www.sudzibas.lv IKI Nemaina čipsus pret kuponu!

IKI - Nemaina čipsus pret kuponu!

Aizeju uz IKI veikalu, domāju beidzot apmainīšu Ādažu čipsu kuponu, kur pienākas 1 čipsu paciņa par velti. Eju pie kases, dodu kuponu, bet pārdevēja stulbi skatās virsū un saka, ko es gribu. Es saku, ka vēlos samainīt šo paciņu pret kuponu, taču viņa atbild, ka jāsūta sms un tad tik varēs. Es saku, ka tur skaidri un gaiši rakstīts, ka pret šo kuponu var apmainīt čipsu paciņu. Viņa uzreiz ātri saka, ka šeit neviens neko nemaina. Kad prasīju, kāpēc, viņa tā arī neko sakarīgu nevarēja paskaidrot...

Mājās iegāju Ādažu čipsu mājas lapā un izlasīju noteikumos, ka kuponu var apmainīt dažādos veikalos, TAI SKAITĀ IKI veikalu tīklā!!!

Vispār neiesaku iepirkties IKI Matīsa ielā... Jau 3. reizi saskaros tur ar ļoti nepieklājīgu un nezinošu personālu... Vienmēr eju un domāju, ka beidzot viss būs savādāk un ka katram jau var gadīties slikta diena, bet tur tiešām darbinieki ir ļoti nepieklājīgi un nezinoši. FUI!!!

N neitraalaa 01.10.2009

IKI veikaliem labak iet ar likumu

B Baņkieris 01.10.2009

Haļavščiks! Ciest nevaru šitādus memesbērnus! Kā kaut kas neiet, tā skrien sūdzēties! Muļļa!
Idiņ! Pasaulē nekas nav bez maksas! Ja kāds kaut ko ņem bez maksas, tad kāds cits par to maksā!

B biksis 02.10.2009

PILSONI... Tu pats esi idiņš... Ja reiz Ādažu Čipsi ir sākuši šādu akciju tad viņi par to arī maksā... Cik paciņas samaina tik viņi pēc tam atdod atpakaļ... un Pārdevējam nekādu zaudējumu nav...

H Hugo Djego 02.10.2009

Labi, štrunts ar to iki, man ar ir viens tāds kupons vai kā viņu utr sauc.Virsū rakstīts 100 lati.es pie viņa tiku, ēdot kārtējo Ādažu čipsu paku un iebāzu mutē, bet nesakodu.Jo man te bija kaut kas pie kompja jādara, nebija laika skatīt, ko ēdu.
Un tagad es varētu dabūt par 100 latiem čipsus?Mna liekās...es nezinu, kurā veikalā tik daudz pakas vispar ir.Man vajag konkrētu zorti.Saprotiet, es neēdu sīpolus, bet vienreiz par spīti nopirku ar sīpoliem, jo vispārīgi esmu diezgan spītīgs.Tur tāds vīrs ar ūsām tur rokās lielu, lielu sīpolu/uz pacinas tāda bilde/.Un tagad ta ir manis iecienīta zorte :)
Tatad, man dos par 100 latiem?

H Hugo Djego 02.10.2009

Ē, es vel izvilku 500ls no čipsu pakas.Man tagad 600ls sanak.ko lai tagad dara?

L Linda 03.10.2009

Pilsoni (ja vispār tevi tā var saukt)... idiņš, muļļa un vēl sazin kas, esi TU PATS! tas nu ir vairāk kā skaidrs!

H Hm 18.01.2010

Memesdelins.tu cerams neraudaji.nepunkojies?vee, vee, man nedo cipsi, vee!
Nozelojami!

V Vita 28.01.2010

=) Aizej uz citu veikalu...Vai kājas nolūzīs?

R Rolands 31.01.2010

Matisa ielas iki strada vieni alakni, kasieres tas ir vispar fenomens, kur tadas kuces vispar rodas.Tur ir viena tada veca krievu nodzerusies vecene kase sez, ta ir vispar fenomens.Cik reizes vinai jau ir aizradits, par vinas attieksmi pret pircejiem, bet nekas nemainas.Vina jau tur no Neldas laikiem sez, tapec jau visu muzu ari kase sez un nekur talak netiek.

M Markus 10.02.2010

Vau Pilsonis tu nu gane esi tautaspuika var erdzet ka tu prot aizstavet savu tautu, mesls tu esi nevis pilsonis.

L ligo 25.02.2010

man arī sakumā negribēja mainit, es paludzu lai atnāk vadītāja, parunājāmies, viņa man atvainojās un samainīja kuponu pret čipšu paciņu.

MacBeton 29.04.2010

Vai nebūtu loģiskāk aizrakstīt e-pastu Čipšu rūpnīcai?