"Pie tasītes" - kvalitāte

Kādreiz tiku pircis garšīgās vafeles "Pie tasītes", bet kādu laiku nebija trāpijušās un pirku citas. Šodien ieraudzīju veikalā un nopriecājos kā vecu draugu saticis. Taču kāda bija mana vilšanās mājās atverot kastīti ar šo izstrādājumu - ne vizuālā skata ( kaut kas sadrupis), ne garšas (pat ne pēc vafelēm, kur nu vēl citrona!) - nekas neliecina, ka šo produktu varētu ierindot konditorejas produktu kategorijā, drīzāk pārvietot uz celniecības materiālu veikalu. Pats arī strādāju pārtikas rūpniecībā, gan citā nozarē, taču labi zinu kā mēs domājam par savu produktu kvalitāti šajos grūtajos laikos. Uzraksts uz kastītes vēstī par īpašu cepšanas tehnoloģiju, varu tikai piebilst, ka tā ir ļoti īpaša, ja tā var sabojāt produktu.

R

A albis 12.10.2009

tie ir rūtainie cepumi, bet sievietēm tās ir vafeles.KĀDS KAUNS.