www.sudzibas.lv Sēņotāji neklausās padomus Slinki sēņotāji šogad.

Sēņotāji neklausās padomus - Slinki sēņotāji šogad.

Visus iepriekšējos gadus rudens kā rudens. Šogad rudenī sēņotāji tikai gailenes nesuši no meža mājās. Es nevienu dzīvu baraviciņu tramvaja galapunktā vai pie lielveikala superNetto neesmu redzējis. Kādēļ tas tā?
Nu sēņotāji- sarauj, sarauj!
Gailenes arī ir laba lieta, bet cik ilgi to gaileņu mērci ēdīsi. Es viņas gan ar žāvētu gaļu, gan sīpoliem, gan lielos gabalos, gan maz-mazītiņos griežu, gan lauku krējumu, gan parasto, bet beigās piegriezās tā vai tā- gluži tāpat kā vecajam muitniekam piegriezās melnie un sarkanie ikrī no rīta, dienā un vakarā.

š šeherezade 05.10.2009

Viss skaidrs--arī mežu dižķibele skārusi, tāpēc arī nav!!!Tikai liesās gailenītes un tārpainās bērzlapes, kaut gan...manā pusē jau bija gan baraviciņas, pati salasīju!!!

H Hugo Djego 05.10.2009

Brendons pavāra skolu beidzis, tamdēļ zin uzskaitīt visadus produktus.

P pufa 05.10.2009

Brendon, tajā galapunktā zeme ir, kur tām baravikām laukā spraukties? Caur asfaltu jau neizsprauksies. pie stabiem varbūt var austersēņu micēliju piesiet, varbūt tā augs, ja gailenes apnikušas.;)

Mamma 05.10.2009

Senites labi padevushas shogad esot kurzemes pusee. Bet pierigaa piesarnjojums esot par lielu. Pat ja kada izaug, ta var buut radioaktiva.

P pufa 05.10.2009

Tu par tām austersēnēm uz pieturu stabiem?

Ne par vecaam bekaam.

P pufa 05.10.2009

Un tu, Anita, advokāta vietā Annai? Par algu, vai savam gandarījumam?

A albis 05.10.2009

mums īsteniem sēņotājiem, šādi padomi tā kā zaķim stopsignāls.

Mamma 05.10.2009

No senem man saap vedersun vel tak var saindeties no senem.

š šeherezade 05.10.2009

Redzi, Pufiņ, ka Anna ir tā pati vien Anita, pat atbildot Tev nepaspēja niku nomainīt...nu gluži kā Vilnis, viņš ari reizem par kādu sievišķi pārtop!!!:)))