www.sudzibas.lv Bulciņa Muša bulciņu maisiņā

Bulciņa - Muša bulciņu maisiņā

Es aizgāju uz bulciņu veikalu pretī ''saktai''.Es tur nopirku divas bulciņas, bet maisiņā kur pārdevēja tās ielika bija ielidojusi muša.Es taisīju vaļā maisiņu, un no tā muša izlidoja, bija jau pretīgi, bet es bulciņas apēdu, jo tomēr bija maksāta nauda!

H Harmonija 14.05.2009

I sins its nasing spešal :p

L Loreta 14.05.2009

Mušu vajadzēja noķert un arī appēst, galu galā nauda bija maksāta arī par to, ko spalvainais monstrs bija saēdies!!! bet ja nopietni, nu, nepatīkami jau bija!!! Vajag ""salā"" izkārt mušpapīru!!

L Lepi 14.05.2009

Nabadziņš, pirma muša Tavā dzīvē!!! Mušai arī krīze pienākusi.

U Uģis riktigais 15.05.2009

Es gan nebūtu tās bulciņas ēdis, bet atdevis putniem :)-jo es viņiem nebūtu teicis, ka taja maisiņa bija muša ieksa ielīdusi :)

U Uģis riktigais 15.05.2009

Starp citu, dažādos veikalos visādas bulciņas stāv uz letes ne ar ko neapsegtas, nekados traukos iekšā.Visādas sūdu mušas tās aplido, visādi cilvēki ap apšķaudīt utt. Tas tak ir pārtikas produkts !