Food Union Valmiera - Savāds produkts

Š. G. 12. Maijā ap. Pl. 12 Valmieras tirgus paviljonā pienu produktu nodalījumā, kas vairāk tirgojas ar Valmieras piena produkciju, ar sievu iegādājamies Lakto meža zemene. Atbraucot uz māju tajā pašā dienā katrs atverot glāzīti ieraudzījām gaišu recekli, tomēr nodomājām ka tas tā jābūt jo raudzēts uz piena baktērijām. Es to labumu izjutu periodiski pēc 3st. Un protams negulēta nakts. Sieva koncerta laikā kad mūzikas pavadījumā arī vēders deva pa sevi zināt ar savdabīgiem trokšņiem. Atbraucot mājās arī viņa man pievienojās skriešanas maratonā. Es noskraidīju 2 dienas. Sēžot uz poda izlasīju glāzītes etiķeti kreisajā pusē, citēju lakto ir viens no labākiem ikdienas ieradumiem. Paldies, tādu ieradumu es vairs nevēlos. Pirms tam ar kuņģi man un sievai viss bija normāli, bet varbūt mums bija nepareizie vēderi kuri nesaprata to labumu?

Atbilde no Rīgas piena kombināts Support Pārstāvja atbilde 16.05.2017

Sveicināti!
Saņemot Jūsu sūtīto informāciju, skaidrojām radušās situācijas iespējamos iemeslus. Ņemot vērā to, ka nav minēts kādas konkrētas partijas (nav norādīts realizācijas beigu termiņš) produkts iegādāts, caurskatījām pēdējo piecu Lakto ar meža zemeņu piedevu 220g iepakojumā ražošanas partiju tehnoloģiskos un laboratorijas veikto analīžu rezultātu pierakstus, kā arī degustācijas protokolus – produkts ir atbilstošas kvalitātes – ar viendabīgu, mēreni biezu konsistenci, ar tīru, pienskābu un ar pievienotās piedevas garšu un smaržu. Iespējams, ka produkta uzglabāšanas vai transportēšanas laikā nav ievērots temperatūras režīms.
Atvainojamies par Jums izveidojušos situāciju!

J Jānis no Cēsīm 14.05.2017

Runājot par citu šis firmas produktiem līdz šim man nebija nekādas domstarpības, tikai šoreiz radās īslaicīgas veselības problēmas un jebkuras lētās zāles es nevaru dzert.

veesaa007 14.05.2017

Bet par ko konkrēti ir sūdzība? Par savu paša vēderu, kurš nepanes lakto? Ja derīguma termiņš bija ok, tad nesaskatu problēmu. Man personīgi garšo lakto un problēmu līdz šim nav bijis.

J Jānis no Cēsīm 15.05.2017

Runa ir par meža zemeņu produktu un uz abiem iepakojumiem derīguma datumi nemaz nebija ne uz vāka, ne arī uz apvalka, pētījam pat ar lupu tomēr nevarējām atrast. Es jau agrāk lietoju lakto , protams ne tik bieži.

J Juris Piengalvis 05.07.2017

Nezinu nevienu cilveeku uz pasaules,kuru sii seerga nebuutu piemukleejusi,tikai iemesls gan katram cits,pie kam,veederam konkreeti neuzprasiisi,no kaa tad sis taa,varbuut pie vainas ,kas cits ko kopiigi eedusi un piemirsusi ,domaaju glabaasana ari nav pie vainas,jo nevar taa buut,ka tikai 2 pacinas samaitaajas,un paareejaas ne.Jo ja buutu paareejaas,te buutu daudz suudziibu,un san epidstacija ari buutu,un karantiina ari buutu.Bet vispaar sogad Bija reaals lipiigs rota viiruss,kurs tiesaam reaali lipiigs bija,un daudzas gimenes un pazinas slimoja,ari es,kaut kontaktaa ar darba koleegi bijis neilgu laiku,vins pateica ka visu laiku seedeejis uz poda,a vinam pielaidis nez tur kas,kuri slimojusi,pec dazaam stundaam ari skreeju,a cits koleegis ari skreeja.Taa kaa nav obligaati kas slikts jaaeed lai tas notiktu.Gan jau no jums paziistamajiem ari tas bija,tik ne visi par to lietu runaa,paskrien un nevienam nesaka

V Vikusssik 17.10.2019
Качество молока

Когда-то молоко Limbažu piens было одно из самых любимых. Но к сожалению, в нем пришлось разочароваться в последний год. Вкус молока стал не таким как раньше. Появился привкус, который чувствуется, описать даже невозможно.