Mamma 02.03.2009

Vajag pasam braukt uz avotu pec udens.

E Edgars 22.10.2009

Pilnībā piekrītu. Vienmēr kavē un pēc tam attaisnojas, kas tas par apkalpošanas servisu, ka nevar izdarīt visu laikā? Tad jau labāk citu kompāniju izvēlēties, piemēram, Eden vai Venden, kuri pilda savas saistības. Neiesaku kļut par šis firmas klientu.

Mamma 22.10.2009

Venden vienmer svaigs un gards un nekad nav problemu.

A Artjom 28.01.2011

eto gandoni kakih poiskatj

ļ ļeskakuršnečangals 25.03.2011

Tu laikam Čangal Pļeška esi baigais īgņa.Tu taka tapa kurai visur jāiespraucas.Sāc kaut ko cilvēcīgu darīt sabiedrības labā nevis raksti savus stulbos jēlos komentārus.Var atpazīt, ka Tev pat nav 8 klašu izglītība.Ej un mācies, lai izaugtu par cilvēku.Lai veicas.

в Вacя 25.03.2011

Tu te nebrauc Čangalim Pleškam virsū.
Viņš ir līderis šajā portālā, jeb autoritāte. Tā kā sargies!

č Čoms 25.03.2011

Pašlaik Čangalim ir drūmākā dizentērija, un tieši no šā ūdens, tāpēc atbildes reakcija būs drusku jāpagaida.

P peteris76 14.01.2014

šis ir unikāls kretīnu kantoris kur priekšnieks jādēvē ir vārdā un otečestvā, latviski nesaprot ne vārda un nosacījumus un solījumus nepilda, stagnāti, kretīni pi...

E Eksperts11 07.01.2015

Rīgas tuvumā tas ir pats labākai ūdens!!!
Tur nav ko pielikt!
Kantoris, darbinieki, vadītāji tas jau cits jautājums:)
Nejauciet tos kopā ar ūdeni:):):)