt? Boikotēt? Nepirkt? Tāds naids ceļas, kad aicina pirkt Latvijas prece! Vai tad domā par nabaga cilvēku? Nē, tikai par biznesmeņu kabatu, jo visus lielos uzņēmumus sagrābuši tie, kas bija pie šprices. Protams, atbalstītu tos, kas godprātīgi ražo, bet tie jau izspiesti un tirgū nav konkurenti lielajiem partijniekiem.

L Linda 09.07.2009

Tieši to pašu pamanīju šodien, jo esmu pasākusi izvērtēt, kur, ko lētāk un izdevīgāk var nopirkt. Šodien sapratu, ka Rīgas piena kombināts šmaucas ar savu lēto pienu-es nopirku Iki veikalā uz Matīsa/Čaka stūra par 0.33 ls, domāju, ka tikpat lēts kā Mego, jo arī 2%, bet kā izrādījās mājās pētot čeku, tad tas tikai par 0, 9l iepakojumu. Nezinu, kuri ražo Mego nopērkamo "Gotiņas"pienu, jo tas nudien maksā 0, 33ls/l, varbūt akcijas cena bija, pirku 07.07.09. uz Matīsa/Avotu ielas stūra.

A Anda 18.09.2009

Pienā atradu kukaini

S Sirsniņa 19.09.2009

Un ne tikai šmaucas ar pienu. Viss te tiek ražots tikai no visa mākslīgā un biezpiens tiek turēts sasaldēts gadiem saldētavā! Nopērciet paciņu biezpiena uzlieciet virtuvē uz galda siltumā uz stundu, pēc tam savā virtuvē nevarēsiet ieiet smirdēs, kā pilsētas sabiedriskajā tualetē!!!