www.sudzibas.lv HRGO Tur bez darba

HRGO - Tur bez darba

Sveiki!ja jus velaties braugt Stradat uz Apvienoto Karalisti, tad ludzu nebraucatCaur tadu Lauru, vai AGNESI vina ir viens un tas pats cilveks, kas apkrapj cilvekus, Es UK esu jau tris menesus un ta reali neko nesu nopelnijis ir tikai izdzivosanai.Vini itka iekarto mus uznemuma un no ta sanem par mums jau labu naudinu, A darbs reali nau, varbut kadas divas, vai tris dienas nedela.Sskatieties pasi, bet neiesaku

O Onka 20.10.2009

hahahahahahahahahaha

hahahahahahaha
hahahahahah

Mamma 20.10.2009

Nesmej, tas nav smiekligi. Izsaku lidzjutibu un nesedi rokas klepi salicis- pasham ar jamekle darbs.Es saprotu Tu naivi paljaavies uz to ka Tev kads atradis darbu, bet tas kaads noleema nopelniit uz naivaa Latviesha reekina. Nu sanjemies, iemaacies tur valodu un Tev viss izdosies.

K kazha 29.03.2011

taa agjentuura vispaar suukaa

S strauss 17.06.2011

man tur piedava tagad braukt uz angliju auglus faset, nevaru izlemt ko un ka, nu man ta meitene uzdevas par maiju, otru vardu piemirsu, bet tad ir velviens nr kur si lieta itka ir skaidraka kautkads arturs varda, aprakstiet tas meitenes izskatu, un ja ir iespejams ta dzeka ari, bet bez akstisanas, tadas lietas nav joks.