Rīgas piena kombināts

Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Rīgas piena kombināts - Sūdzības un atsauksmes

Rīgas Piena Kombināts - Valmiera - Sviests vai tomēr margarīns?

Valmiera - Sviests vai tomēr margarīns? Saldkrējuma sviests "Valmiera" pārāk mīksts priekš sviesta. Smērējas kā tauki + margarīns. Varbūt arī ir neliels procents sviesta, bet ne 82%, kā uz iepakojuma rakstīts... Ja vispār ir. Un smaržas vispār nav... Nekādas!. Parasti 82% sviests smaržo pēc saldkrējuma, un lūzt, kad no aukstuma paņem. Bet šis, kad gribu pārlauzt, vnk izsmērējas kā bieza taukaina masa. Ļoti nepatīkami, jūtos vīlusies. Vairāk to nepirkšu. Un tagad īpaši skatīšos Rīgas piena produkciju.

L LLZ 25.09.2022
Komentāri 0 Ražošana

Rīgas Piena Kombināts - Slikts serviss

Slikts serviss Vai vispār viņi drīkst atlaist cilvēku kurš ir uz slimības lapas a? Un vai vispār var pateikt kad vēl es esmu parādā viņiem 20eiro par to kad viņa pati kļūdījās ar stundām.. Tas ir absurds viņi vēl netaisās atmaksāt man naudu par a lapu.. Tur jau laikam tiešām uz valsts ieņēmumu dienestu ir jāiet.

Z Zaakits 08.10.2021
Komentāri 11 Ražošana

Rīgas Piena Kombināts - Развод

Развод Можно и без комментария тут обойтись.

T Tasjs 11.07.2021
Komentāri 1 Ražošana

Rīgas Piena Kombināts - Alga

Alga Labdien. 27 maija uzrakstīju atlūgumu šodien jau ir31 maijs vel neesmu saņēmusī aprēķinu. Ka to saprast? Latvijas likumdošana ir likums kas paredz ka aprēķins jāsaņem jau tajā paša diena. Neko jau nesaku par to ka mana iepriekšēja alga bija pārskaitīta uz citu kontu. Kautkads sviests

S signe234 31.05.2021
Komentāri 1 Ražošana

Food Union Valmiera - Savāds produkts

Savāds produkts Š. G. 12. Maijā ap. Pl. 12 Valmieras tirgus paviljonā pienu produktu nodalījumā, kas vairāk tirgojas ar Valmieras piena produkciju, ar sievu iegādājamies Lakto meža zemene. Atbraucot uz māju tajā pašā dienā katrs atverot glāzīti ieraudzījām gaišu recekli, tomēr nodomājām ka tas tā jābūt jo raudzēts uz piena baktērijām. Es to labumu izjutu periodiski pēc 3st. Un protams negulēta nakts. Sieva koncerta laikā kad mūzikas pavadījumā arī vēders deva pa sevi zināt ar savdabīgiem trokšņiem. Atbraucot...

Rīgas Piena kombināts, AS - Saldējums- nu smoothie

Saldējums- nu smoothie Sveiki, šodien iegādājos saldējumu , Latvijas ražojums. Bet kas tas.. uz saldējuma iepakojuma viss rakstīts krieviski? Latvijas karte un pie tās krievu burti.. Esmu nobažījusies par to ka viss paliek tik krievisks bet neviens tam nepievērš uzmanību.. tas liekas tik nepareizi. Ar cieņu izmisusi Zane

Rasa - Rīgas piena kombināt - produktu kvalitāte

produktu kvalitāte Nepērciet Rīgas piena kombināta zīmola Rasa sviestu, jo sviesta kvalitāte neatbilst rakstītajam uz iepakojuma. Garša kā margarīnam,kaut vai šis rādītājs, izņemot no ledusskapja smērējas kā siers Dzintars. Esmu ievērojusi, ka tas attiecas īpaši uz akcijas precēm. Šo politiku piekopj arī Rīgas gaļas kombināts, nepērciet akcijas laikā piedāvāto produkciju, cenā iegūsiet, bet kvalitātē zaudēsiet!

Rīgas Piena Kombināts - saldējums

saldējums Saldējumu "Gardums" sākuši ražot faktiski bez apakšējā šokolādes slāņa, Ja būtu vienu reiz, vēl saprotu, bet pērku šo saldējumu samērā bieži un ar katru reizi tās šokolādes tur paliek ar vien mazāk..... tad jau lai rauj cenu nost, ja nespēj vairs ražot kvalitatīvu preci vai arī salabo savas ražošanas iekārtas, ka tik kaut kur nošmaukties.....

Rīgas Piena Kombināts - saldais krejums

saldais krejums Saldo krejumu 35% nav iespejams saputot kas tas par sudu ir???

RĪGAS PIENA KOMBINĀTS A/S - SIERS HOLANDES 45% LIMBAŽU

SIERS HOLANDES 45% LIMBAŽU Drausmīgs siera produkta izstrādājums, kuru ražo RĪGAS PIENA KOMBINĀTS un to viņi sauc LIMBAŽU PIENA " HOLANDES SIERS " !!! Drausmas, kā var kaut ko tādu atļaut pārdot veikalos un ļaut cilvēkiem lietot uzturā ? Es pirku sieru bet šis produkts ir 100 % Siera produkta izstrādājums, kurš ir vienkārši nelietojams un nebaudāms. Tas garšo pēc izkausētas mīkstas plastmasas kurš pārpildīs ar konservantiem, krāsvielām un " E " piedevām (vitamīniem) . Kauns par RĪGAS PIENA KOMBINĀTU kas ražo tik drausmīgu produkciju, tikai atcerieties ar cilvēku indēšanu naudu nenopelnīsiet !!!

Rīgas Piena Kombināts - Rasas kefīrs 2%

Rasas kefīrs 2% Labdien. Vēlējos visus bridināt, kad rasas kefīrs 2% ir vienkārši nedzeram, no kefīra ne smakas, nu jaa smaka ir be ne kefīra:) bet gan pelējumu, garšo pēc ūdens mmmm neko vairs nekad nepirkšu no rasas produkciju nu ja nu ir vēlēšanās izliet kefīru izlietne tad drīkstat pirkt :)

Rīgas Piena Kombināts - personaldala

personaldala Gāju uz piena kombinatu intereseties par darba iespejam. Apsargs liek zvanit pa talruni uz personaldalu, jo nemaz neceriet satikt klatiene personaldalu. Personaldalas vaditaja rudite uz jautajumu vai ir iespejamas brivas vakances, vesa miera atbild ka Ne.Ir tacu krize, es saprotu. Kad pajautaju, vai ir iespejams atstat savu CV, si nevis lai cilvekiem palidzetu, bet vienkarsi man pasaka, nu ja var jau atstat, bet kada jega?!?!? Kada jega?!? Es jautaju, vai tiesam nekad nebus kada briva vakance...

Rīgas Piena Kombināts - Par Pienu

Par Pienu Gribeju pavestit interesantu zinju par jauno pienu, ko iipashi krizes apstaakliem ir izgatavojis Rigas Piena Kombinats.Skatijos te pa LNT Top 10 un tur neatceros kuraa bet kaut kada vietaa bija fakta, ka shie izgatavojushi pienu, leetaaku, bet ne sliktaaku. Fakts jau tads, ka kaarteja cilveeku chakareeshna, jaa cena zemaaka, vakar pati uzkeeros, maksaa 0.36 santimi, bet iekshaa ta tikai 900 grami, nav nemaz 1 kg. Vot un tev sanaak ekonomija.Bet kad reklameja, nevienu varda par to, ka mazak ieshaa bus pa 100 gramiem neteica.Lopi nju!