Rīgas Piena Kombināts - Slikts serviss

Vai vispār viņi drīkst atlaist cilvēku kurš ir uz slimības lapas a? Un vai vispār var pateikt kad vēl es esmu parādā viņiem 20eiro par to kad viņa pati kļūdījās ar stundām.. Tas ir absurds viņi vēl netaisās atmaksāt man naudu par a lapu.. Tur jau laikam tiešām uz valsts ieņēmumu dienestu ir jāiet.

08.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Z

Komentāri (11)

H Haris201 08.10.2021

Uz Darba inspekciju noteikti jāiet

Z Zaakits 08.10.2021

Viņi solīja samaksāt tikai pa trim dienām.. Bet tur nav trīs dienas tur ir 10 dienas. Ja līdz šodienas 17:00 nebūs es pirmdien braukšu uz ieņēmuma dienestu.

L Luna_Intrigantka 08.10.2021

Nezināt visu ir normāli, bet tomēr... Slimības lapa "A" tiek piešķirta uz 10 dienām, bet apmaksa ir pēc šāda algoritma:
1. diena - 0% (bezmaksas slimošanas diena)
2. - 3. diena - 75% no bruto algas; 4. - 10.dienas - 80% no bruto algas. Vēl jāskatās uz darba grafiku. Droši ievadiet datums https://blog.swedbank.lv/kalkulatori/slimibas-pabalsta-kalkulators un mēģiniet saprast, kā aprēķina slimības naudu "A" slim.lapai.

P.S. neesmu RPK darbinieks.

Z Zaakits 08.10.2021

Iet runa par to kad viņi pārkāpj likumu atlaižot kad ir uz lapas

L Luna_Intrigantka 08.10.2021

Koks ar diviem galiem... cik ātri Jūs, kā Darbinieks informējat par slimības lapas atvēršanu? Pārkāpj, ja atbrīvoja Slimības laikā.

Z Zaakits 08.10.2021

Jau uzreiz kad pateicu kad man ir A lapa Atvērtā 27.septembri.. Viņi līgumu visu laiku pagarina tur nav tāds ilgtermiņa līgumi. Un līgums beidzās 30.septembri bet A lapa tikai 3dien noslēgta tika.. Un viņi jau 30.septembri izmaksaja naudu kura nebija A lapas nemaz rakstīts. Tad vēl pateica kad viņa nepareizi stundas esot sarekinajusi. Kur ir mana vaina kad viņiem man tgd ir 20 eiro jāatmaksā ja pat nesu sanemusi A lapas aprēķinu..

L Luna_Intrigantka 08.10.2021

Sanāk, kā RPK grāmatvede pasteidzās ar algas aprēķinu, ir jāveic algas pārrēķins.
Līgumu pagarināšana nav nekas noziedzīgs un nelikumisks, galvenais, ka darbu uzsākot ir rakstisks Darba līgums. Runājot par atbrīvošanu, kaut arī Darba Līgums tiek izbeigts (iestājas termiņš) ir jāparaksta Darbiniekam vismaz rīkojums. Un protams, atbrīvošana notiek NE-slimošanas laikā, kad atvērta slim.lapa.

Z Zaakits 08.10.2021

Nu vot viņi tā izdarīja un tgd man viņi neatmaksā lapu vēl kaut ko camajas nebūs līdz vakaram 17:00 tiks iesniegts ziņojums par viņiem darba inspekcija.

L Luna_Intrigantka 08.10.2021

Dažreiz arī vajag pārmācīt, bet es esmu par Darba Devēja un Darbinieka savstarpējo vienošanās :) Veiksmi!

P.S. informējiet par VDI rezultātiem.

G gadalaiks 08.10.2021

Nu pagaidiet, ja jums ir darba līgums ar konkrētu termiņu, tad NAV darba devējam jums jānodrošina darbs pēc šī termiņa. Un tā arī nav atlaišana. Slimības lapas apmēra aprēķins jau minēts augstāk. Protams, ja trūkst 20 Eur, tad cīnaties, nedomāju, ka RPK ies čakarēties dēļ tādas summas un vnk izmaksās.

Z Zaakits 08.10.2021

Viņi vairāk neko neizmaksasot jo kipa esot izmaksajusi.. Par to kad algu vairāk aprēķinājuši

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes