Ekselence saldejums - Smird

Nopirku ekselence zemenu saldejumu rimi veikala. attaisiju valaa. ble smaka taada ka gribas pasam sev iepist pa degunu joban rot. es pagarsoju mazliet- vienkarsi pimpis saurajaas nahui bleeee! es iepisisu nahui pa seju pardevejam bleha. rimi ble direktoram un ekselence ble prezidentam . chali bleee pisaas ar cilvekiem ble uroda gabali

P

E Es 27.10.2009

Tu gan esi naturāls analfabēts, kādā mucā tiki turēts? Cerams, ka nākamais pirkums tev smirdēs vēl vairāk.

S Smaka 27.10.2009

Autors smird!

J jaja 27.10.2009

nu viņš taču pat parakstījās "padla ", šitie ir atsevišķa nācija, kuri bez "ble" pat runāt normāli nemāk, pretīgi...

L Līga 27.10.2009

Ekselences sērijā zemeņu saldējuma VISPĀR NAV. Portāla vadībai tomēr vajadzētu sekot līdzi, kādi teksti portālā tiek publiskoti.

Mamma 27.10.2009

Atkal nepatiesi melo!

F fizalis 27.10.2009

Netbalstu izteiksmes veidu, kādā autors izsaka sūdzību. Taču saldējuma nosaukums, pēc manām domām, neatbilst precei. "Ekselence" varētu saukt Rūjienas plombīra saldējumu vafelē. Lūk, baudāms produkts! Citādi, īstais ir tāds nedabisks, nevis kūst, bet vienkārši pazūd, ja atstāj uz laiciņu siltumā, tad kārbā puse saldējuma ir jau "pazudusi". Vienvārdsakot - uzpūsts!