Reitings Pārtikas produkti

Gaļas Nams Jēkabpils
PTC
100%
Selga

Sia "Valmieras Maiznieks" - Videjas algas izmaksa,algas izmaksa,kompensacijas izmaksa.

Labdien!Stradaju Sia "Valmieras Maiznieks".8augusta mums notika kolektiva atlaisana. Mums solija samaksat algu, videjo algu par to ka lidz 8oktobrim esam vel maiznieka sastava, bet reali nestradajam. Ir jau 24septembris, bet nau ne algas, ne videjas algas, ne atlaisanas pabalsts.Viena varda sakot to ko mums solija, neka no ta nau.Ari mums gribas est un ir jasedz reikini.Varbut kads mums var palidzet sanemt to kas mums pienakas.

Cido - Apelsinu sula - satur neveseligu skabi

satur neveseligu skabi Dzirdeeju, ka Cido apelsiinu sula satur kaut kaadu neveseliigu skaabi!!! Vai taa it taisniiba? Ja jaa tad kaadu?

SIA Zelta kastanis - Par sastāvu aknu pastetē

Visiem, kas ed vistu pasteti, neieteiktu vinju pirkt, jo atradu 5 cm garu vistas spalvu :( FUI!!! :(

Sia" Krustpunkts" - Nemaksā algu

Sia "krustpunkts" nemaksā saviem darbiniekiem algas, čakarē kā māk, no algas novelk cik vien var un grib!!!

Surer netto - Rupjiba pie kasses

Piegāju pie kases, viss bija kartībā kamer nepamanīju, ka mani produkti vienkarši lido pagaisu!!!Kasiere nelika bet meta to prom, it īpaši olas!!!Vīrs prasija kapēc metot, vai nevar mierīgāk, tā neko neatbildēja it kā neko nedzirdēja...Un pie tam vēl nebija uzmanīga un kredītkartes vietā iesita kasē ka naudu un pieprasīja to!!!

Stockman - tuhlie produkti

tuhlie produkti v stokmane ne v pervij raz prodajut ispor4enie produkti.. odin raz kupili mjaso, prinesli domoj, ot nevo vonj huze 4em ot pomojki, i tut nedavno kupili seljodku pod shuboj, ona ne prosto bila ispor4ena, a ona vonjala tuhloj riboj!!!

Stockmann kafejnīca - Stockmann kafejnīcas vecās salātu lapas

Stockmann kafejnīcas vecās salātu lapas 28.jūlijā kopā ar meitu iegājām Stockmann kafejnīcā, tā kas 1.stāvā, iegādājāmies salatus ar fetas sieru un salātus ar vistas gaļu, bet izrādījās, ka salātu lapas, no kā salāti pārsvarā arī sastāv, ir vecas. neēdamas.

Augļu nodaļa - preces kvalitāte

Es rakstu sakarā ar Prismas veikalu T/C DOMINA. Pa cik regulāri iepērkos šajā veikalā no atklāšanas, tad mani pedējā laikā šokē augļu nodaļa. Prece sapuvusi - tur tiešam nav pat ko izvēlēties. Tapēc pēdējā laikā augļus iegādājos kādos no blakus lielveikaliem. Kad paprasīju pārdevējai par konkrētu prece, viņa nesaprata ko es laikam gribu un krievu valodā pateica, ka šeit tādas nav. Paejot bišķi tālāk es vēlamo preci atradu. Es domāju, ja cilvēks vēlas strādāt, tad būtu ļoti labi zināt arī valst...

Rīgas Miesnieks Viltotais Zaķis - Mati viltotajā zaķī

Šodien nopirkām viltoto zaķi (rigas miesnieks) un...griežu pirmo šķēli - iekšā gaļā iestrēdzis LIELS, TUMŠS mats. Vienkārši pretīgi.

IKI - Derīguma termiņi

Uzmanieties! Veikalā "IKI " saldētie pārtikas produkti ar 2 - 3 mēnešus veciem termiņiem! P.S.šāda veida sūdzības un informāciju labprāt uzkausa arī PVD (Pārtikas un veterinārais dienests), tālr.67027402.

Rīgas Piensaimnieks - Baltais jogurts ZILONĪTIS

PRETĪGI!!! Tikko nopirku savu iecīnīto balto jogurtu, ko ražo Rīgas Piensaimnieks. Derīguma termiņš līdz 10.08.08., bet zem vāciņa sagaidīja ĻOTI nepatīkams pārsteigums - PELĒJUMS! Ātrumā nepamanīju, sajutu to, kad karote jau bija mutē...VEEEEEE!!! Mūžā vairs nepirkšu! FUI!

Nelda - Necieņa pret pircēju

Sveicināti lasītāji! Tirdzniecības centros ir iekšējās nodaļu kases, kur iepērkoties var uzreiz uz vietas samaksāt, lai nestāvēt galvenajās (izejas) kasēs. Veikala NELDA darba laiks ir līdz 23.00. Radās nepieciešamība nopirkt pirkstiņu baterijas un veikalā biju 22.30 . Savādi, bet strādāja vairākas galvenās kases un bija garas rindas. Devos uz nodaļu, kur pārdod visāda veida knifiņus (spuldzītes, traukus, elektroniku, kalkulatorus u.t.t.). Tur pie kases stāvēja divas personas no veikala...

cheeseburger - bez siera

noperku siera burgeri bez siera. baigā vilšanās.

Cūku kājas - Kvalitāte

Kandavā veikalā Maxima 14. jūnijā pārdod "Cūku kājas ", kuru derīguma termiņš ir 15.06.2008., bet produkts neciešami smird jau 14.06.2008. (ražotas SIA BLC, Ādaži)

Biezpiena sieriņš kārums(parastais) - Bojāti pirms termiņa

Bojāti pirms termiņa pēdējā laikā arvien biežāk sanāk nopirkt šokolādes sieriņus, kuriem termiņš vāl ilgi derīgs, bet garšo viņi pēc sarūguš piena. Vēlos brīdināt citus, lai nepērk sieriņus, kuri ir uzpūtušies un mīksti - tie noteikti jāsūta uz miskasti!

Chicko Chicken - Idioti

Otrā reize Chico Chicken mani pārsteidza.Es ar savu vecmāti pasūtījām kafiju un keksus. Keksi ir, bet pārdevēja lūdz apsēsties un pagaidīt.Mēs ar vecmāti gaidām pusstundu un kafijas vēl nav.Tad mēs aizgājām pajautāt-''Kā būt ar to kafiju?Nauda samaksāta un es sāku lamāties.''Pēc dažām sekundēm viesmīle noteica lai vācoties prom un ar to vērsās pie manas vecāsmātes kurai no tā bija šoks un mēs pieprasījām naudu, bet viņa atkal uzbrēca un lika iet prom.Es tai maitai būtu iemaucis pa purnu.Tiešām.Tā vecā kraņa to būtu pelnījusi.Chico CHiken strādā Idioti kurus vajag spārdīt.Ceru CC bankrotēs.

Tukums piens - produkts nederigs

Nu ir pienakuši taupības laiki nopirku krejumu no Tukuma piena rožotā produkta, atvainojiet mani tas nav krejums, tā ir balta masa ar skābu garšu un ŗugtu piegaršu izlasot kas tur iekšā man pat nelabi palika modificēta kartupeļu ciete, želantīns..Jautajums tāds no kā tad pienu tur ražo man vairs nemaz negribās ši ražotāja preci pirkt...

Tukuma piens/Baltais biespiena sieriņš "Premium" ar kokosriekstu skaidiņām - der''iguma termiņa laikā sabojājies produkts

der''iguma termiņa laikā sabojājies produkts Šodien, 15. maijā, meitiņa pa ceļam no bērnudārza veikalā "Maxima" izvēlējās uzņēmuma "Tukuma piens" biezpiena sieriņu "Premium" ar kokosriekstu skaidiņām - paņēma no aukstumletes . Produkta realizācijas laiks bija 18. maijs. Tātad vēl 3 dienas priekšā. Kad mājās paciņu atvērām, degunā iesitās sarūguša produkta smaka. Un garša arī bija "adekvāta" - biezpiena sieriņš ar riktīgām "promilēm". Veikala vainas tur nav, līdz ar to preci atpakaļ neņem un arī naudu neatdod. Zvanu uz "Tukuma pienu" - pa...

Cesvaines piens Kefīrs - Kefīra ar bifido baktērijām.

"Cesvaines piena" kefīru iegādājos, jo cita diemžēl nebija. Kad atvērām un pagaršojām, divu domu nebija, tas bija šķidrs skābs piens.Sākumā domāju, ka pti esmu sajaukusi un nopirkusi vecu pienu. Būtu zinājusi, būtu gājusi uz citu veikalu, bet ko nu vairs. Tāds kefīrs vienkārši nav lietojams.Pusdienas izbojātas, jo zirņi man garšo tikai ar kefīru, nauda 68 santīmi RIMI un Cesvaines pienam. Pērciet ''Cesvaines piena'' skābo pienu!!!

Mārupes gurķis - Garšo pēc nekā

Kāpēc šogad Mārupes gurķi ir pretīgi? It kā taču tikko sezona sākusies, bet tāda sajūta, ka jau pārauguši.