www.sudzibas.lv Baltezera avoti Uzņēmuma prasības

Baltezera avoti - Uzņēmuma prasības

Šai kompānijai ir ļoti augstas prasības, ja vēlies tur strādāt un ļoti niecīgs darba attalgojums. Normāls cilvēks, kas redzēs un sapratīs darba algas lapu, nemaz neiesastīsies šajā darbā. Kompānija nodarbojas ar ūdens tirdzniecību kā kompānija Venden. Reklāmas lapās ir sarakstīta nepareiza informāciija par ūdens sastāvu, kas rakstīta uz paraugu pudelēm. Darbs jau būtu normāls, ja būtu savādāks attalgojums.
Viņu prasības - lai mēnesī varētu nopelnīt 200 LVL, jāatrod ir 30 klienti, kuri katru mēnesi iegādāsies 5 lielās ūdens pudeles 18.9l. 200 LVL ietilpst telefona sarunas un samaska par personīgās automašinas lietošanu. Nevajag zinaat augstāko matemātiku, lai saprastu ka peļņa ir ļoti ļoti niecīga atskaitot visus izdevumus. Ja katru mēnesi dabū šadus 30 klientus tad pēc apmēram 8 mēnešiem Jums būs alga 400lvl, bet padomāsim reāli, Venden izkonkurēt ir vairāk nekā sarežģiti, cilvēki ir neatsaucīgi, visi pārsvarā atsaka un neko nedos tavas lielās pārliecināšanas spējas, jo uzreiz, kad sāc sarunu ir kategorisks NĒ!

Darba līgumu nepiedāvā noslēgt un ļoti liela iespēja, ka algu nesaņemsi, jo darba līgums nav, tā kā tas notika ar mani. Protams, ja esi dzimis BALTĀ krekliņā un atradīsi katru mēnesi 30 klientus, iespējams, ka saņemsi. Ja šajā kompānijā varētu ļoti labi nopelnīt, tad nepiedāvātu strādāt uz procentiem neviens, tas jau ir visiem skaidrs.

Jūs vairāk iztērēsiet savu dārgo laiku nekā kaut ko iegūsiet un kur nu vēl nopelnīsiet. Firma vienkārši meklē muļķus. Tā tas ir.

ja neticiet, pārbaudīet paši.

O

а Александр 22.10.2009

знакомая работала там. хозяин - урод моральный. даже договор заключили, но всё равно отказался платить зарплату.
про воду рассказывала, что берут в каком-то бывшем хлеву, или полигоне...